За члена на Азис

  • 9 586
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 180
Абе петък е, та да питам...какво мислите за члена на Азис.
Ако не сте го виждали можете да го видите на www.snimka.bg в "Звезди", но няма да давам линк,за да не ме застигне цензурата.  Laughing
Аз да си кажа,че го мислех за по-голям. Embarassed То не беше хвалба,не бе чудо /а е нямало за какво чак толкова/ !

# 1
  • Мнения: 2 978
Уф..къде ни прати да ровиме сега. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 550
Не разбирам много, ама май снимките са попреработени.  newsm78

# 3
  • Мнения: 5 622
Абе петък е, та да питам...какво мислите за члена на Азис.
Ако не сте го виждали можете да го видите на www.snimka.bg в "Звезди", но няма да давам линк,за да не ме застигне цензурата.  Laughing
Аз да си кажа,че го мислех за по-голям. Embarassed То не беше хвалба,не бе чудо /а е нямало за какво чак толкова/ !

Дай  директен линк!

# 4
  • Мнения: 7 186
Еее, дайте линк за мързеливите деее! Praynig

# 5
  • Мнения: 5 622
Уф..къде ни прати да ровиме сега. Mr. Green

И аз това казвам!Колко по-лесно беше да се даде конкретни линк........

# 6
  • Мнения: 4 753
Де го тоя член бе мацко Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 180
Хубу,ама на ваша отговорност.  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=43636&photo=3

тук има още: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=43144&photo=4

А ако има и дообработка още по-зле.Хииии-хи-хи! Не знам що така ми е смешно-може би щото още ми е в главата коментара на една приятелка...

# 8
  • Мнения: 2 978
Уф..къде ни прати да ровиме сега. Mr. Green

И аз това казвам!Колко по-лесно беше да се даде конкретни линк........

Ам че тъй де..кво само ни мъчат тука Crazy Laughing

# 9
# 10
  • Мнения: 2 978
МММммм такааа..айде сега да видим колко от нас ще си кажат, че ОНЕЗИ 7см им стигат и ще се окаже, че му е огромен за тях, и колко от нас ще са алчните Whistling Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 753
МММммм такааа..айде сега да видим колко от нас ще си кажат, че ОНЕЗИ 7см им стигат и ще се окаже, че му е огромен за тях, и колко от нас ще са алчните Whistling Mr. Green
Ама очакваш ли признания Wink Между другото добре са му го докарали...доволно на f-и Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 657
 smile3515На мен не ми се отваря линка smile3514

# 13
  • Мнения: 13 512
МММммм такааа..айде сега да видим колко от нас ще си кажат, че ОНЕЗИ 7см им стигат и ще се окаже, че му е огромен за тях, и колко от нас ще са алчните Whistling Mr. Green
Е,аз значи  съм от алчните!7 см.... Naughty Stop

# 14
  • Мнения: 2 978
МММммм такааа..айде сега да видим колко от нас ще си кажат, че ОНЕЗИ 7см им стигат и ще се окаже, че му е огромен за тях, и колко от нас ще са алчните Whistling Mr. Green
Ама очакваш ли признания Wink Между другото добре са му го докарали...доволно на f-и Simple Smile

Абсолютно newsm10

# 15
  • Мнения: 4 753
smile3515На мен не ми се отваря линка smile3514
Продължавай да опитваш Шъ успеЙш Simple Smile Не е за изпускане Wink

# 16
  • Мнения: 2 180
Чак не мога да повярвам,че досега не са коментирани тия снимки.
Губите форма ееееееей!  newsm27
Няма да съм все наблизо,че да ви светвам. devil

# 17
  • Мнения: 3 537
smile3515На мен не ми се отваря линка smile3514
Продължавай да опитваш Шъ успеЙш Simple Smile Не е за изпускане Wink
Joy

# 18
  • Мнения: 2 657
smile3515На мен не ми се отваря линка smile3514
Продължавай да опитваш Шъ успеЙш Simple Smile Не е за изпускане Wink

Щом казваш Mr. Green
Абре душа,от къде ги вадиш все едни таквиз теми newsm78
Ти мъж нямаш ли си до тебе та все едни теми4ки пускаш Joy

П.п.предлагам ти едно допълнение към ника WinkКасиди-Палавницата Wink Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 753
smile3515На мен не ми се отваря линка smile3514
Продължавай да опитваш Шъ успеЙш Simple Smile Не е за изпускане Wink

Щом казваш Mr. Green
Абре душа,от къде ги вадиш все едни таквиз теми newsm78
Ти мъж нямаш ли си до тебе та все едни теми4ки пускаш Joy

П.п.предлагам ти едно допълнение към ника WinkКасиди-Палавницата Wink Mr. Green
Мъже много ама апетита идва с яденето та се "наточвам" покрай темичките Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
Охаааа, че какво не му харесвате бе coolcool

# 21
  • София
  • Мнения: 3 802
Ама много е разплут, бе...направо ми се  Sick #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 180
Касиди виждаш ли какво е като си изградиш имидж на сексуалитетна петъчна форумна провокаторка. moresmile
Дори и да не си пуснала темата пак си на топа на устата.   Hamburger

# 23
  • Мнения: 2 978
...... пак си на топа на устата.   Hamburger

Еее, ама тя ще стане там..само че събира материал нали тъй каза..И после хоп..на топа на Попа Mr. Green Whistling

# 24
  • Мнения: 5 622
 На мен нета ми е прее*** и не зарежда никви снимки

# 25
  • Мнения: 4 753
Касиди виждаш ли какво е като си изградиш имидж на сексуалитетна петъчна форумна провокаторка. moresmile
Дори и да не си пуснала темата пак си на топа на устата.   Hamburger
Сега сън няма да ме хване от притеснение Wink А пък имиджа си го харесвам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 753
...... пак си на топа на устата.   Hamburger

Еее, ама тя ще стане там..само че събира материал нали тъй каза..И после хоп..на топа на Попа Mr. Green Whistling
Мискинки Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Кво се занимавате с моята пеперудена личност?! Simple Smile Я Азис кви екстри ви предлага...аз немам таквиз работи

# 27
  • Мнения: 2 978
...... пак си на топа на устата.   Hamburger

Еее, ама тя ще стане там..само че събира материал нали тъй каза..И после хоп..на топа на Попа Mr. Green Whistling
Мискинки Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Кво се занимавате с моята пеперудена личност?! Simple Smile Я Азис кви екстри ви предлага...аз немам таквиз работи

Предлага..ама аз го не ща..

То ако беше само това, дето го вее между краката си добре...Ама само като си развържа въображението и си представя, че над това чудо на техниката има едни разплут и мазен шкембак и ми се Sick..

# 28
  • Мнения: 3 153
На мен не ми изглежда малък, пък не знам..............

# 29
  • Мнения: 4 753
Предлага..ама аз го не ща..

То ако беше само това, дето го вее между краката си добре...Ама само като си развържа въображението и си представя, че над това чудо на техниката има едни разплут и мазен шкембак и ми се Sick..
Ще го стегнем бе жена, една диетка от " Красивите мами ", туй-онуй от Вегетарианките, после ще го пратим при Татковците да го понаучат на това-онова и е готово момчето Simple Smile

# 30
  • Мнения: 282
Абе на мен лично ми харесва повече дупето Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 153
.......... после ще го пратим при Татковците да го понаучат нотова-онова и е готово момчето Simple Smile
Ааа, да бе, при татковците.........да вземе да им налети и най-накрая той да ги научи на нещо, та ше се видим в приключение Crazy Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 753
Ааа, да бе, при татковците.........да вземе да им налети и най-накрая той да ги научи на нещо, та ше се видим в приключение Crazy Mr. Green
Хахахаха, че то тук рядко се случват неща, които не са се случвали та на...шнтршгата ще е вековна ако това , за което намекваш стане факт Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 978
.......... после ще го пратим при Татковците да го понаучат нотова-онова и е готово момчето Simple Smile
Ааа, да бе, при татковците.........да вземе да им налети и най-накрая той да ги научи на нещо, та ше се видим в приключение Crazy Mr. Green

Да ги научи бе...някои имат нужда Whistling

# 34
  • Мнения: 3 153
Аааа, моя не си го давам да учи на теория и практика при Азиско Naughty

# 35
  • Мнения: 2 657
...... пак си на топа на устата.   Hamburger

Еее, ама тя ще стане там..само че събира материал нали тъй каза..И после хоп..на топа на Попа Mr. Green Whistling
Мискинки Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Кво се занимавате с моята пеперудена личност?! Simple Smile Я Азис кви екстри ви предлага...аз немам таквиз работи

Аз тия работи така и не успях да ги видя Twisted EvilАма поне твойте крака гледам Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 622

 Аз явно така ще си легна без да съм видяла прословутия член. Нета е скапан и ако утре благоволи да тръгне като хората ще видя каквото трябва, че доста се събра от тази вечер мат'риал  Crazy

# 37
  • Мнения: 3 569
Като я отворя тази тема и от монитора изтичат 2 кила слюнка ... Точите лиги яко, а ?  hahaha

# 38
  • Мнения: 2 657

 Аз явно така ще си легна без да съм видяла прословутия член. Нета е скапан и ако утре благоволи да тръгне като хората ще видя каквото трябва, че доста се събра от тази вечер мат'риал  Crazy

Бубееее,споко душа-не си сама Wink

Като я отворя тази тема и от монитора изтичат 2 кила слюнка ... Точите лиги яко, а ?  hahaha

А ти к'во ли дириш тука newsm78Шпионираш ни,А?

# 39
  • Мнения: 5 539
На мен не ми изглежда малък, пък не знам..............

И на мен не ми се види хич малък...  Embarassed
Но определено не може да се сравни с членовете на съпрузите на майките от Клюто Тука всички дето пишем се радваме на поне 25-сантиметрови чепове.
Айде по тоя повод лека нощ, аз отивам да си лягам Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Смятам за монтаж тази снимка, понеже при тази позиция, тестисите не биха изглеждали точно в такъв вид, тъй ми се струва... Изглежда много голям, стига му до коленете. Где си го вре, ако наистина му е пораснал такъв, не зная!?  Sick

# 41
  • Мнения: 5 622
Като я отворя тази тема и от монитора изтичат 2 кила слюнка ... Точите лиги яко, а ?  hahaha

Мне. Ти си си точил лиги преди това по някой сайт и сега изтича ненужното  Crazy

# 42
  • Мнения: 5 539
Като я отворя тази тема и от монитора изтичат 2 кила слюнка ... Точите лиги яко, а ?  hahaha

Мне. Ти си си точил лиги преди това по някой сайт и сега изтича ненужното  Crazy

Кекеке, това беше десетка Mr. Green

# 43
  • Мнения: 6 155
Нищо не мога да видя  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 3 569
Като я отворя тази тема и от монитора изтичат 2 кила слюнка ... Точите лиги яко, а ?  hahaha

Мне. Ти си си точил лиги преди това по някой сайт и сега изтича ненужното  Crazy

Ненужното изтича отдругаде.  Joy

# 45
  • Мнения: 2 978
Като я отворя тази тема и от монитора изтичат 2 кила слюнка ... Точите лиги яко, а ?  hahaha

Само тялото и главата да бяха други и верно щеше да има лиги Whistling #Silly

# 46
  • Мнения: 2 978
Като я отворя тази тема и от монитора изтичат 2 кила слюнка ... Точите лиги яко, а ?  hahaha

Мне. Ти си си точил лиги преди това по някой сайт и сега изтича ненужното  Crazy

Ненужното изтича отдругаде.  Joy
От къде по- точно newsm78 Laughing

# 47
# 48
  • Мнения: 2 978

Дишай, спокойно...Поеми дълбоко въздух Mr. Green

# 49
  • Мнения: 6 155
Видях го вече - член като член, нищо особено  Wink

# 50
  • Мнения: 5 622
Като я отворя тази тема и от монитора изтичат 2 кила слюнка ... Точите лиги яко, а ?  hahaha

Мне. Ти си си точил лиги преди това по някой сайт и сега изтича ненужното  Crazy

Ненужното изтича отдругаде.  Joy
От къде по- точно newsm78 Laughing


Пускай тема с анкета-от къде изтича ненужното  Joy

# 51
  • Мнения: 2 978
..............
Пускай тема с анкета-от къде изтича ненужното  Joy

Ааахахаххахаха Пере да си я пуска...

Пере, признай си, да не натоварваме трафика Mr. Green

# 52
  • Мнения: 4 371
Азис е толкова гнусен,че няма на къде повече. Ако ще да има най-хубавата пишка на земята, все тая.
Баси гнусара Sick Зорлем се прави такъв.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Хубав член  Flutter

# 54
  • Мнения: 2 039
Mr. Green ми то членът си е член кат член,ама другото е потресаващо  Crazy!  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 6 808
Егати Photoshopa... това мога да кажа. Ако беше истина и не беше на Азис щях да кажа евала. Laughing

# 56
  • Мнения: 2 550
На мен Азис ми е адски противен.
С тия маниери, това тяло, лицето...облеклото  Sick
Мне, мерси, чурулийке.

И все пак никъде не видях други съмнения освен моите, че снимката е пипана.
никой ли няма да потвърди, че съм права  Mr. Green

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Абе то хубав, хубав ама де го вре като е с "гащички"  Thinking
Не е малък пък.....

# 58
  • Мнения: 4 371
И все пак никъде не видях други съмнения освен моите, че снимката е пипана.
никой ли няма да потвърди, че съм права  Mr. Green
Е що да е пипана? Има такива членове Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 978
Абе то хубав, хубав ама де го вре като е с "гащички"  Thinking
Не е малък пък.....

Е ти да не мислиш, че това му е спокойното състояние... Mr. Green

# 60
  • Мнения: 2 550
И все пак никъде не видях други съмнения освен моите, че снимката е пипана.
никой ли няма да потвърди, че съм права  Mr. Green
Е що да е пипана? Има такива членове Mr. Green

Ми не ми се струва естествено да си покаже члена, все пак публична личност е....Бах маама му. Ма то Камелия си показа прасковата (Касиди Mr. Green), що пък тоз да не си покаже инструмента за дупчене.  Thinking

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Не бе то и тва оставаше. Ама не знам дали сте забелязали когато е с дамско бельо все едно няма никой та се зачудих. То и матряла дет виси под члена хич не е малко пък и в дамски прашки сложен  Stop
Мъжа ми е на работа до утре сутринта и сега затова такива неща..... а таз тема неможеше ли вчера...

# 62
  • Мнения: 5 622
Абе то хубав, хубав ама де го вре като е с "гащички"  Thinking
Не е малък пък.....

Е ти да не мислиш, че това му е спокойното състояние... Mr. Green

Нали си имал помпичка  Joy

Явно я е изкарал преди снимките и я е използвал...

# 63
  • София
  • Мнения: 6 808
И все пак никъде не видях други съмнения освен моите, че снимката е пипана.
никой ли няма да потвърди, че съм права  Mr. Green
Е що да е пипана? Има такива членове Mr. Green
Мда, ама тука си личи, че е пипано. ВЕрвай ми. Peace

# 64
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Член,като член,виж дупето е друго нещо...

# 65
  • Мнения: 2 550
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=43636&photo=9
Вижте тази снимка, не ви ли седи някак си неестествено?  newsm78

Кфи сме мръсници, гледаме чужди членове Simple Smile)

# 66
  • Мнения: 2 039
Леле колко внимание му обърнахме на тоя едрочленест травестюга Joy !

# 67
  • Мнения: 2 978
Абе то хубав, хубав ама де го вре като е с "гащички"  Thinking
Не е малък пък.....

Е ти да не мислиш, че това му е спокойното състояние... Mr. Green

Нали си имал помпичка  Joy

Явно я е изкарал преди снимките и я е използвал...

Ауу това не го знаех.... Laughing

мама Мери  
Цитат
Член,като член,виж дупето е друго нещо...

Абе незнам за дупето на Азис...ама виж ако тоя другия ми падне.......и както казва Пере: бой, бой Whistling Sunglasses

# 68
  • Мнения: 61
Ейййй срама нямате  Mr. Green.Аз като без мъж от 5месеца,сега какво..............????

# 69
  • Мнения: 2 978
Ейййй срама нямате  Mr. Green.Аз като без мъж от 5месеца,сега какво..............????
Аууу горката.... Sad

# 70
  • Мнения: 270
доста гнусничка работа е тоя Азис Sick а не му ли е прекалено бял за произхода му? Thinking Laughing

# 71
  • Мнения: 4 753
Аз тия работи така и не успях да ги видя Twisted EvilАма поне твойте крака гледам Mr. Green
Аз като те каних в асансьора би отбой пък сега...  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 447
а не му ли е прекалено бял за произхода му? Thinking Laughing
Именно - такива яркорозови член и тестиси би могъл да има белокож мъж, естествен блондин - какъвто Азис определено не е. Мургавите чернокоси мъже не са с такава "боя". За циганите мога само да гадая, но при положение, че венците им имат синкав оттенък, вероятно и други места, покрити с лигавица, синеят. С две думи - "Хубава работа, но вероятно не е сиганска, а е монтаж".

# 73
  • Мнения: 7 474
 newsm09 newsm09 newsm09
Тоя съвсем е изтрещял Sick

# 74
  • Мнения: 18 542
Отврат! Ей ся ша са издрайфам на монитора.  Sick Sick Sick Sick Sick
Толкова е противен тоя Азисчо, че чак не се търпи.

# 75
  • София
  • Мнения: 1 105
 Sick

# 76
  • Мнения: 5 622

 Най-после и аз да видя прословитуя член. Но..какво да ви кажа  Sick Доста ми е гнусен и мазен  Stop

Не мерси съм аз за тоя член  Sick

А на някои снимки как се е разкикерил, с дебелите си бедра..доста е гнусен, нямам думи да опиша възмущението и погнусата си, казвам ви  Sick

# 77
  • Мнения: 4 473

Абе то хубав, хубав ама де го вре като е с "гащички"  Thinking
Не е малък пък.....

Е ти да не мислиш, че това му е спокойното състояние... Mr. Green

Хахахах, спокойното каза hahaha hahaha hahaha. Уби ме с лаф, Вини. Интересно как изглежда в разстроено състояние Twisted Evil

# 78
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Не разбирам много, ама май снимките са попреработени.  newsm78

 Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 723
За члена нямам какво да кажа... Flutter
Но някои от другите снимки ми харесват много.

# 80
  • Мнения: 5 577
Абе не е като да няма.

# 81
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Слабо ме интересува оная работа на Азис Whistling И също къде си го вре Sick

# 82
  • Мнения: 1 761
Ох отвратително е #Crazy Sick Stop

# 83
  • Мнения: 431
Именно - такива яркорозови член и тестиси би могъл да има белокож мъж, естествен блондин - какъвто Азис определено не е. Мургавите чернокоси мъже не са с такава "боя". За циганите мога само да гадая, но при положение, че венците им имат синкав оттенък, вероятно и други места, покрити с лигавица, синеят. С две думи - "Хубава работа, но вероятно не е сиганска, а е монтаж".

 Joy  Crazy

Край, Азис е разконспириран!

# 84
  • Мнения: 36 038
Но някои от другите снимки ми харесват много.

като грим и фото - да, стахотни са, ама обекта ...
ако беше някоя секси мадама ...  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 447
Именно - такива яркорозови член и тестиси би могъл да има белокож мъж, естествен блондин - какъвто Азис определено не е. Мургавите чернокоси мъже не са с такава "боя". За циганите мога само да гадая, но при положение, че венците им имат синкав оттенък, вероятно и други места, покрити с лигавица, синеят. С две думи - "Хубава работа, но вероятно не е сиганска, а е монтаж".

 Joy  Crazy

Край, Азис е разконспириран!

Мда, вероятно е швед, но се представя за сиганин, за да има елемент на лична драма Crazy

# 86
  • Мнения: 3 153
Именно - такива яркорозови член и тестиси би могъл да има белокож мъж, естествен блондин - какъвто Азис определено не е. Мургавите чернокоси мъже не са с такава "боя". За циганите мога само да гадая, но при положение, че венците им имат синкав оттенък, вероятно и други места, покрити с лигавица, синеят. С две думи - "Хубава работа, но вероятно не е сиганска, а е монтаж".
Дона, размерът не е променен, просто е напудрен доста преди фото сесията, а и Фотошопа е изчистил някои неща, както при всяка снимка, която е за публикуване някъде независимо дали е член или друго нещо си. Ти как искаш иначе-кален, кален да го изтипоса ли? Sick
Това нещо като вица, дето 2 сиганки вадели от пръстта моркови и намерили един много голям.
Едната казал:
-Ауууу, тоя е баш кат на моя Асан...
Другата:
-Лелеле, ма толко голЕм ли, ма???
Първата:
-Не, толко мръсен.....

# 87
  • Мнения: 7 474
 newsm78 Интересно къде ще публикуват снимките  newsm78

# 88
# 89
  • Мнения: 5 622

Лео, тоз от подписа ти-Деян ли е?От Стар академи (Д2) ?  newsm78

Ако е той-мнооо космат бре  Sick И под мишниците има чак косми  Stop

# 90
  • Мнения: 7 474

Лео, тоз от подписа ти-Деян ли е?От Стар академи (Д2) ?  newsm78

Ако е той-мнооо космат бре  Sick И под мишниците има чак косми  Stop

 Joy  Аха!  Joy

# 91
  • Мнения: 138
Цитат
Лео, тоз от подписа ти-Деян ли е?От Стар академи (Д2) ?  newsm78

Ако е той-мнооо космат бре  Sick И под мишниците има чак косми  Stop

 35  Аха!  35

Космите на Деян и мен ме ужасиха. Sick

# 92
  • Мнения: 36 038
ай, не бъдете толкова гнусливи ... готино си е момчето, а всичките мъже на форумки - 100% обезкосмени - дръжки!  hahaha

за космите на Деян иде реч  Naughty

# 93
  • Мнения: 2 180
bubanka, права си! Още повече, че някои от съфорумките забравиха,че са си показали мъжете и визуално придобихме някаква представа за тях /без члена/  Embarassed. Wink

# 94
  • Мнения: 3 153
ай, не бъдете толкова гнусливи ... готино си е момчето, а всичките мъже на форумки - 100% обезкосмени - дръжки!  hahaha

за космите на Деян иде реч  Naughty
Ами моят си е обезкосмен, но той по принцип не е много космат, така че и на мен не ми се нравят отгледаните космаци на Деянчо. Харесва ми иначе, но още в Стар академи забелязах окосмяването  и се подразних защо не се е разделил с него.........

# 95
  • Варна
  • Мнения: 10 799
 Що няма повръщащо човече? smile3505

# 96
  • Мнения: 5 622
bubanka, права си! Още повече, че някои от съфорумките забравиха,че са си показали мъжете и визуално придобихме някаква представа за тях /без члена/  Embarassed. Wink



Не бях забелязала съфорумка да си е показала мъжа гол (гърди и мишници да се виждат)  Thinking

Лично моят мъж е обезкосмен на важните места  Wink Все пак ми се ще да гушкам мъж и да усещам аромата на кожата му, а не някой мечо  Stop

# 97
  • Мнения: 3 447
ай, не бъдете толкова гнусливи ... готино си е момчето, а всичките мъже на форумки - 100% обезкосмени - дръжки!  hahaha

за космите на Деян иде реч  Naughty
Всички форумки са женени за братята-близнаци на Дейвид Бекъм, не го забравяй Naughty

# 98
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Все пак ми се ще да гушкам мъж и да усещам аромата на кожата му, а не някой мечо  Stop

Мечо ли? Чи ко, мечетата са сладки... Laughing

# 99
  • Мнения: 6 155
Киса, много си се разхубавила  hahaha Пу-пу, да не ти е уроки  Joy

# 100
  • Мнения: 2 978
Пппуууу ама Киса ква си секси..не е истина просто  Heart Eyes Two Hearts

Направо ти завидях newsm17  Nerd

# 101
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Киса, много си се разхубавила  hahaha Пу-пу, да не ти е уроки  Joy


Пппуууу ама Киса ква си секси..не е истина просто  Heart Eyes Two Hearts

Направо ти завидях newsm17  Nerd

ША взема да го сменя - чак аз се стряскам като го видя... #Silly

Общи условия

Активация на акаунт