Къдрокоси красавици - 3

  • 51 118
  • 750
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 93

Sunshine_Reggea
Може ли снимка или точно име на гела, благодаря!

# 421
  • Мнения: 81
Някой, ако знае дали от някъде все още може да се купи стилизанта за къдрици на Биофарма, преди си го взимах от Елитис, но вече не се предлага от известно време. А именно с този продукт ми ставаха най-хубави къдриците.

# 422
  • Мнения: 24 467
Моите също много цъфтящи краища, след третиране с какво ли не, оправих това лято с не особено скъпата серия на Елсев и най-вече с това:
https://aptekadara.com/kozmetichna-grizha-za-kosa/41732/elsev-sh … -low-total-repair
за измиване и това:
https://remedium.bg/product/139360/loreal-elseve-cica-repair-pod … kosa-h150-ml.html
като продукт за без измиване.

Цялата серия - шампоан, маска, тези два продукта и спрея без отмиване, ми реши въпроса прекрасно. Преди нея съм ползвала доста неща, вкл. и скъпи професионални препарати. Това ми оказа най-голямо позитивно влияние точно за моя проблем.

# 423
  • София
  • Мнения: 5 139

Sunshine_Reggea
Може ли снимка или точно име на гела, благодаря!

Лале, ето това е гелът - https://www.zoya.bg/%D0%A1%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D … ters=Andalou-m317

# 424
  • Мнения: 218
Има ли такова чудо - Къдрава коса на черта?

# 425
  • Мнения: 24 467
Има ли такова чудо - Къдрава коса на черта?

Скрит текст:

Носила съм такава прическа преди време.
Е, следва да се има предвид, че "чертата" е вълнообразна, все пак.  Laughing
Крива линия. Начупена линия. Нали има такива геометрични понятия.

# 426
  • Мнения: 5 475
Е, черта... силно казано Grinning Аз в момента съм на "черта", голяма грешка, нямам търпение да порасне. Стои като триъгълник. Отделно "чертата" след всяко миене заема нова форма Joy

# 427
  • Мнения: 4 580
Аз съм с такава дължина и на каре - стои си перфектно оформена, зависи кой как е подстриган.

# 428
  • Мнения: 24 467
И при мен стоеше, но си иска поддръжка за дължината.

# 429
  • София
  • Мнения: 5 139
Има ли такова чудо - Къдрава коса на черта?

Скрит текст:

Носила съм такава прическа преди време.
Е, следва да се има предвид, че "чертата" е вълнообразна, все пак.  Laughing
Крива линия. Начупена линия. Нали има такива геометрични понятия.

Ох, много искам такава, но по-къса в горните кичури, за да се накъдрят хубаво...

# 430
  • Мнения: X
Ами зависи колко е къдрава. Ако е по-отпусната и дължина под раменете - става. На и над раменете седи, като триъгълник. Аз съм на каре до раменете. Добре е, но аз не съм много къдрава, да не кажа хич. На етажи е по-добре, но трябва да са мноооого леки, иначе става, като накълцана, защото не е баш къдрава. Ама не става и права. Гадна работа. Още по-гадно е, че като ходя да ми я освежават и на третия път оплескват етажите, след което аз се подстригвам да пооправя нещата и пак повтарям цикъла. Или се подстригвам сама, ходя само отдолу да я оформят, за да не се обяснявам кое как...
Да не говоря, че последния път ме и филираха, докато се усетя, че не бях при моята си фризьорка та сега е рошавата гарга на главата ми.

# 431
  • Мнения: 5 475
Моята е над раменете... абе голяма грешка, сега има да расте 1 година, докато си върне дължината Frowning

# 432
  • София
  • Мнения: 5 139
Моята имам чувството, че стигне ли до под раменете, започва да се къса и заплита жестоко. Краищата ми се изправят, а нагоре си е къдрава... Най-накрая и аз ще хвана сама ножиците май.

# 433
  • Мнения: 218
Моята коса отпред е скъсена, отзад на черта...ако се сещате.. Беше ми къдрава преди, сега е вълниста. Реших да се подстрижа така, като идеята ми беше да я суша със сешоар и четка. Получаваше се много естественна прическа, но се затъжих за къдриците. Имам един крем за къдрици с дифузер дано да свърши работа..

# 434
  • Мнения: 1 715
Имам въпрос за гела от ленено семе - колкото повече се сложи, толкова по-накъдрена ли е косата? И нормално ли е да съхне по-бавно косата с гела, отколкото без?
 Пробвам го за втори път - доста по-смело сложих сега и такива къдрици не съъъм вярвала,  че мога да дефинирам... Мислех си, че съм с чуплива коса,  а тя си е достааа къдрава. Не помня колко години не съм си оставяла косата така без да я оформям (демек изправям под някаква форма),  над 10 са със сигурност.
 Е,  ще излъжа,  ако кажа,  че мн се харесвам (дължината не ми помага много)... Но имам проблем с косопада и не докосвам четки, гребени и тн. Вече не ми е опция да се суша с въртяща четка - косата ми остава по нея...  Таааа засега се присъединявам към къдрокоските Hands V

Последна редакция: ср, 25 сеп 2019, 09:38 от bonibon_

Общи условия

Активация на акаунт