Отговори
# 75
  • Мнения: 91
Също искам да попитам, показват ли кръвните иследвания за заплодена яйцеклетка преди месечния цикъл?  

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 12:13 от Не се сърди, човече

# 76
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Да, кръвните изследвания отчитат най-рано, даже преди стандартния тест за бременност. Но не става от днес за утре, имай го предвид.
И моля те, не пиши "заплодена" яйцеклетка, звучи ми все едно си караш кравата на бик да я заплодят...

# 77
  • София
  • Мнения: 10 642
Всички тестове отчитат бременност след като тя е факт, а именно след имплантацията на ембриона, а тя се случва около седмица след оплождането. Кръвния тест за бременност ще даде яснота най-рано 4-5 дни преди датата на (не)очакваната менструация.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 12:20 от Nandin

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 5 919
Също искам да попитам, показват ли кръвните иследвания за заплодена яйцеклетка преди месечния цикъл?  
Кръвен тест, най-рано 12-14 дена след половия акт.

# 79
  • Мнения: 91
#Марияна М
Оплождане и заплождане е почти едно и също нещо. И междо другото все пак разбирате смисъла на думата. Ако не разбираш тогава ме попитай. Желая единствено един прост отговор. Без да ме критикувате. Не ми се случва за първи път. Не се обиждам жал ме е че повече намирате грешки отколкото да давате съвети на хората. ☺

# 80
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Аз и отговор дадох, но май само критиката прочете  Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 10 642
Също искам да попитам, показват ли кръвните иследвания за заплодена яйцеклетка преди месечния цикъл?  
Кръвен тест, най-рано 12-14 дена след половия акт.
След овулация, защото,  ако половият акт е бил по друго време е все тая.
Месечен (менструален) цикъл - времето от първия ден на менструалното кървене до деня преди следващото менструално кървене! Та няма как да е преди или след, винаги е по време на менструалния цикъл, но в различна негова фаза!

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 5 919
Не ми се обясняваше, че трябваше пак да навлизам в подробности кога е овулацията. Имах предвид рисковия полов акт (или този, от който се притеснява, че може да се е получила бременност). Пък на който е нужно - да се досеща.

# 83
  • Мнения: 91
Благодаря за отговорите ви мами. Просто в някой отговори има и критика, но няма нищо. Все пак ви благодаря дами. Получих хубави отговори😘 Heart

Но имам един въпрос към тази тема. От много време имам възпаление на п мехур. Л. Лекарка ми исписа нолицин и урохелп преди 5 дни и пих 5 хапчета и от двата вида до сега дали няма да ми пречат ако случайно съм бременна на 22 ми е мц.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 22:50 от Не се сърди, човече

# 84
  • София
  • Мнения: 4 122
Благодаря за отговорите ви мами. Просто в някой отговори има и критика, но няма нищо. Все пак ви благодаря дами. Получих хубави отговори😘 Heart

Но имам един въпрос към тази тема. От много време имам възпаление на п мехур. Л. Лекарка ми исписа нолицин и урохелп преди 5 дни и пих 5 хапчета и от двата вида до сега дали няма да ми пречат ако случайно съм бременна на 22 ми е мц.

Не няма да си бременна!

# 85
  • Мнения: 91
Как разбра? 🤔😕

# 86
  • София
  • Мнения: 5 136
Извинявам се, но ако някой категорично, ама категорично не желае бебе - смятането НЕ е ефикасен начин за предпазване. Използвайте надеждна контрацепция, иначе през месец ще сте в някоя такава тема.

# 87
  • Мнения: 295
Здравейте имам стойност от кръвен тест 5.91 десет дни след овулация . Какво мислите ? Овулацията е засичана по температурния метод- температурата се покачи на 05.02 затова предполагам че овулацията е била на 4–ти. Моля пишете имам ли шанс, не е ши много ниска тази стойност

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 5 919
Шанс за какво? Тук темата е за нежелаещи бебе.
Иначе повтори кръвния тест след 48 часа и ще се види. Засега това не е резултат, който да означава нещо със сигурност.

# 89
  • Мнения: 295
Извинявам се не стм прочела добре каква в темата

Общи условия

Активация на акаунт