Нашите second hand находки- Тема 41

  • 78 208
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 35 115
Много е отчайваща картинката с дрехите за деца. Пак казвам..какъв back to school като всички дрехи да с къс ръкав?? Много тъжна работа.

# 601
  • Мнения: 2 614
И при нас забелязвам, че марки, които не мога да си помисля да купя ги, намирам в зала Б за без пари( познати са ми доста марките, и често ги търся в нета и цените са уауууу).
При нас също масово са HM, Zara, Adidas, Nike I puma в Лов зоната, и наистина някои са супер зле, а като каже придавчката: ама то е HM,Ще помисли човек че е най-яката марка в света. Наскоро купих на Ugg, моя много любима марка, пантофи, тип балерина с етикет за 3лв. Като ги видях направо полудяха Simple Smile
Наскоро си взех якенце на desigual в състояние, неразличими от нови пак от зала Б.
Но, последният месец има някакви мега ретро модели в окаяно състояние. Дано скоро заредят хубави неща, сега fancy point отварят магазин в града ни, ще ги видим как са.

# 602
  • Мнения: 348
Някой минавал ли е през Мания Красно село? Чудя се дали да се завъртя утре... Най-вече дънки си търся и нещо тънко с дълъг ръкав.

# 603
  • Мнения: 6 150
Завърти се и сподели после дали да ходя и аз да се въртя утре или в понеделник.

# 604
  • Мнения: 405
Здравейте и от мен!
Откриха 2 Мания в нашият град в началото на септември. Влизам да споделя находките си с вас.Купих  за малката лот от бодита с дълъг ръкав,две блузки с дълъг ръкав/тази на цветя е подплатена,доста плътна/;една рокля за пролетта може би/ големичка й е/и раница Hello Kitty/ евентуално за яслата/.



За мен и каката по един суйтчър/ този с качулка е с ватиран/

# 605
  • Мнения: 804
Ето и моята находка. Риза  Desigual за 13 лв. От Хумана

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 00:13 от Kari_Di

# 606
  • Мнения: 1 007
Здравейте,днес бях на carboot sale и купих доста детски дрехи и играчки по 50 пенса и дребни играчки по 10 пенса,за съжаление няма как да снимам,защото се перат в момента,но при първа възможност ще снимам находките си.



Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 00:03 от marga1977

# 607
  • Мнения: 5 063
Аз пък днес бях в Зиг Заг на Пиротска. Нищо не си харесах и взех съответно. Само за половинката един страхотен пуловер. Не знам, преди ли са ми били по-ниски изискванията, качеството ли е паднало, но в скоро време няма да ходя в Зиг Заг. Много ми е трудно есенно време откъм дрехи и все по-рядко си намирам нещо в "нашите" магазини.  Иначе пък доста хора с дечица имаше и от това, което видях като детски дрехи, до към 2-3 клас за деца си имаше дрехи, хората пълнеха кошниците.

# 608
  • Мнения: 29 398
Прекрасни находки,  браво на всички.
Находката ми са 3 чифта чисто нови гуменки за дребния за физическото от зала Б на Мания за 10 лв. общо.
От зала А често ново зимно детско яке, 16 лв.

# 609
  • София
  • Мнения: 3 071
И аз взех гуменки за каратето на сина ми, нови, Ню Йоркър, 10 лв. излязоха. Те може и в магазина да са толкова, но поне търсене и разхождане ми спестиха. За мен находка - от зала Б панталон DKNY, много подобен модел на този, изчистен и перфектен като състояние, само че тъмносин. Може и разлика в материята да има, защото моят не образува ръб:
https://www.donnakaran.com/product/cropped+slim+pant.do?sortby=o … ctedOption=554303
Взех и още дребни неща, блуза с дълъг ръкав на НМ за сина ми пак, два колана за мен, единия кожен, дълго клинче за малката, забравих още какво. Това, което намирам много рядко, са долнища и спортни панталони за сина ми, да са запазени и да са съвременен модел, не шарапатести. А при нас като топъл хляб вървят.

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 00:11 от Maidenly

# 610
  • Мнения: X
Наистина много е паднало качеството в Зиг Заг. Редовно някакви скъсани и омазани дрехи. Последните месеци на зареждане нищо не си харесвам. А цените само се вдигат, едни дънки излизат по 15лв. Че то по намаленията са толкова.

# 611
  • Мнения: 317
При нас е поредната простотия на Мания. След като закриха огромния магазин и 5-6 години след това откриха друг, сега се оказа, че вече е Outlet. Няма зала А, няма зала Б. Взех по едно долнище анцузи Рийбок и Фила за мен и ММ. Общо 14 лв. Едва ли ще отида вече там. Анцузите ги вземам за работа по вилата и със сигурност ще намеря по други магазини. Разочарована съм от Мания.

# 612
  • Мнения: 5 063
Мен цените в Мания ме изумяват на зареждане, но ходя все уикенда - 4-5 дни след него, та се ядва за това, което намирам, даже съм си направо доволна. Но в Зиг Заг ми е направо безумно - 26 лв. на зареждане и то с парцали. А едно време там беше 18 лв. най-високата цена и имах находка след находка. Оставяла съм и над 100 лв. на еднократно ходене. Едно яке от бившия им магазин в Дружба в последната седмица преди зареждане го взех на бройка за 1-2 лв., беше с етикет. Не знам защо така се получава...

# 613
  • Мнения: 29 398
На мен пък Мъпет Маг вече ми издват доста скъпи за качеството им. Мисла, че беше 32 или 36 лв. на зареждане, даже детските веднъж бяха 38 лв.
Едни къси панталони за детето излязоха 7 и нещо. Отказах се да ги купя.

# 614
  • Мнения: 348
До Мания не успях да отида, но видях в googlе maps видях, че до входа на Южен парк откъм Нишава има няква ВУ. Дали съществува още? Ако да, заслужава ли си стоката?

Общи условия

Активация на акаунт