Къдрокоси красавици - 3

  • 51 006
  • 750
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 5 136
Аз имам страхотен фризьор в Стара Загора. Прави ми косата на етажи, но изглежда супер естествено. Имс невероятна техника специални за чупливи и къдрави коси. Аз съм пине от поне 15 г при него и всеки път като се прибера, минавам при него.

Може ли да помоля за име и контакти? Живея в София, но съм от Стара Загора и си пътувам сравнително често.
В София вече не знам... четох големи суперлативи за ArtHair Gallerie. Е, баш там ми съсипаха косата така, че още не мога да я оправя. Сега чета още по-големи суперлативи за Balkan Barbers, защото подстригвали на сухо къдрави коси и се чудя за тях... Ако намеря "моя човек" в Стара Загора, нямам проблем да пътувам и да съчетавам полезното с приятното...

# 466
  • Мнения: 5 419
Ох, много неприятна работа това с фризьорите... Всеки път съм в ужас какво ще се случи като седна на стола...
Да допълня, че намерих праймера и спрея на Нивеа и си ги купих. Праймера още не съм го ползвала, пръснах от спрея, пише, че се ползва на суха коса. Като лак е наистина, косата се втвърди. Няма фриз, добре стои, но не ми хареса това, че втвърдява косата. Ще го използвам, добър вид докарва, но няма да си купя повече. За праймера ще пиша като сложа и от него на някое миене.

# 467
  • Мнения: X
Поръчах си този праймър на Нивеа от Ремедиум. Чакам го тези дни да дойде и ще пиша отзиви. Снощи видях, че и в Кауфланд го има.

# 468
  • Мнения: 11 307
Sunnshine_Reggea, имам предвид салон Далила и Димитър Фурнаджиев. Салонът е над военното окръжие. Забравих улицата как е с новото име.

# 469
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 366
Аз също се подстригвам сама вече доста време, иначе все си ме офъкват до ушите ... Simple Smile

# 470
  • Мнения: 80
Здравейте , може ли да ми обясните за прословутият curly метод ?😳

# 471
  • Мнения: 80
Какво ще кажете за продуктите Shea Moisture?

# 472
  • Мнения: 218
Бях на черта до скоро и си поддържах косата права, но реших, че искам промяна. По-принцип косата ми е чуплива с масурчета на места,  но след като родих се загубиха и стои по-скоро щръкнала. Подстриган я на пластове, но пак нищо...не искам да ползвам сешоар. Дайте идеи как да си върна къдравоста или завинаги съм я загубила…?

# 473
  • Мнения: 567
  това е снощи измита коса с кинки кърли накрая .Сега си поръчах shea moistue но мнение след една седмица ползване

# 474
  • Мнения: 5 419
Какво на Shea Moisture си поръча?

# 475
# 476
  • Мнения: 5 419
Имам второто, не е лошо, но не съм и впечатлена, няма да го повторя.

# 477
  • Мнения: 17 407
Споделям силно позитивни отзиви за шампоана Фитоеликсир, за много суха коса. Предупреждавам, по-скоро за афро коси може би е по-подходящ.

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Споделям силно позитивни отзиви за шампоана Фитоеликсир, за много суха коса. Предупреждавам, по-скоро за афро коси може би е по-подходящ.
Какъв точно ефект има? Моята коса е страшно суха, без да е афро. Особено по краищата.

# 479
  • Мнения: 2 439
Здравейте , може ли да ми обясните за прословутият curly метод ?😳
Най-общо казано,отказваш се от шампоана,миеш с измиващ балсам.Спираш всякакви сешоари,преси и т.н.Продуктите които използваш са без SLS,парабени,силикони... и всички вредни съставки които се сетиш.
Аз го изпробвах,като спазвах всичко на 100%,ами, не съм особено очарована.Методът според мен е подходящ за афро и нетретирани гъсти коси.А и май не съм засичала някоя мацка която да го спазва стриктно,просто защото не работи при нашите коси.
Виж този сайт,интересен е и има доста инфо
https://crazywavies.com/
Аз съм фенка на една мацка от Холандия,тя не спазва всичко точно,но в общи линии доста добре се справя и показва всички техники и продукти.Невероятно е как си е преобразила косата.
https://www.instagram.com/ingecurls/?hl=bg

Общи условия

Активация на акаунт