За члена на Азис

  • 9 606
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 105
 Sick

# 76
  • Мнения: 5 622

 Най-после и аз да видя прословитуя член. Но..какво да ви кажа  Sick Доста ми е гнусен и мазен  Stop

Не мерси съм аз за тоя член  Sick

А на някои снимки как се е разкикерил, с дебелите си бедра..доста е гнусен, нямам думи да опиша възмущението и погнусата си, казвам ви  Sick

# 77
  • Мнения: 4 473

Абе то хубав, хубав ама де го вре като е с "гащички"  Thinking
Не е малък пък.....

Е ти да не мислиш, че това му е спокойното състояние... Mr. Green

Хахахах, спокойното каза hahaha hahaha hahaha. Уби ме с лаф, Вини. Интересно как изглежда в разстроено състояние Twisted Evil

# 78
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Не разбирам много, ама май снимките са попреработени.  newsm78

 Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 723
За члена нямам какво да кажа... Flutter
Но някои от другите снимки ми харесват много.

# 80
  • Мнения: 5 577
Абе не е като да няма.

# 81
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Слабо ме интересува оная работа на Азис Whistling И също къде си го вре Sick

# 82
  • Мнения: 1 761
Ох отвратително е #Crazy Sick Stop

# 83
  • Мнения: 431
Именно - такива яркорозови член и тестиси би могъл да има белокож мъж, естествен блондин - какъвто Азис определено не е. Мургавите чернокоси мъже не са с такава "боя". За циганите мога само да гадая, но при положение, че венците им имат синкав оттенък, вероятно и други места, покрити с лигавица, синеят. С две думи - "Хубава работа, но вероятно не е сиганска, а е монтаж".

 Joy  Crazy

Край, Азис е разконспириран!

# 84
  • Мнения: 36 101
Но някои от другите снимки ми харесват много.

като грим и фото - да, стахотни са, ама обекта ...
ако беше някоя секси мадама ...  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 447
Именно - такива яркорозови член и тестиси би могъл да има белокож мъж, естествен блондин - какъвто Азис определено не е. Мургавите чернокоси мъже не са с такава "боя". За циганите мога само да гадая, но при положение, че венците им имат синкав оттенък, вероятно и други места, покрити с лигавица, синеят. С две думи - "Хубава работа, но вероятно не е сиганска, а е монтаж".

 Joy  Crazy

Край, Азис е разконспириран!

Мда, вероятно е швед, но се представя за сиганин, за да има елемент на лична драма Crazy

# 86
  • Мнения: 3 153
Именно - такива яркорозови член и тестиси би могъл да има белокож мъж, естествен блондин - какъвто Азис определено не е. Мургавите чернокоси мъже не са с такава "боя". За циганите мога само да гадая, но при положение, че венците им имат синкав оттенък, вероятно и други места, покрити с лигавица, синеят. С две думи - "Хубава работа, но вероятно не е сиганска, а е монтаж".
Дона, размерът не е променен, просто е напудрен доста преди фото сесията, а и Фотошопа е изчистил някои неща, както при всяка снимка, която е за публикуване някъде независимо дали е член или друго нещо си. Ти как искаш иначе-кален, кален да го изтипоса ли? Sick
Това нещо като вица, дето 2 сиганки вадели от пръстта моркови и намерили един много голям.
Едната казал:
-Ауууу, тоя е баш кат на моя Асан...
Другата:
-Лелеле, ма толко голЕм ли, ма???
Първата:
-Не, толко мръсен.....

# 87
  • Мнения: 7 474
 newsm78 Интересно къде ще публикуват снимките  newsm78

# 88
# 89
  • Мнения: 5 622

Лео, тоз от подписа ти-Деян ли е?От Стар академи (Д2) ?  newsm78

Ако е той-мнооо космат бре  Sick И под мишниците има чак косми  Stop

Общи условия

Активация на акаунт