Нашите second hand находки- Тема 41

  • 78 170
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 867
И трите имам - при доставка /наложен/, с карта и виртуален портфейл. Да няма бъг някакъв?

# 61
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Може, утре ще им звънна. Пробвах и през телефона и през друг браузър - все така си е.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 411
В сайта на Мания. Разпродажбите са в деня преди зареждането. В СФ повечето Мании зареждат петък, което значи, че цените са най-ниски в четвъртък. Има и 2 със зареждане вторник или сряда, но все не мога да ги запомня

# 63
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Да подсетя, че тази и другата седмица са намаленията в Хумана.

# 64
  • Мнения: 35 110
Да покажа дрешките от миналата седмица.

Скрит текст:

# 65
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Дами, последната ми находка е портфейл  с 50 евро в него. Минавам покрай магазин втора ръка и гледам на прозореца как една жена разглежда портфейл и реших и аз да вляза. Взимам същият отварям го и какво да видя- сгъната банкнота вътре. Притеглих си го-1.20 лв, излизам, вадя банкнотата, а тя 50 евро. До сега бях намирала монети, но банкноти не... късметче Simple Smile

Е това е късмет! Честито! Simple Smile

Една позната преди години си намери златен пръстен в чанта от втора употреба Simple Smile

# 66
  • Мнения: 611
Майка ми беше намерила златно кръстче със симкарта в чанта, която си купи.

# 67
  • Мнения: 35 110
Днешният пазар Wink

Мания, зала Б, 7 лв общо
Скрит текст:

Магазин Маниер ( мисля, че така се казва) в Русе, 9 лв общо
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 2 726
Към момичетата от София Simple Smile Имам нужда от помощ по молба на сестра ми. Да сте виждали някъде все още да продават ски екипи?
Благодаря предварително. Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 2 411
Към момичетата от София Simple Smile Имам нужда от помощ по молба на сестра ми. Да сте виждали някъде все още да продават ски екипи?
Благодаря предварително. Simple Smile


Миналата седмица имаше в Шик-Шик на Алабин

# 70
  • София
  • Мнения: 1 197
Към момичетата от София Simple Smile Имам нужда от помощ по молба на сестра ми. Да сте виждали някъде все още да продават ски екипи?
Благодаря предварително. Simple Smile

Мъпет маг на метростанция Надежда, поне до петък имаше.

# 71
  • Мнения: 3 439
В Редута на ул. Велчо Атанасов съм влизала във втора само с оборудване за спортове. Това преди година и половина някъде, но предполагам още съществува, горе долу срещу т-маркет се пада.

# 72
  • Мнения: 2 726
Мерси, момичета, сега ще й пиша с вашите отговори. Simple Smile

# 73
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Днес от Хумана.
 Gerry Weber-4лв.

Desiqual-6лв.

Adidas-4лв.

Чанта Michael Kors-10лв.

Много съм доволна.

# 74
  • Карлово
  • Мнения: 4 641
Чудесни попадения.

Общи условия

Активация на акаунт