Втора бледа черта на теста за бременност

  • 888 532
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 11 730
  • Мнения: 905
🤦♀🤦♀🤦♀ Невидима черта и бременност в 3 месец… пък вече даже рита, а на цитонамазката миналия месец нищо не са видели. Повярвах ви! Щастлива и успешна бременност!!!

# 11 731
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Много ниско ниво, много. Какви тролове имаше преди, ехеее 🤣

# 11 732
  • Мнения: 204
Изобщо какво значение има на колко години е 😂? Яко я треска критическа и това е !! Госпожо 40-50годишна с редовна М и чиста цитонамаска, като ви наближава менопаузата и по-скоро влизате в нея, ЧХГ е напълно възможно да се повиши. Държите се неадекватно и е редно да се съсредоточите върху сериалите и внуците, не бебетата. Видимо търсите отчаяно внимание… не знам опитвате се да се почувствате по-млада ли като говорим за въображаемата ви бременност? Обааачеее ви гарантирам, че такава при вас няма, както и всички останали тук го казват.  Отрицателни тестове, лъжлива информация, неадекватно поведение от доктори, съмнителен профил… наистина менопаузата не прощава никому и просто наблегнете на някое сериалче… или младо гадже Wink
П.с. И самоо да допълня, че с тънките намеци за движения около пъпа…. Не знам, не знам може би бебето ви рита без крачета с опашка, при положение, че целия сак е не повече от 2-3мм във въображаемата седмица, която сте. 😂Ми кажете по-добре, че имате болка в корема, пробождане, по-различни от обикновенно.. нали да е малко по-достоверно, лично аз щях да ви подкрепя.. ама то тая лъжа вашата е толкова неадекватна, че и петокласник ще се изсмее.
току що сутринта бях на видеозон. На 3 месеца цветна бременност. Няма и нужда от чхг Поздрави
😂😂😂😂😂😂ама нали бяхте ходили на лекар и беше видял уголемена матка и ви беше казал след 2 седмици пак , сега цветна бременност на 3 месеца 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

# 11 733
  • София
  • Мнения: 13 461
Ако беше в 3-ти месец щяха да го видят и на предния преглед, а не да предписват кръвен след 2 седмици.
И с това постоянно зацапване и кървене,  нямаше да ти говорят за цветна бременност, защото такова нещо реално няма, а са бабини девитини. Никой лекар не го нарича така и щеше в момента да си в болница.
Чудя се защо се допускат подобни тролове да спамят с дни темата.

# 11 734
  • Мнения: 3 597
Ох , дабре , че видяхте бебето , та сагата да свърши 😄 То много бързо се развило …
Честито ! 😁

# 11 735
  • София
  • Мнения: 211
Ох , дабре , че видяхте бебето , та сагата да свърши 😄 То много бързо се развило …
Честито ! 😁
Отидох при друг лекар.Който няма общо с този, при който ходех досега.
Цитонамазка няма нищо общо с бременност.
Ехограф+ултразвук.
Кръвотечението е заради близостта на миомния възел с ембриона.
Това е обяснението.
8 г. с.

# 11 736
  • София
  • Мнения: 13 461
Чакай сега малко.
Ехограф и ултразвук какво означава, според теб? Обясни го с прости думи за тези, които досега живеехме с убеждението, че видеозон, ехограф и ултразвук са синоними. При теб нещо различно ли беше?
Кръвотечение от миомен възел е застрашаващо за бременността и приемат за задържане и наблюдение.
8 г.с. няма общо с 3-ти месец бременност.
Явно си чел/а, но недочел/а от интернет. Дори вече не мисля, че си жена, защото щеше поне елементарна представа да имаш от прегледи, а твърдиш, че вече имаш едно дете.
Подиграваш се явно с потребителите.

П.п. и аз написах глупост, защото само видеозонът ми липсваше в картинката и го намесих и него. Ехограф и ултразвук са едно и също.

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 14:38 от Fever Ray

# 11 737
  • Мнения: 308
😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

# 11 738
  • Мнения: 25 788
Ами жената да отива да плете терлички, какво повече може да се каже тук.
Точно 50годишните изполват думата видеозон.

# 11 739
  • София
  • Мнения: 13 461
Да, може би от там ми дойде думата, понеже съм очаквала да я прочета от наборката. Аз самата я ползвам, понеже съм почти на толкова. Wink

# 11 740
  • София
  • Мнения: 211
Чакай сега малко.
Ехограф и ултразвук какво означава, според теб? Обясни го с прости думи за тези, които досега живеехме с убеждението, че видеозон, ехограф и ултразвук са синоними. При теб нещо различно ли беше?
Кръвотечение от миомен възел е застрашаващо за бременността и приемат за задържане и наблюдение.
8 г.с. няма общо с 3-ти месец бременност.
Явно си чел/а, но недочел/а от интернет. Дори вече не мисля, че си жена, защото щеше поне елементарна представа да имаш от прегледи, а твърдиш, че вече имаш едно дете.
Подиграваш се явно с потребителите.

П.п. и аз написах глупост, защото само видеозонът ми липсваше в картинката и го намесих и него. Ехограф и ултразвук са едно и също.
Ехограф на полова система е преглед, както ехограф на коремни органи.
Ултразвук е е преглед с камера директно отдолу. Вкарва се във влагалището.
С него най-вече откриват къде е плода при извънматочна бременност и дали е твърда или мека
шийката на матката, което също е показател за бременност.
Лекарят ми каза, че тези тестове по аптеките са невярни.Въпреки че пишат 99,5% достоверност.
Благодаря на всички включили се!
Лек ден!

# 11 741
  • Мнения: 4 939
Може ли модератор да се включи и да изтрие тия абсурди?

# 11 742
  • София
  • Мнения: 13 461
Ехааа, ултразвукът е КАМЕРА и се гледа с нея отдолу! Сериозно ли! И мери твърдостта!
Нищо общо с истината, което би трябвало на 50, че и на 40, че и с дете, да ти е ясно отдавна.
И няма как тест да не е верен в 3-ти месец.
Спри се вече, освен ако тези доктори не са от Горно-нанадолнище и не са си купили дипломата или ти не схващаш трудно какво ти обясняват, съвсем изплиска легена. Поне в Гугъл да беше кликнал/а за една справка да не се излагаш. Явно знаеш как се ползва интернет.

# 11 743
  • Мнения: 1 073
Освен това се пише видозон, а не видеозон. "1967: Vidoson
Another milestone in the history of medical technology was reached in 1967, when the Vidoson 635 became the first ever ultrasound device to allow real-time observation of movements inside the body. Behind the innovation were two Siemens engineers, Heinz Kresse and Richard Soldner".

# 11 744
  • София
  • Мнения: 13 461
Да, ама редакторът си го сменя. Явно му звучи по-правилно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт