Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 881
  • 15 079
  •   4
Отговори
# 1 410
  • София
  • Мнения: 1 248
На мен билийв ми засече бременността на 12 чхг, шуър чек едва доловима същия ден. Ще прикача снимки да се ориентираш и на двата. Според мен, изчакай 2 дни и направи шуър, наистина са по достоверни.


Същият ден следобед чхг беше 12, тестовете са правени сутринта с първа урина.

# 1 411
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Билийв са с различна чувствителност - единят лови при 10 , другият при 20 .Мисля че този Билийв е вторият - при него лови 20 Simple Smile

# 1 412
  • Мнения: 7
Май да, но не мога да разбера какво се случва.... Направих една тест лента отрицателна... Утре сутрин ще направя Шуър чек... Вече 2-ри ден закъснение...

# 1 413
  • София
  • Мнения: 10 585
Рано е още за каквото и да било.
Желая ти да е каквото мечтаеш!

# 1 414
  • Мнения: 5 468
Май да, но не мога да разбера какво се случва.... Направих една тест лента отрицателна... Утре сутрин ще направя Шуър чек... Вече 2-ри ден закъснение...

Или на Престо-то чертата е била изпарителна, или трябва да изчакаш още малко, докато ЧХГ се увеличи в урината. Твоят Престо е с чувствителност 10, а Шуърчек и лентичките - с 25. Утре би трябвало вече всички тестове да отчетат, ако си бременна.

# 1 415
  • Мнения: 12
Момичета, миналия месец имах биохимична бременност. Жалко, но факт. Сега ми закъсня с 2 дни и веднага се втурнах за тест Grinning , понеже моят цикъл си е абсолютно редовен. Ето резултата на 2ри ден закъснение. Какво мислите?

# 1 416
  • София
  • Мнения: 10 585
Честито! Лека и до финал!

# 1 417
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Положителен е, честито!

# 1 418
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Положителен е  !

# 1 419
  • Мнения: 811
Момичета, миналия месец имах биохимична бременност. Жалко, но факт. Сега ми закъсня с 2 дни и веднага се втурнах за тест Grinning , понеже моят цикъл си е абсолютно редовен. Ето резултата на 2ри ден закъснение. Какво мислите?

Положителен е !
 Аг-то каза ли ти да изчакаш някакво време след биохимичната? На мен ми каза да изчакам до края на септемврш преди да подновим опитите. Бх ми беше началото на авг.

# 1 420
  • Мнения: 7
Лека бременност на всички щастливки.... Гостенката М реши след 3 дни да ми дойде на гости... 😔😔😔

# 1 421
  • София
  • Мнения: 10 585
Т, съжалявам!
Поплачи и смело напред!

# 1 422
  • Мнения: 5 468
Лека бременност на всички щастливки.... Гостенката М реши след 3 дни да ми дойде на гости... 😔😔😔

Явно чертата на Престо е била изпарителна. Много жени са подведени от него, но има силна реклама и продължава да се купува.

# 1 423
  • Мнения: 7
По принцип не вярвам кой знае колко на тези тестове... Говоря изобщо като марка... Имам и един друг въпрос... Ако не е за тук извинявам се... Проблема с хормоните и поликистозните яйчници, колко голяма роля играе при бебе правенето?

# 1 424
  • Мнения: 5 468
При СПКЯ може да има проблем с овулацията. Трябва да се обърнеш към репродуктивен специалист.

Общи условия

Активация на акаунт