Къдрокоси красавици - 3

  • 50 732
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Има я в България. Видях реклама на страницата на Нивеа във фейсбук. Сега видях и в Нотино има и тук
https://www.beauty.store.bg/search?srchstr=nivea%20curl

# 451
  • Мнения: 5 203
Този "праймър" ме заинтригува, за първи път срещам такъв продукт, каквото и да значи Grinning

# 452
  • Мнения: X
Сигурно е нещо като активаторите за къдрици. Аз имах на Лакме. След тях слагам или гел за къдрици или пяна. Бих пробвала и трите неща. Гледам даже са с отстъпка на приемлива цена.

# 453
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 307
Има ги и в аптеки Ремедиум. Аз бих пробала и трите продукта.

# 454
  • Мнения: 422
На спрейове за оформяне никак нямам вяра, не виждам как спрей ще ми оформи къдриците. Може и проблемът да е в мен, разбира се, асоциирам всеки спрей с лак за коса и дори не допускам мисълта да пробвам.
Пяни не обичам, на първия ден съм окей, но от там нататък е ужасно - суха и изпръхнала коса, която дори след намокряне и дооформяне не изглежда никак добре.
Този праймър ми е интересен. За своята коса съм открила, че най-добре й действат желеобразните консистенции при фиксиращите продукти. Именно за това гелът на Кинки-кърли ми е топ продуктът.
Пяни, кремове, спрейове...за мен не стават.
Възлагах големи надежди на суфлето на Шеа мойсчър, но е с кремообразна консистенция и не ми допада. Ден първи бива, после - ужасна сухотия, метла направо.

# 455
  • Мнения: 190
Гелът на Кинки-кърли от къде го взимате?

# 456
  • Мнения: 422
Преди го взимах от www.iherb.com , но отдавна не е наличен. Сега ще поприключа малко със суфлето на ШМ и ще взема гелът от някой английски сайт.

# 457
  • Мнения: X
Ползвала съм спрей за къдрици на Syoss. Като се пръсне и излиза  ещо средно между спрей и пяна. Не ми допадна много. Първия ден е ок ама после косата става като мръсна. Определено геловете ми стоят по-добре, дори и след 2 дни. Преди години имаше желе за къдрици но го спряха.

# 458
  • Мнения: 5 203
Този спрей на Syoss го използвах само веднъж и го хвърлих. Косата ми стана суха, на клечки и се заплете като паяжина.

# 459
  • Мнения: 4 076
Казах на фризьора,че ще си пусна косата дълга и искам само да ми я оформи,без да пипа дължината по възможност.
В резултат нямам грам обем,защото ме подстрига на степени и първата се пада някъде към началото на тила.
До там съм все едно с къса къдрава черта.Даже на снимка отпред изглежда,че съм късо подстригана.
И за разкош ми е оставил няколко дълги поизправени кичура отзад като опашка на проскубан петел.И които образуват нещо като триъгълник под бухналата ми къса черта,но са много по-сплескани и тънки от нея,все едно са от друга прическа.До под ушите бухнала черта,следва дупка и надолу няколко пирги,ясно дефинирани.
Ще го убия,казвам ви!
Сега за да не изглеждам все едно патка ме е скубала ще трябва да се трудя по косата и да я клепам,дето най го мразя.
Мисля си,че дълга коса и степени не е добра комбинация.Може би трябва следващия път да го накарам да я подравни,само не знам ще има ли обем или не.Къдрите ми са някъде края на 2,началото на 3,според както им е кеф.Т.е. не са в никакъв случай афрокоса,а къдри,вълни ,масури и фриз.При вас как е?

# 460
  • Мнения: 1 941
Аз много харесвам как стои косата на тази мацка
https://www.instagram.com/p/ByiD8h3okpK/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/BwHtnoQjDV0/
Моята не е чак толкова къдрава, но последния път казах на фризьорката ми да ме постриже, както нейната форма.
Доволна съм, косата ми стои по-добре.

# 461
  • Мнения: X
Е, Сара има коса, която трудно се стига.

Лила,  това с етажите е много трудно нещо. Къдравата коса се етажира много внимателно, ама нашите фризьори не ги разбират нещата. При мен на третото етажиране вече са прекалили и косата изглежда опърпана и режа до раменете.

# 462
  • Мнения: 17 394
Като чета, иде ми и аз да го убия тоя. Неведнъж съм била потърпевша от подобни виртуозни изпълнения. Съжалявам за разочарованието ти, LilaC.
Аз лично си реших проблема, доверявайки се напълно на дъщеря си, на няма и 16, и самоука в областта.

# 463
  • Мнения: X
Като чета, иде ми и аз да го убия тоя. Неведнъж съм била потърпевша от подобни виртуозни изпълнения. Съжалявам за разочарованието ти, LilaC.
Аз лично си реших проблема, доверявайки се напълно на дъщеря си, на няма и 16, и самоука в областта.
Ох, благодаря, че го сподели. И аз от скоро карам 15 годишната ми дъщеря да ме стриже отдолу, нагоре се оформям сама. Ми то аман от фризьори бе!

# 464
  • Мнения: 11 304
Аз имам страхотен фризьор в Стара Загора. Прави ми косата на етажи, но изглежда супер естествено. Имс невероятна техника специални за чупливи и къдрави коси. Аз съм пине от поне 15 г при него и всеки път като се прибера, минавам при него.

Общи условия

Активация на акаунт