Втора бледа черта на теста за бременност

  • 890 885
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 14 160
  • Мнения: 5 111
За мен пък долният е положителен, особено щом е и преди закъснение.

# 14 161
  • Мнения: 7 250
Момичета във всички марките тестове ли има пипета,за шуърчек знам че май имаше(да не ходя по два пъти до аптека 😁)

# 14 162
  • София, България
  • Мнения: 3 625
Ами тези, които са с капване на капки - имат. Но не всички имат чашка/контейнерче, в което да отделиш урина...... Сега не мога да си спомня, но мисля, че Престо нямат контейнерче например Grinning
Тези, върху които трябва да се уринира директно - нямат.

# 14 163
  • Мнения: 3 214
Пипета имат всички, които са с накапване. Но контейнер за урина наистина нямат. Не знам от какъв тест имах едно единствено контейнерче, и добре че го бях запазила, защото после каквото и да взимах все нямаше

# 14 164
  • Мнения: 20

Този тест положителен ли е?

# 14 165
  • Мнения: 118
Според мен не. След закъснение ли е правен?

# 14 166
  • Мнения: 20
Според мен не. След закъснение ли е правен?
Не

# 14 167
  • Мнения: 23
Момичета,5 дни преди М съм,налага ми се да пия антибиотик,за това реших да си направя тест,понеже много ме боли кръста и имах някакви пробождания в стомаха…привижда ли ми се?

# 14 168
  • Мнения: 7
Здравейте! Бих искала мнение относно следния случай: в един ден направени три теста ( понеже съм страшна паника и параноя) първите два положителни и то с доста ясни черти, третия отрицателен. Тестовете, които използвах са belive и sure check. Направени са  два дни преди цикъл, тъй като тогава имах странно кафяво течение и болки ниско долу.
Надявам се написаното от мен да не изглежда особено странно и благодаря предварително!

# 14 169
  • Мнения: 1 324
Здравейте! Бих искала мнение относно следния случай: в един ден направени три теста ( понеже съм страшна паника и параноя) първите два положителни и то с доста ясни черти, третия отрицателен. Тестовете, които използвах са belive и sure check. Направени са  два дни преди цикъл, тъй като тогава имах странно кафяво течение и болки ниско долу.
Надявам се написаното от мен да не изглежда особено странно и благодаря предварително!

Пусни си кръвен тест и ще стане ясно ❤️ успех.

# 14 170
  • Мнения: 7
Здравейте! Бих искала мнение относно следния случай: в един ден направени три теста ( понеже съм страшна паника и параноя) първите два положителни и то с доста ясни черти, третия отрицателен. Тестовете, които използвах са belive и sure check. Направени са  два дни преди цикъл, тъй като тогава имах странно кафяво течение и болки ниско долу.
Надявам се написаното от мен да не изглежда особено странно и благодаря предварително!

Пусни си кръвен тест и ще стане ясно ❤️ успех.
Много благодаря! ❤️

# 14 171
  • Мнения: 20

Този тест положителен ли е?
Някой би ли ми обяснил какво значи това моля, чертата излезе в определеното време... Извинете за спама

# 14 172
  • Мнения: 704
За мен е отрицателен теста.Чертичката е много тънка!По скоро е изпарителна .

# 14 173
  • Мнения: 7 250
Трябва да ми дойде на 28 не се сдържах и направих шуър чек 🤕....май само такъв имаха в аптеката и е -🥺имам още малко надежда,но да видим,трети опит ни е

# 14 174
  • Мнения: 23

Момичета,налага ми се да пия антибиотик,4 дни преди М съм

Общи условия

Активация на акаунт