Изипей

  • 2 370
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Заслужава ли си отваряне на Изипей каса?
И какъв е процентът?

# 1
  • Мнения: X
Мисля, че всеки месец се пуска по една тема за изипей. Ползвайте търсачката.

# 2
  • Мнения: 351
Здравейте!
Заслужава ли си отваряне на Изипей каса?
И какъв е процентът?

Може да си заслужава щом ги има по кварталите?

Най важното е локацията, 99% е важно локацията другото е ала бала Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 35 099
Здравейте!
Заслужава ли си отваряне на Изипей каса?
И какъв е процентът?
Малко да не ви разочаровам, но не всеки може да си отвори каса, да не кажа никой…

# 4
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Малко да не ви разочаровам, но не всеки може да си отвори каса, да не кажа никой…


Имам два познати които отвориха каса на Изипей. Единият не изкара дълго време и затвори. Нямаше толкова клиенти и оборот за да поддържа обекта. Другият работи. Не бих казал, че е нещо особено. Като за дребен семеен бизнес става.
Откъм Изипей си имат и те някакви изисквания. И гледат дали няма други техни обекти наблизо, за да нямат вътрешна конкуренция и спорове.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 099
От Изипей си имат толкова изисквания, че, ако не говорим за някоя махала нейде си - забрави.

# 6
  • Мнения: X
Имат доста изисквания, но при нас е много странно, защото има два изипей обекта на една улица, един срещу друг. Не знам как са ги отворили така. Ама наистина са един срещу друг буквално.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 099
Вероятно на един собственик.

# 8
  • Мнения: X
Вероятно на един собственик.
две различни юл са.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 099
Да, и?

# 10
  • Мнения: 61
И аз имам такава идея, да видим.....Нещо не съм много обнадеждена.

# 11
  • Мнения: 5
Здравейте,какви документи се изискват при отваряне на каза еаsy pay.? И някой дали знае на какви проценти работят?

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте, при отказ за партньорство с Изипей можеш ли пак да подадеш документи и след колко време.

Общи условия

Активация на акаунт