Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 625
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 123
Тестовете са валидни само,ако чертата се е появила в оказаното време. Щом ме е имало черта до тогава,значи теста е отрицателен. 

# 1 051
  • Мнения: 6
Тестовете са валидни само,ако чертата се е появила в оказаното време. Щом ме е имало черта до тогава,значи теста е отрицателен. 


Преди да пиша тук прочетох много теми...Това, което жените споделят, че често се случва теста да е положителен, въпреки, че чертата се е появила много време след оказаното. Една жена дори споделя, че теста е бил отрицателен и на другия ден като хвърляла боклука го погледнала и бил положителен... Впоследствие се е оказал положителен

# 1 052
  • INFJ
  • Мнения: 9 362
Вероятно е просто съвпадение. Пусни си кръвен тест.

# 1 053
  • Мнения: 6
Ще пусна кръвен тест,но към края на другата седмица,защото до цикъла ми има още 10 дни

# 1 054
  • Мнения: 2 515
Е, какъв е смисълът да пускаш чак в края на другата седмица?
След като вярваш на този, че е положителен, то кръвният ще отчете.

Не коментирам дните до цикъла ти, въобще.

# 1 055
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Тестовете се отчитат в указаното на опаковката време.
Също така няма как един тест да отчете бременност 7-10 дни преди очакваната менструация, тъй като още няма имплантация.

# 1 056
  • Варна
  • Мнения: 25 242
След 10 дни чакаш цикъл???? Овулацията минала ли е поне?

# 1 057
  • София
  • Мнения: 10 642
10 дни преди цикъл, няма как теста да е положителен

# 1 058
  • Мнения: 3 324
Отрицателни са тестовете. Щом във времето на отчитане няма черта значи е отрицателен. След 10 мин резултата не е валиден пише си го.

# 1 059
  • Мнения: 5 468
На много тестове излизат изпарителни черти след времето за отчитане, когато изсъхнат. Не разбирам защо някои не ги изхвърлят след 10тата минута.

Съжалявам, но и двата теста са отрицателни. На Престото си личи, че чертата е сива, а на Шуърчека се вижда, че е замазана и тестът е леко пожълтял. Черта след времето за отчитане + 10 дни до менструация няма как да означават положителен тест. Нали си наясно, че овулацията ти е минала преди няколко дни, т.е. и да има оплодена яйцеклетка, бременност все още не е настъпила.

И един съвет - спри цигарите, ако не искаш скоро да се окажеш бременна пушачка.

# 1 060
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Само дето никой не знае кога е била в овулация... аз също съм забременявала веднага след мц при положение, че ми идва на 34, а не на 28 дни. Дори на теста преди да ми дойде пишеше 1-2 седмица. Хора, сметките някой път не са по учебник. Склонна съм да вярвам, че са положителни.

# 1 061
  • София
  • Мнения: 10 642
Тестовете за бременност се отчитат до 10минута! Черти появили се часове след това, не правят теста положителен.

Последна редакция: нд, 14 юли 2019, 23:01 от Nandin

# 1 062
  • Мнения: 215

Момичета днес леко прокървих (розово петънце), много се притеснявам, АГ казва че и двете точки нарастват за 3 дни и наистина се вижда разлика. Изписа ми дуфастон 3х1, вие имали ли сте странични ефекти от него?

# 1 063
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Аз не съм имала странични ефекти от дуфастон, пила съм го доста пъти. От перорална употреба на Утрогестан само.

# 1 064
  • Мнения: 562
Ще пусна кръвен тест,но към края на другата седмица,защото до цикъла ми има още 10 дни

Момичетата добре са ти обяснили, че най-вероятно са изпарителни. Лутеалната фаза при здрава жена е около 14 дена. От овулация до имплантация има около 7- 8 дена. ЧХГ може да бъде регистриран най-рано с нормален кръвен тест около 11 дни след зачеване, а с обикновен уринен тест най-рано след 12 до 14 дни, макар че при някой времето е по-малко, но при 10 дена преди цикъл е почти невъзможно или просто е изчислено грешно

Общи условия

Активация на акаунт