Нашите second hand находки- Тема 41

  • 78 166
  • 749
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 148
Ходила съм да кажем преди 2 години, сега не знам дали още съществува. Да си заслужава - не, предимно бабешка мода. Там интересното бяха платове на метър, пердета, май и килими имаше .. такива работи, но дрехите не стават.
Утре ще скокна до Манията.

# 616
  • Мнения: 29 322
Ако е този, който си мисля,  вече го няма (за Южния парк). Сега има Лили дрогерия там.

# 617
  • София
  • Мнения: 266
Привет. Минавам да споделя,че на 27ми откриват магазин Мpulse  малко след Кауфланд на Т. Каблешков посока Мол България. Никога не съм пазарувала в техен магазин,но се надявам да има нещо интересно. Simple Smile

# 618
  • Мнения: 6 148
Къде по-точно, че не се сещам?

# 619
  • Мнения: 24 327
Не бях ходила в Мания в Халите няколко месеца.
 69лв/ кг за носени обувки!!!! Тия ненормални ли са?!

# 620
  • Мнения: 2 681
След като народа ги купува защо да не са х 69 лв?
Ако не се харчат ще намалят цената.
Мпулс имам до работата в Лозенец. Убиваме 1 ч. обедна почивка там в ровене.
Все повече стават премиум стоките с цена на бр. - уж нови били....

# 621
  • Мнения: 6 148
И както винаги става - тръгнах за блузи за мен и панталони и клинове за детето, завърнах се с обратното - клинове за мен и блузи за детето. Винаги така при мен, тръгвам с една нагласа и накрая неочакваното.
sippy, ако не си стигнала още до Красно няма смисъл да ходиш. Пълна скръб е.

# 622
  • София
  • Мнения: 386
Миналата седмица бях в Манията на Халите. Взех цяла торба с дрехи от зала А и два чифта обувки. Всички дрехи бяха в много добро състояние. В евтиния сектор нямаше нищо. "Love зоната" директно я подминавам. Подборът на дрехи там е просто уникален и на тази цена... 😂😂

# 623
  • Мнения: 348

sippy, ако не си стигнала още до Красно няма смисъл да ходиш. Пълна скръб е.
Нямам възможност тези дни. Благодаря за информацията, поне да не съжалявам, че не отидох. Бях се навила доста да си направя една разходка до там. Simple Smile

# 624
  • Мнения: 1 081
Тази находка я е грабнала моята майка. Познайте кой ще я носи!
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 22:14 от ^^Slancho^^

# 625
  • София
  • Мнения: 266
Къде по-точно, че не се сещам?
Има офис на Easy Credit. Поне там ми го изкара като локация. Аз не бях влизала в Халите в Мания скоро, вчера ми се прибрах с един зелен суичър за дребния на Levis за 4.5лв от Зона Б. Улучих зареждането и не ми се ровеше много. От Шик Шик на Мария Луиза един клин за спорт на Nike и тениска Jack and Jones за половинката за 6.8лв общо.

# 626
  • Мнения: 317
В Люлин 2 / София на ул. Ген.Мих.Савов някъде открили магазин ВУ за пердета. Някой посещавал ли го е и ако е , дали има нещо да хване окото? Предишните пердета на вилата бяха от Шик-Шик, но след ремонта ми се иска друга гледка.

# 627
  • Мнения: 6 148
Не знам каква тухла ме удари днес, че да отида в ден на зареждане до Мания. Не бях го правила от години, но и няма да повторя определено. Едно, че за дънки, суичър и жилетка на детето дадох 20 лв. близо. Второ, че пълнеха количките с връх, само и само да не се вземат нещата, а после на касата взимаха по 3-4 неща. Трето, че опашка се виеше чак до пробните и постоянно се пререждаха с мерене на нещо си. Е, ужас. От неделя до четвъртък с кон може си обикаляш, но днес .. кошмар.

# 628
  • Мнения: 4 577
Хумана утре са последен ден на цена 1 лв за брой и от понеделник с нова колекция.

# 629
  • София
  • Мнения: 971
В Мания ходя на зареждане, но взимам само и единствено, ако нещото е от наистина висша класа. В противен случай - твърдо нье! Така си взех палто Армани от Хумана за 80 лв. Най скъпата ми покупка, но си струва всеки сантиметър! Simple Smile А вчера се замъкнах на Мпулса на Каблешков. Малко се бяха оляли с цените. Обувки от 80 лв нагоре. Дрехите не бяха нищо особено. Премиум стоките трагедия. Simple Smile Не знам дали да им давам още един шанс....

Общи условия

Активация на акаунт