Починал съпруг

  • 5 972
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 250
Не, горският ще каже, че му е дал 10 лева да се почерпи.
Горският дебелее, гората тънее.
Не казвам, че е така непременно - не съм била там, но не го изключвам.
Ако са връстници е били на 16 и двамата, когато са заживели.

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Ако са връстници е били на 16 и двамата, когато са заживели.

Не са - пак според МВР, той е бил на 23.

# 32
  • Мнения: 1 030
Отдавна разбрах що за хора са някои от потребителите. Но чак такова нещо не очаквах! Отвратихте ме!
И само да ви кажа, че никой , дори и вие, които се мислите за много умни и безгрешни, не е застрахован от нищо в този живот. Та по - полека го давайте!

# 33
  • Мнения: X
Имаш право, разбира се,но може би малко по - тактично в подобни случаи. Аз също подчертах в първи мой пост, че е сгрешила и имах предвид точно този 3ти човек заради, който са се карали.
За това и допълних, че е нормално за годините ѝ да прави грешки. Разбирам какво искаш да кажеш, но не е нормално по този начин и в подобен случай.
Да ѝ плеснеш два шамара с няколко изречения, но да е когато може да поправи нещата, а в случая, няма как и няма защо да я караме и ние допълнително да се чувстват зле. Разбираш ме🤨, сигурна съм.

Нямам ли право на мнение? Съжалявам за починалия, но не и за авторката. Да не би да сте пропуснали частта, че има замесен и трети човек?
Ако не беше починал, нямаше да разбере, че го обича и съжалява.


# 34
  • Мнения: 3 122
Отвратих се от историята и от правописа на авторката.
Не изпитвам грам съчувствие!

Аз пък се отвратих от теб.

# 35
  • Мнения: 5 508
В ммого села е 'всеизвестна тайна', че горските директно си казват цената и хората крадат. Понякога даже и с печати/марки върху дървесината могат да се сдобият. Хайде нека не се правим на много над нещата, сякаш нашата Българоя няма общо с онази по селата.

Авторке, съболезнования. И аз загубих половинката си, и аз се обвинявах повече от година, макар да почина при трудов инцидент заради малко спестени пари от страна на шефа му.
С времето ще се примириш, ще започнеш да живееш по-спокойно, но до тогава все така ще се чувстваш. И е нормално.

# 36
  • Мнения: 5 134
Съжалявам за нещастието, което се е случило. Загубата ти е тежка, а чувството за вина не е оправдано, но е нормално.
Имаше ли неща, за които твоят партньор мечтаеше: нещо да постигне, да извърши? Какво обичаше, какви цели имаше?
Нещо, което може да ти помогне да преминеш по-лесно през скръбта е да правиш някои от тези неща в негова памет.
Една добра цел би била да се образоваш, да имаш професия и доход, да можеш да се измъкнеш от живот, в който няма много перспективи за развитие. Сигурна съм, че би се гордял с теб, ако го постигнеш.

Общи условия

Активация на акаунт