МНЕНИЯ ВСЯКАКВИ- ЕХ ТОВА КЪРМЕНЕ...

  • 1 222
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Спокойствие и силна храна! Grinning
Дими - мисля, че е ясно защо съм написала каквото съм написала. С темата си ти се представяше и канеше и други да направят същото, което по същество дублира съществуващата такава тема от 30 страници.
Мотивация и хвалби - не е като представяне Wink
Дайте да не създаваме сами проблеми, таман се закроти положението.

# 16
  • Мнения: 5 255
Само че това "аз за това не влизам тук" не ми стои много убедително - свободно пространство е, нали не очакваш да пишем само неща, които теб не те дразнят, за да влизаш?

Много буквално четеш, чети и между редовете, ако ме разбираш  Mr. Green
Нямам намерение да се обяснявам  ooooh!
Бъдете търпеливи към новаците, и вие сте били такива.
То на моменти ви завладява демагогията  Outta Joint
Спомням си че в началото и аз съм била "ядена"  Whistling, но съм оцеляла  Mr. Green
Със здраве - желая на повечето да са като мен - без проблеми  Hug   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 447
То на моменти ви завладява демагогията  Outta Joint
Аз пък усещам, че понякога тук се възцарява атмосферата на масонска ложа - и това със сигурност НЕ идва от старите кърмачки. Не искам да обидя никого, но не приемам идеята кърменето да се представя като екзотично занимание за богоизбрани - с разните му там ритуали, музики, специални пози, и разбира се, явното чувство за превъзходство. Това е, което ме дразни лично мен. А що се отнася за кураж, подкрепа и насърчение, не мисля, че някому са отказвани Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз пък мисля, че много по-често тук младите кърмачки ги завладява едно такова вманиачаване и самоизтъкване и точно те са тези, които после плачат на рамото на останалите, че педиатърките им не ги разбирали, а те си гълтали граматиката пред алтернативата за признание, че смятат късно да захранват и са на изключително кърмене!

Може и да съм наскачала в някои теми, ама признайте си, че подскоците ми са от един характер и че вие точно такива теми много ги обичате - затова и ми ги разглеждате избирателно. На никого не съм се сърдила - утре ще отговоря и подкрепя авторката на тази тема в друга нейна тема, просто защото не се съобразявам, на кого отговарям, а какво и как се пита! И много често влизам тук и чета, но като видя, че адекватен съвет е даден, не пиша, и да ви кажа никога не съм била критикувана от стари кърмачки - винаги първо добре съм чела, после съм питала, а и все си мисля, че съм минавала за по-трезва кърмеща майка с повече принципи отколкото недоизпропагандирано его на кърмачка! Защо си мислите, че и аз не се срещам ежеседмично със странните погледи и въпроси на недокърмени в детството си индивиди! И на мен ми се налага да се обяснявам, да образовам и да пропускам включвания, но не бия барабана -  колко такива теми трябва да има!

Скачала съм! Ей, подпуших, значи! Абе това, че е подфорум за кърмачки, не означава, че ще бъда винаги "бяла и добра" и че всичко тук ще се лее леко и сладко като мляко от гърда! Има по-различно мнение, но съм с убеждението че съм принципна!

Това тук е ФОРУМ, а не подписки на еднаквомислещи!

# 19
  • Мнения: 232
Е какво да Ви кажа хора всякакви,мнения всякакви,аз разбрах Рижа Прекрасница
Цитат
Дими - мисля, че е ясно защо съм написала каквото съм написала.
и не съм тук нито да създавам проблеми,нито да нажежавам обстановката,напротив.Разбирам Ви всички - всеки чете по различен начин написаното от мен.Нали няма обидени и сърдити! newsm10 newsm51 Нека не става така както става почти винаги със много жени на едно място.  smile3514 smile3512 smile3508  argueЕЙ момичета та ние сме най големите сладурани на България и най вече всички имаме нещо общо - ВСИЧКИ СМЕ МАМЧЕТА.Нали затова сме тук да не си раздаваме злобливи забележки,а?И само последно - знам как се пуска отговор! smile3521  smile3503  love001
Е ТОВА Е!СО ЗДРАВЕ! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт