Къдрокоси красавици - 3

  • 51 202
  • 750
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 587
Благодара, ще го пробвам Simple Smile

# 556
  • Мнения: 970
Гледах днес някакъв спрей за къдрици на Нивея, нов бил. Някой да го е пробвал?

# 557
  • Мнения: 5 488
Да, аз. Като лак е. Изсушава, нищо не оформя... не знам защо му казват спрей за къдрици. Съжалявам, че си го купих.

# 558
  • Мнения: X
И аз забелязах че новата серия на Нивеа изсушава. Дори и само праймър да е пак усещам суха косата. Иначе ми харесва как оформя и в комбинация с пяна. Но не бих ги взела пак. За моята коса най-добри са геловете. Пяната не.

# 559
  • Мнения: X
Пробвах гел от ленено семе в банята с измиване,след това праймъра и стигнах до два извода за моята коса 3б- 1.по-добре е без стилизиращ продукт след измиването на гела, и 2. Праймъра не е моят продукт.

# 560
  • Мнения: 162
Може ли да ми кажете как да си направя гела от ленено семе.Благодаря предварително

# 561
  • Мнения: 919
Аз предлагам, ако е възможно, в първия пост да се сложи рецептата за гела от ленено семе.

# 562
# 563
# 564
  • София
  • Мнения: 5 139
Каня се и аз на гела от ленено семе и все не мога да стигна до правенето му...
Междувременно открих наистина страхотен гел и то съвсем без да искам - Bevola от Кауфланд. Минах и не намерих праймъра, взех го, колкото да "закърпя положението". Не мисля да сменям скоро.

# 565
  • Мнения: 5 488
Пробвах гела в банята с изплакване, не е моят метод. След като изсъхна, се получи пълен кошмар, както и очаквах. Без стилизант след баня, на главата ми има топка фриз и нито една къдрица.  Намокрих косата отново и спасих положението с крема на Балеа.

# 566
  • София
  • Мнения: 1 872
Аз не отмивам гела.

# 567
  • Мнения: 5 488
Е то без отмиване е ясно, аз изпробвах споделения от няколко съфорумки метод с изплакване след маска в банята.

# 568
  • Мнения: 947
Аз пък вчера си измих косата без гела (нямах време да размразявам кубче) и сложих пяна за къдрици и крем за къдрици след пяната. Какво да кажа... Изсуших я като всеки път и стана твърда както с гела. Всичко друго нормално си действах. Днес свалям кърпата и какво да видя Grinning , косата ми до ушите направо. Толкова силно начупена. За съжаление не са хубаво оформените спиралки, които получавам с гела. И не ми е толкова мекичка и жизнена косата, а стои по-твърда, малко като с лак за коса, но не съвсем. Ще видя как ще е утре и дали по-късно ще се отпусне малко, но не съм очарована.

# 569
  • Мнения: leet
MaNishma, с каква кьрпа спиш? Аз спя вьрзана и ми се иска да си взема някаква копринена шапка/ боне или нещо подобно, което да покрива косата отзад

Общи условия

Активация на акаунт