НЕуспешни покупки от Zara и всичко от Inditex

  • 71 576
  • 420
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • Мнения: 4 020
Връщала съм дрехи с етикет в Зара и след 1 месечния период за връщане. Реално благодарение на ЕС имаме гаранция за връщане 2 години. Даже сега се сещам че съм връщала и носени дрехи, защото след 2 пранета се скапват. Връщат ми парите веднага, без никакви проблеми. Ако роклята има етикет, мисля че съвсем няма да има проблем да я върнете. Пишат ви в книгата за рекламации, викат управителя да разреши връщането и готово.

# 407
  • Мнения: 7 577
момичета ,искам  да се разделя с този сет на Зара ,слаган е веднъж за проба и така си седи .

размер хс е

Скрит текст:

Green Heart

# 408
  • Мнения: 5 345
Връщала съм дрехи с етикет в Зара и след 1 месечния период за връщане. Реално благодарение на ЕС имаме гаранция за връщане 2 години. Даже сега се сещам че съм връщала и носени дрехи, защото след 2 пранета се скапват. Връщат ми парите веднага, без никакви проблеми. Ако роклята има етикет, мисля че съвсем няма да има проблем да я върнете. Пишат ви в книгата за рекламации, викат управителя да разреши връщането и готово.
това само във физически магазин ли е възможно?
Имам интернет покупка от зимното намаление, едно кожено яке, което няма да нося, заради подплънките.
Предлагам го и тук 229 лв го купувах, след това може и да са го намаляли. Размерът е С, хубав модел и плътна, естествена кожа е.

# 409
  • Мнения: 4 020
Уау, същото яке си купих за 50 лева от намаленията....Ужас!
Мисля че само във физически магазин може да се върне след срока от 30 дни. Трябва да им покажете че си знаете правата, защото иначе лесно могат да ви отпратят. В Страдивариус по същият начин исках да върна, беше някаква млада и нахакана на касата, която много грубо ме отпрати. Като настоях да викне управителката, която на секундата се съгласи с моето връщане, чак тя беше възмутена как може. Ми може, ама в БГ се печели от това че българина е необразован масово и не си знае и търси правата. Успех на вас и хубав ден от мен!

# 410
  • Мнения: 1 016
На мен винаги са ми отказвали връщане в над обозначения срок, независимо дали покупката е онлайн или не. Във всичките им мазагини /Зара, Страдивариус и тн/. Все пак не може да си напълнят магазините с дрехи извън сезона.
Гаранцията е 2 години от ЕС, но по закон е месец за връщане и замяна на недефектни продукти.

# 411
  • София
  • Мнения: 9 483
Уау, същото яке си купих за 50 лева от намаленията....Ужас!

Може, ли да покажеш кое беше?
И коя година е било?
Скрит текст:
Моето е купувано от старта на намаленията миналото лято за 139лв
Скрит текст:

# 412
  • Мнения: 4 684
Не се учудвам, ако е било 50 лв. Скоро някой коментира за 10 лв. естествена кожа, съвсем истина си беше.
По-скоро би ме учудило да са го купили на намаление за 230 лв. FlushedFlushedFlushed

# 413
  • Мнения: 5 345
Е колко да е учудващо яке от естествена кожа на намаление да струва такава цена.
Цитираните суми от 50 лв или от 10 лв за мен са по- скоро нереални за кожено яке.
Не съм в темата , за да въртя търговия, така че коментарът ти е некоректен.


Благодаря за отговорите на всички останали.

# 414
  • Мнения: 4 020
Купила съм го на 14 юли 2023-та. Не знам коя колекция се води. Не следя колекции, а артикули.
Ето модела и цената:

# 415
  • Мнения: 5 345
Лаленце, твоето е друг модел.
Референтният му номер е различен.

# 416
  • Мнения: 4 684
Е колко да е учудващо яке от естествена кожа на намаление да струва такава цена.
Цитираните суми от 50 лв или от 10 лв за мен са по- скоро нереални за кожено яке.
Не съм в темата , за да въртя търговия, така че коментарът ти е некоректен.


Благодаря за отговорите на всички останали.
Не съм искала да те обидя, или да намекна нещо. По-скоро наистина би ми било чудно да са толкова скъпи на намаления... поне за мен е така Flushed
Извинявай, ако така е прозвучало.

# 417
  • София
  • Мнения: 9 483
Купила съм го на 14 юли 2023-та. Не знам коя колекция се води. Не следя колекции, а артикули.
Ето модела и цената:

Е, това  е било  страшен удар! Сигурно някой е върнал размера и си успяла да цъкнеш веднага артикула. Аз, яке на Зара, намалено под 100лв не съм виждала, а основно тях следя на намаленията им! На Манго имам 2, купувани за по 50 и по 60лв. естествена кожа.

# 418
  • Мнения: 4 020
О, аз ги следях много изкъсо. Бях си взела S размер за 60 лева, но реших че искам М и се появи, та го взех още по-евтино.
Относно колко различен модел е, първите цифри са еднакви, кройката е еднаква, различават се явно по-нещо в самия модел. Пак е от кожа, пак е Зара. За справка и аз преди да си купя това за 50 лева, кихнах 230 лева в Манго пак за кожено яке, но кройката е много изчистена и по официална (доколкото кожено яке може да бъде такова). Знам че ако изчакам намаления и в Манго можех да го уцеля на 50 лева, те от години са на тези цени на разпродажба, но не ми се чакаше, и го взех като излезе.
Както се казва всеки да си купува и носи каквото си иска. Важното е да сме живи и здрави Simple Smile Ако съм обидила някого се извинявам, не е било нарочно.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 16:46 от Lale_Lili

# 419
  • Мнения: 501
Предлагам този топ, нов с етикет
Размер С, 10лв.


Общи условия

Активация на акаунт