Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 922
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 28 560
Според мен тестът е положителен Simple Smile

# 106
  • Мнения: 646
Положителен е, Честито и пухкав финал

# 107
  • Мнения: 320
И според мен е положителен. Честито!

# 108
  • Мнения: 10
Благодаря ви!!! Heart

# 109
  • Мнения: 3 794
Чудесна чертичка и никак не е бледа Simple Smile Лека бременност и пухкав финал!

# 110
  • Мнения: 6
Здравейте и при мен има втора чертичка, първия тест е на първия ден от закъснението, а втория на третия ден от закъснението  , смятам в петък тоест на 7мия ден от закъснението да отида на гинеколог дали ще е много рано ??  

# 111
  • Мнения: 320
Със сигурност е рано. Преди 7 г.с. не виждам смисъл да се ходи на лекар, т.е. поне 10-15 дни след закъснението.

# 112
  • Мнения: 6
Ясно, благодаря за отговора 😊

# 113
  • Мнения: 15
Здравейте и при мен има втора чертичка, първия тест е на първия ден от закъснението, а втория на третия ден от закъснението  , смятам в петък тоест на 7мия ден от закъснението да отида на гинеколог дали ще е много рано ??  

Здравейте! Моята гинеколожка ме вика в петък,когато ще е 5-я ден от закъснението и каза,че трябва да се види наличие на плоден сак така,че не мисля,че е рано. Просто после ще трябва да отидете и в 7 г.с за да видите сърчице. Моя тест го направих 3 дни преди цикъл и беше бледа 2-ра черта,а в деня на цикъла вече 2 ясни черти. Честито! И успешен край 😊

# 114
  • Мнения: 320
С 5 дни закъснение има голяма вероятност да не се види плоден сак и така само ще се стресира излишно бъдещата мама и то точно когато трябва да бъде най-спокойна. И после ще има въпроси от сорта на: ходих на преглед, но нищо не се видя, сега какво...

# 115
  • Мнения: 15
С 5 дни закъснение има голяма вероятност да не се види плоден сак и така само ще се стресира излишно бъдещата мама и то точно когато трябва да бъде най-спокойна. И после ще има въпроси от сорта на: ходих на преглед, но нищо не се видя, сега какво...

Незнам. С първата ми бременност пак съм ходила точно в 5 г.с и имам снимка на точицата...сега щом пак ме вика тогава гинеколожката и имам доверие,пък каквото стане. А и да кажа,че откакто родих първото си дете цикъла ми никога не е редовен,подранява и закъснява винаги с по 10 дни така,че няма как да знам със сигурност,но приблизително.Аз попринцип искам да отида по-бързо,защото после заминавам за 10 дни на почивка на и да съм.сигурна да се пазя,но всеки сам си преценява. Попринцип да хубаво е да има поне 10 дни закъснение или направо в 7 г.с да се отиде,за да се види сърчице,иначе е разходка два пъти.Всеки си решава сам. Желая радост на всички! 😊

# 116
  • Мнения: 572
Определено положителен тест! Леко бременеене ти пожелавам. Сигурно си много нетърпелива да отидеш на лекар.

# 117
  • Мнения: 5
Здравейте,
Вече цял месец ми закъснява. Правих тестове -отрицателни. Ходих на лекар,докторката ми каза ,че според нея не съм бременна и ми изписа герисан 😒. Сега ме вика пак да ме види за всеки случай отново..
Какво да правя вече незнам .
Моля Ви за съвет.

# 118
  • Мнения: 5 468
Не си бременна явно. Потърси второ мнение, ако трябва, за да се открие причината за закъснението. Не е нормално такова голямо закъснение.

# 119
  • Мнения: 5
Да,казаха ми,че имам фоликули по 8-9мм . Но аз все пак си мисля да не би да съм бременна. Има ли как да не се види на видеозон ако е извънматочна примерно ?

Общи условия

Активация на акаунт