Къдрокоси красавици - 3

  • 52 699
  • 750
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 162
Здравейте. Като използвате гела от ленено семе, след това слагате ли някакъв стилизиращ продукт.
И винаги ли мога да го използвам след баня?
Благодаря!

# 541
  • Мнения: 4 642
Здравейте. Като използвате гела от ленено семе, след това слагате ли някакъв стилизиращ продукт.
И винаги ли мога да го използвам след баня?
Благодаря!
Не, не ги обичам, оставят ми усещане за мръсна коса. Гела е последното, което слагам, след това кърпа и суша.
Използвам гела при всяко миене на косата - на 2 дни по принцип, защото спортувам и съм сред пушачи ежедневно.

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 14:03 от beki8

# 542
  • Мнения: X
Това е от днес, след първи опит. От тип 2a, сега е така. Още нямам всичко необходимо, включително кърпа.

# 543
  • Мнения: 5 582
Много ми се иска да пробвам това с измиването на гела в банята. Притеснява ме липсата на стилизиращ продукт след изплакването. Не се ли получава много фриз? Косата ми е 3b.

# 544
  • Мнения: 947
Според мен ще се получи фриз. Няма как да няма. Може би първите часове не, но след това задължително. Интересно ми е да ти видя косата 3b оформена нормално с гела. Simple Smile Ако решиш все пак да го пробваш с изплакване, моля те напиши резултатът!

Аз от две нощи спя с памучна кърпа на главата като косата ми остава горе събрана. Резултатът е прекрасен наистина. Косата си остава мека и хидратирана. Колкото и да я пазя иначе (обикновено я връзвам високо, тип ананас), винаги ми се изсушава и едва изкарвам три дни след измиване. За съжаление доста ме дразни тази кърпа докато спя и не знма дали ще свикна, но продължавам.

# 545
  • Мнения: X
При мен нямаше никакъв фриз. Утре ще пробвам със стил.продукт и ще пиша.

# 546
  • Мнения: 4 642
По-назад имам снимка без продукти след гела, но времето беше много влажно и наистина има фриз.

# 547
  • Мнения: 5 582
Нямам моя снимка, но намерих такава, на която все едно ме гледате в гръб с гела Grinning Само косата ми е по-къса в момента.

https://i0.wp.com/thecuriousjalebi.com/wp-content/uploads/2016/0 … n-India.png?ssl=1

# 548
  • Мнения: 4 642
Spiritlight, какъв стилизиращ продукт използваш?

# 549
  • Мнения: 5 582
Снимките, които показах по-горе са като косата ми с гел от ленено семе, по-добър оформящ и стилизиращ продукт не съм намирала. Когато нямам гел или искам да съм с повече обем, слагам от крема на Балеа в оранжевото шишенце - оказа се доста сполучлив, след хвърлените стотици левове по професионални стилизанти. В момента съм с праймера на Нивеа и след него пяна от същата серия - доволна съм, макар че усещам косата леко суха, ще пробвам как ще се държи само праймера без пяна.

# 550
  • Мнения: 685
От този крем на Балея в оранжевото шишенце и аз бях много доволна.
Скоро си взех Marrocan oil крем за къдрици, но все още не усещам да превъзхожда с нещо Балеята.

# 551
  • София
  • Мнения: 5 152
Праймърът на Нивеа намира ли се лесно в Лили и DM? Имам DM тук до нас (Красно село) и до работа (Жолио Кюри) и понякога имам чувството, че са два коренно различни магазина, да не говорим, че по законите на Мърфи все не намирам това, което търся...
Колкото до стилизантите - при всяка коса е различно. Аз ако сложа балсам без отмиване или някакъв друг кремообразен продукт - ако ще и три опаковки гел да изсипя, не се задържа, няма никаква фиксация и фризът е безумен. При мен най-добре действа схемата балсам с отмиване (ползвам храната на Garnier), след това гел, сушене и размачкване и накрая леко намачкване с балсама без отмиване на Andalou.

# 552
  • Мнения: X
Праймъра го видях и в Кауфланд.

# 553
  • Мнения: 4 642
Може ли снимка на крема на Балеа, че бяха цели 4 продукта в оранжево.

# 554
  • София
  • Мнения: 1 884

    Това е кремът

    Общи условия

    Активация на акаунт