Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 920
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 150
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Днешния е положителен !

# 151
  • Мнения: 68
На мен ми се случи няколко пъти нещо подобно - от време на време лека болка в корема и беше подут, при положение, че обикновено започва да ме боли доста още 1-2-3 дни преди да ми дойде, и за съжаление всичките пъти ми дойде МЦ след това Sad Сега вече знам като стане така поне да не си вкарвам филми, ами гледам напред към следващия месец опити Simple Smile


Здравейте! Новаче съм из тези форуми и ще ми проличи, но надявам се да съм попаднала на правилната тема Simple Smile

От миналия месец горе долу правим опити, но все още не съм тествала овулация, но имам от онези приложения които смятат приблизително. Зная, че за всеки е индивидуално , но все пак там си пиша бележки и тн. Та цикъла ми приключи на 5ти този месец, а след това сме го правили на 10ти, 14ти, 20ти, 24ти. Според приложението на 14 ми е овулацият аи тогава наистина, имах си течение и тн, леко свиване и така. След седмица , точно на 20ти видях едни тестове Престо, показа ми втора бледа черта, а на следващия ден другата касета - нищо :/ Както и да е, от тогава за около 3-4 дни имах болки ниско в корема и чувствах, че нямам сила. Но болките отминаха , единствено и само ми е подут корема. Няма ПМС , както обикновено ( тоест боли корем, има по силно бяло течение), а трябва да ми дойде на 28ми. И тъй не знам какво означава думата търпение.. просто искам мнение, какво мислите, на някой случвало ли се е нещо такова?

Благодаря Simple Smile

# 152
  • Мнения: 56
Факт , така е. Тоя тип "филми" не са полезни по никой параграф..

Но на мен все още не мие дошло, 2ри ден закъснява , вчера имах болезнено разстройство, а днес съм се подула жестоко.. Гърдите ме болят, по скоро зърната при малко по силен натиск... От снощи започна и рязко обилно бяло течение... Сутринта правих тест  с отрицателен резултат...

Но все пак да не забравяме да се усмихваме, защото днес е един прекрасен празник!
Честита Баба Марта на всички! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 153
  • Мнения: 5
 Здравейте отново Искам да попитам преди няколко дена трябваше да ми дойде цикъла тоест на втори тази сутрин направих тест втората черта  много леко се вижда Това нормално ли е или ако знаете какво е значението Може ли да ми помогнете Много съм объркана Благодаря ви много Дано да съм щастлива Благодаря ви много

# 154
  • Мнения: 646
Втора черта бледа или не е положителен резулатат. Покажи теста ако искаш

# 155
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
Бих се радвала на вашето мнение.Hug
Какво мислите за този тест? Като цяло, малко странно се получи, защото остана розов, не се избистри.
Ден 1 от закъснението. SureChek касета.
Благодаря Ви...

# 156
  • Мнения: 303
Здравейте момичета,
Бих се радвала на вашето мнение.Hug
Какво мислите за този тест? Като цяло, малко странно се получи, защото остана розов, не се избистри.
Ден 1 от закъснението. SureChek касета.
Благодаря Ви...

Повторете теста, изглежда ми на изпарителна черта.

# 157
  • Мнения: 1 466
Здравейте момичета,
Бих се радвала на вашето мнение.Hug
Какво мислите за този тест? Като цяло, малко странно се получи, защото остана розов, не се избистри.
Ден 1 от закъснението. SureChek касета.
Благодаря Ви...
Тестът според мен е положителен, но е сложена прекалено много урина, затова е розов. Направете нов за по-сигурно, но спазвайте инструкциите.

# 158
  • Мнения: 7
Здравейте, благодаря на всички за отговорите.😊
Свързах се с гинеколога ми, д-р Ботев, който ми каза, че са му нужни 5 дни закъснение, за да види плода. Петият ден при мен е в събота, затова ми каза да отида в понеделник.
Ще пиша допълнително какво е станало!
🤗

# 159
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, благодаря на всички за отговорите.😊
Свързах се с гинеколога ми, д-р Ботев, който ми каза, че са му нужни 5 дни закъснение, за да види плода. Петият ден при мен е в събота, затова ми каза да отида в понеделник.
Ще пиша допълнително какво е станало!
🤗
Плод нама как да види на този етап. Може да види плоден сак, при голям (много голям) късмет може да види и ембрион, но плод. До края на 8 г.с.  “бебето” си нарича  ембрион, чак от 9г.с. се нарича плод.

# 160
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! С нетърпение очаквам деня на прегледа ми при гинеколога, за установяване на бременност. Тази нощ, обаче, се събудих в 03:30ч от болки в дясното рамо. Освен това, нямам други неприятни усещания. Има някакво съвсем леко усещане за парене /тъпа болка или иначе казано напрежение в долната част на корема,понякога,но нищо повече. Случвало ли ви се е да ви боли дянсото рамо? Знам, че рамената са свързани с бременността и се обаждат, ако е извънюаточна и знам, че може да болят и от промени в тялото и хормони. Все пак, се притесних... През деня също усещам напрежение.

# 161
  • Мнения: 6 622
И по какъв начин са свързани раменете с бремеността? И как ти се обаждат ако е извънматочна 😁 Когато бях бременна с извънматочна моите нито веднъж не ми се обадиха 🤣

# 162
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз при моята извънматочна не съм имала никакви обаждания Simple Smile.
Вемпайр не се тревожи няма общо с бременността и раменете ти.

# 163
  • Мнения: 1 466
vempire, може би си стояла на течение, спала си неудобно или си претиварила рамото. В случая, както го описваш, не изглежда като сигнал за извънматочна бременност.
Успешна и лека бременност и да се похвалиш с "точката" след ехографа! Simple Smile

# 164
  • Мнения: 783
С моята извънматочна имах силен натиск в слънчевия сплит и под лявото ребро,за в рамото-нямам спомен да съм имала. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт