Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 373
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 468
Скрит текст:
Здравейте преди седмица си направих тест незнам дали да го смятам за положителен закъснява ми вече 10 дни преди 2 дена ходих на гинеколог и не видя нищо дали найстина ще имам бебче и дали съм подранила с лекаря????

Тестът е положителен. Да, подранила си с прегледа! Преди 10тия ден закъснение няма смисъл да се ходи. Изчакай още поне няколко дни и отиди пак. А ако изчакаш още 7-10 дни, направо ще се види и сърдечна дейност, т.е. тогава ще могат да потвърдят нормално развиваща се бременност.

# 136
  • Мнения: 601
Тук вече виждам втора чертичка!




Днес чертата е по-видима, а и теста не е правен с първа урина. Освен мен, чертата я видяха още 2-ма човека....
Вие виждатв ли я?

# 137
  • Мнения: 13
Лили, виждам я!

# 138
  • Мнения: 6
Добър вечер на всички въобще не се притеснявайте да отидете даже и на 5тия ден то закъснението! При мен новините са добри видяхме сакче, дори две, сега се молим да се развие и второто след 2 седмици ще ходим отново за да чуем сърчице или сърчица 🤗🤗 Пожелавам успех на всички 😘😘😘😘

Скрит текст:
Здравейте преди седмица си направих тест незнам дали да го смятам за положителен закъснява ми вече 10 дни преди 2 дена ходих на гинеколог и не видя нищо дали найстина ще имам бебче и дали съм подранила с лекаря????
Според мен отиди при друг гинеколог, може би този не е толкова добър,  при мен се видя още на 7ми ден от
 закъснението !!

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 22:37 от Не се сърди, човече

# 139
  • Мнения: 320
Аз мисля, че всеки случай е индивидуален. Може момичето да е с късна овулацията, което прави закъснението по-малко. Няма нужда само да ходи да я ръчкат отдолу, но разбира се това е въпрос на личен избор.

# 140
  • Мнения: 56
Здравейте! Новаче съм из тези форуми и ще ми проличи, но надявам се да съм попаднала на правилната тема Simple Smile

От миналия месец горе долу правим опити, но все още не съм тествала овулация, но имам от онези приложения които смятат приблизително. Зная, че за всеки е индивидуално , но все пак там си пиша бележки и тн. Та цикъла ми приключи на 5ти този месец, а след това сме го правили на 10ти, 14ти, 20ти, 24ти. Според приложението на 14 ми е овулацият аи тогава наистина, имах си течение и тн, леко свиване и така. След седмица , точно на 20ти видях едни тестове Престо, показа ми втора бледа черта, а на следващия ден другата касета - нищо :/ Както и да е, от тогава за около 3-4 дни имах болки ниско в корема и чувствах, че нямам сила. Но болките отминаха , единствено и само ми е подут корема. Няма ПМС , както обикновено ( тоест боли корем, има по силно бяло течение), а трябва да ми дойде на 28ми. И тъй не знам какво означава думата търпение.. просто искам мнение, какво мислите, на някой случвало ли се е нещо такова?

Благодаря Simple Smile

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
"Престо" често дават изпарителни фалшиви черти. Ако не можеш да чакаш до 28-ми, което е желателното, още днес си вземи някакъв друг тест, все пак са минали още 5 дни от 20-ти.

# 142
  • Мнения: 56
Ами тази на Престо се появи веднага , не е преизчакан резултат. А преди малко си направих шур чек писалка някакви , чаках до към 8ма мин и го хвърлих отрицателен.
Странно ми е, че няма ПМС и че имаше онези спазми преди няколко дни. Но човек със силно желание сигурно до всякакви състояния може да се докара...

# 143
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Ама как мислиш , че тест може да покаже резултат 6 дни след секс????

# 144
  • София
  • Мнения: 12 006
Ами тази на Престо се появи веднага , не е преизчакан резултат. А преди малко си направих шур чек писалка някакви , чаках до към 8ма мин и го хвърлих отрицателен.
Странно ми е, че няма ПМС и че имаше онези спазми преди няколко дни. Но човек със силно желание сигурно до всякакви състояния може да се докара...
Направи си с първа урина. След това тя, а с нея и хормона се разреждат и може теста да не отчете правилно. Ти си го правила следобяд, няколко дни преди деня на М - така, дори и да си бремнна, тест едва ли ще отчете. Много рано си почнала с тестовете. То 6 дена след секс няма имплантация още, как ... какво да отчете теста?

# 145
  • Мнения: 35
Ами тази на Престо се появи веднага , не е преизчакан резултат. А преди малко си направих шур чек писалка някакви , чаках до към 8ма мин и го хвърлих отрицателен.
Странно ми е, че няма ПМС и че имаше онези спазми преди няколко дни. Но човек със силно желание сигурно до всякакви състояния може да се докара...

Здравейте, със сигурност когато искаш нещо много силно, нямаш търпение да разбереш стана ли, не стана ли....
Споделям своя опит Този месец след 10 дневно закъснение /Абсолютно необичайно за мен при МЦ на 25-28дни/  и без  ПМС, направих  общо 4 теста след очакваната дата на 2-ри, 4-ти и 6-ти ден 2 теста -всички отрицателни. При моя МЦ който както казах е редовен какво ли не мина през главата и записах час за преглед /точно на 10 ти ден отзакъснението/ следващия ден след прегледа ми дойде, според док късна овулация.
Не го мислете много много, и  за да не не се вкарваме в излишни филми на 5 ден закъснение най рано пробвай пак с теста.

# 146
  • Мнения: 56
BlushДа, така е, прави сте. Нетърпелива съм и любопитна , а това може да ми изиграе много лоша шега и както каза GG_11 , най вероятно излишно се вкарвам във филма и май вървя точно по твоя пример и аз, още нямам никакви ПМС, освен подутост и глад.

И все пак -  надеждата умира последна. Ще изчакам ако не ми дойде , ще направя тест отново. Благодаря ви за отговорите на иначе глуповатия ми въпрос! Grin

# 147
  • Мнения: 1
Здравейте нова съм тук, но ми е много притеснено тъй като ми закаснява вече 4ден. И си правих два теста sure check, и двата са с много лека черта почти не забележима даже си мисля, че е въображение. Но никога до сега не ми се е появявала втора черта била тя и така бледа. Какво се случва незнам но ми е доста притеснено. Ако някой от вас ми даде някакъв съвет ще съм много благодарна. Хубав ден момичета!

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 20:37 от AnMary

# 148
  • Мнения: 15
Здравейте. Прявих тест вчера 8 дни след овулацията днес 9 дни след овулацията, изглежда ли ви по-наситена

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 15:33 от Melis91

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Положителен е.

Общи условия

Активация на акаунт