Захранване - въпроси и отговори - ТЕМА 4

  • 39 531
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 509
Може ли да покажете снимка на лидл-ските, че мъжа ми пазарува там и трябва да знае какво да търси.
На бебивита бисквтиките бяха с кокосово масло, поне до колкото си спомням. На хип съм купувала един път, някакви с ябълка и не бяха вкусни, поне за мен. На Боровец са с масло бисквитките, но са с мляко. И аналога на Барнитата на Боровец, някакви маймунки, също са без палмово масло, но голямото каза, че не са толкова вкусни, колкото мечетата Grinning

# 76
# 77
  • Мнения: 2 362
Holle съм виждала в аптеките,аз му взимам от тяхното мюсли.
Скрит текст:
От Фрамар

# 78
  • Мнения: 4 509
Вчера гледах една рецепта за бебешки бисквити и си правих експерименти. По-вкусни станаха от тези с овесените ядки, но бебето още не се е изказало Simple Smile
Сложих чаша каша (оризова неподсладена, а май може с каквато има), чаша брашно, чаша сок (аз сложих вода, защото нямах сок), 4-5 лъжици захар или просто по-сладък сок, чаена лъжичка бакпулвер и аз сложих от мене си и 4 лъжици брашно от рожков, но го нямаше в рецептата. С лъжица ги сипвах в тавата на хратия за печене. Пекох 10 мин на 180 градуса и останаха леко меки. В рецептата пишеше, че стават хрупкави, явно са печени повече.

# 79
  • Мнения: 4 660
Понякога давам на бебо да яде бисквити, отхапва голямо парче не може да го изяде и докато опитва да го изкара повръща ако е яла преди това. Рано ли е да и давам сама да яде?

# 80
  • Мнения: 7 776
Колко са големи бисквитити? Разделяй й ги наполовина. Повръща, защото тръгва да гълта много голямо парче, ще свикне и спре да го прави, ама може да й даваш бисквитата на по малки парчета за твое спокойствие 🙂

# 81
  • Мнения: 4 660
Бисквитите не са големи, а тя отхапва голямо парче. Дъвче и като не може да го глътне опитва се да го изплюе гадно и става и повръща. Не всеки път се случва това повечето случаи яде сама бисквитка или две. Явно трябва да го здъвче добре, но с времето напредва.

# 82
  • Мнения: X
Колко е голяма, аз към 7-8я месец започнах да й давам, но започнах с банани, защото се дъвчат по-лесно. Давай й меки неща първо да се научи колко да отхапва и да дъвче и след това с бисквити.

П.п. да не пиша нов пост в тази рецепта с какво мога да заменя млякото? https://recepti.gotvach.bg/r-81774-Амарант_халва_с_тиква?l=1

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 21:21 от Анонимен

# 83
  • Мнения: 4 660
На почти 10 месеца е ,има само два зъба.

# 84
  • Мнения: 2 362
Купих извара на сина ми,колко гр трябва да му давам?Четох,че до годинка не повече от 40гр,а след това?

Ние когато си правим макарони,но от навитите ,му оставяме на таблата и си ги взима и хапва.С тях се научи Simple Smile

# 85
  • Мнения: 635
Моето диване от седмица и нещо отказва всякакви пюрета , плодове даже и мляко. Убожава попаражи иска само нея да яде. Та въпроса ми е до колко сухара може да се дават за 1 ден. Страх ме е да не и натовара много коремчето, но и немога да я оставя гладна.

# 86
  • Мнения: 4 509
Може да се натовари с много месо или жълтък, ама с хляб не вярвам. Все пак той се усвоява много бързо.

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
И ние минахме през това. Само зърнени храни ядеше и плодове, но не винаги. Беше около 10 дена. После си прояде пак

# 88
  • Мнения: 557
Червена леща от кога?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 632
 Пашова препоръчва лещите след 9 месец.

Общи условия

Активация на акаунт