Втора бледа черта на теста за бременност

  • 890 725
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 11 745
  • Мнения: 1 901
Преди 2 дни лекарят видял само “уголемена” матка, днес вече в 8 гс. При мен в 4+5 се видя малка точка, в 6+6 се чу и сърчице. Преди седмица и половина сте написали за “усещанията около пъпа”, което трябва да е било в 6 седмица? Rolling Eyes

# 11 746
  • Мнения: 870
Да, приложенията могат да ориентират горе-долу при редовен цикъл. При вас е съвсем възможно все още да няма закъснение.
Ако е станало около 24ти, то резултатът си е супер. Следващото ЧХГ ще ви ориентира повече.
Обаче на 15ти може да не получите никаква информация, ако наистина все още нямате закъснение, нищо няма да се види толкова рано.
Явно си е станало на 19.07, защото ЧХГ от днес е паднало от 220,80 на 124, а прогестерона от 40 на 11.
Първите ми толкова чакани две черти ще завършат по този начин... Simple Smile

# 11 747
  • Мнения: 4 604
Аз чакам госпожата да качи снимка от видозона на тази тримесечна цветна бременност, в 8 г.с.

# 11 748
  • Мнения: 7 898
Да, приложенията могат да ориентират горе-долу при редовен цикъл. При вас е съвсем възможно все още да няма закъснение.
Ако е станало около 24ти, то резултатът си е супер. Следващото ЧХГ ще ви ориентира повече.
Обаче на 15ти може да не получите никаква информация, ако наистина все още нямате закъснение, нищо няма да се види толкова рано.
Явно си е станало на 19.07, защото ЧХГ от днес е паднало от 220,80 на 124, а прогестерона от 40 на 11.
Първите ми толкова чакани две черти ще завършат по този начин... Simple Smile
Хайде стига писа и ти глупости. Не можеш да изчисляваш по този начин кога е станало! Ако беше забременяла на 16, хормона сега щеше да е много висок.

# 11 749
  • Мнения: 870
Да, приложенията могат да ориентират горе-долу при редовен цикъл. При вас е съвсем възможно все още да няма закъснение.
Ако е станало около 24ти, то резултатът си е супер. Следващото ЧХГ ще ви ориентира повече.
Обаче на 15ти може да не получите никаква информация, ако наистина все още нямате закъснение, нищо няма да се види толкова рано.
Явно си е станало на 19.07, защото ЧХГ от днес е паднало от 220,80 на 124, а прогестерона от 40 на 11.
Първите ми толкова чакани две черти ще завършат по този начин... Simple Smile
Хайде стига писа и ти глупости. Не можеш да изчисляваш по този начин кога е станало! Ако беше забременяла на 16, хормона сега щеше да е много висок.
... исках да кажа, че може би е започнал да пада още преди първото ЧХГ преди 48 часа.
Изинявам се, ако нещо съм в грешка, но тук само спецалисти ли могат да пишат??? Не разбирам тона и честно казано, госпожо, изобщо не ми пука в момента дали пиша глупости или не. Разчитам, че след като е форум, на "глупостите ми" би следвало да отговорят по-компетентни хора, които нормално да обяснят, а не да "ритат по умряло куче", както правите Вие в момента.
Благодаря ви за компетентната оценка и хубав ден!

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 17:09 от pauly

# 11 750
  • Мнения: 142
pauly, знам през какво преминавате в момента, преминах през същото Февруари месец.... лека полека започна да спада ЧХГ и ми дойде менструация след това. И аз винаги съм била с непредсказуем цикъл и не се и надявах да стане лесно и бързо.... Да, обаче Март месец пак видях двете черти, но този път с всеки един ден ставаха все по- наситени и кръвните тестове показваха покачване на хормона. Сега съм в почти шести месец. Да знаете,че много често се случва да се получат нещата точно след биохимична бременност. От една страна се радвайте, че сперматозоида е оплодил яйцеклетка, значи всичко си функционира добре. Възможно е просто да не е била качествена оплодената яйцеклетка, не се отчайвайте! Поплачете си няколко дни и през новия месец с нови сили и положителни емоции! Ще стане скоро, просто вярвайте!

# 11 751
  • Мнения: 230
имам следния въпрос, с вагинален трансдюсер, кога най- рано може да се засече бременност?

# 11 752
  • Мнения: 1 901
На мен на хубава апаратура с вагинален както казах в 4+5 се видя точката /не бях на преглед за бременност попринцип/. Но само сакче - да се види дали е в матката поне. Закъснение не знам заради липсващ цикъл и 9 години противозачатъчни, така че при мен това “поне еди си колко дни закъсненние” не важи. Но при мен беше 3 седмици след ову и 10 дни след положителен тест. Но сега както ще кажат съфорумките е било много рано и не при всяка жена и всяка апаратура се вижда, така че може да се изчака повече.

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 20:36 от elleonore1

# 11 753
  • София
  • Мнения: 6 727
имам следния въпрос, с вагинален трансдюсер, кога най- рано може да се засече бременност?

Най-рано след 10 дни закъснение. По-рано никакъв смисъл няма да ходите.

# 11 754
  • Мнения: 3 597
Завеси и от други фактори . На моя близка приятелка с проблем , се видя съвсем лека точка на 2 дни закъснение с ЧХГ 440 , но апаратурата на доктора е много добра .
Зависи правилно ли е изчислено закъснението , кога е била имплантацията , апаратурата добра ли е и т.н.

# 11 755
  • София
  • Мнения: 6 727
Ем да де.. предполагам, че всяка си знае закъснението. Пък при нередовен цикъл най-малкото може и с лекар да се консултира кога е редно да иде ама на 2-ри ден закъснение…

# 11 756
  • Мнения: 4 856
Недей да предполагаш 😁 Всеки ден четем за закъснения при нередовен цикъл, как ги определят - по приложение.
Има и още по-зле - " Всеки месец ми закъснява с пет дни" - а да не би просто цикълът да е 33, вместо 28 дни...

# 11 757
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 738
Аз за нередовен знам ,че се гледа най-дългият цикъл .Пример:26-35 дни цикъл, като минат 35 дни  на 36 имаш 1 ден закъснение.

# 11 758
  • Мнения: 5 440
nasito, по правило се гледа най-дългия, но той може да е 40-50, че даже и повече дена.
В началото до средата на 20те си години бях така и хубаво, че нямах редовен сексуален живот, че всеки месец щях да бъда във филма.
Grinning
Като гледам старите календари, нередовният ми цикъл е бил нещо такова като дни: 32- 40 - 35 -38 - 47 - 32 - 40 и тнт.

# 11 759
  • Мнения: 18
Здравейте! Днес на 11ти ден след овулацията и два дни преди цикъл реших да направя тест за бременност,който според описанието отчита до три дни преди датата. Като стойност е 10miu/ml. Според Вас положителен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт