Втора бледа черта на теста за бременност

  • 888 801
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 14 175
  • Мнения: 42
Според мен е отрицателен.
[/b]

Момичета,налага ми се да пия антибиотик,4 дни преди М съм

# 14 176
  • Мнения: 71

Леко е размазана ,но много ми трепереше ръката ,с нередовен цикъл съм ,мисля че е положителен ,но ми се иска още някой да ми го каже

# 14 177
  • Мнения: 1 073
Поне прилича. Дано наистина да е!

# 14 178
  • Мнения: 262

Леко е размазана ,но много ми трепереше ръката ,с нередовен цикъл съм ,мисля че е положителен ,но ми се иска още някой да ми го каже

Моят тест изглеждаше по същия начин на 1 ден от закъснението. Пробвай утре пак с първа урина. Прикачвам ти моя да видиш. Успех!


Забравих да уточня, че моя излезе положителен и с всеки ден ставаше все по-ясна чертичката.

# 14 179
  • Мнения: 782

Леко е размазана ,но много ми трепереше ръката ,с нередовен цикъл съм ,мисля че е положителен ,но ми се иска още някой да ми го каже

И аз ще ти го кажа, положителен е!

# 14 180
  • Мнения: 7 109
Като ви чета и гледам чертичките имам и аз надежда ще си чакам датата и закъснението.
Според вас след колко неуспешни опита е добре да се посети АГ

# 14 181
  • София
  • Мнения: 13 477
След 12 месеца, когато си под 35 и след 6 месеца ако си над 35. Това за репродуктивен.
АГ предполагам си посетила преди началото на опитите.

# 14 182
  • Мнения: 3

Здравейте , от 2 години с мъжа ми не се пазим , все не се получаваше бебчо вчера 2 дни преди цикъл си направих тест положението е това и съм много объркана , защото правих и други които бяха отрицателни .. Според вас възможно ли е това да са изпарителни чертички или нивото на ЧХГ все още е прекалено ниско ?

# 14 183
  • София, България
  • Мнения: 3 612
Все още е ниско, вероятно ще станат по-ясни Simple Smile пробвайте след два дни пак.

# 14 184
  • Мнения: 3
Все още е ниско, вероятно ще станат по-ясни Simple Smile пробвайте след два дни пак.
Благодаря ви за отговора , силно се надявам ! 🧸

# 14 185
  • Мнения: 6


Момичета, какво мислите за този тест?
Ден след закъснението, чертичката се появи веднага заедно с по-тъмната. Знам,че е много рано. Утре ще повторя сутринта с нов тест

# 14 186
  • Мнения: 697
Сезен за мен твойте тестове са положителни !Успех!

# 14 187
  • Мнения: 3
Сезен за мен твойте тестове са положителни !Успех!
Много силно се надявам просто съвсем се обърках след тези положителни и отрицателни тестове по принцип утре ми е датата за МЦ и в момента имам болки ниско долу в корема все едно цикълът е на път и просто започвам да си мисля , че теста ми е дал фалшиво положителен резултат ..

# 14 188
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 630
Все още е ниско, вероятно ще станат по-ясни Simple Smile пробвайте след два дни пак.
Благодаря ви за отговора , силно се надявам ! 🧸
ако ти дойде отидайте на репродуктивен доктор.
Мими9999 трети опит т е месец или ?

# 14 189
  • Мнения: 1 073

Здравейте , от 2 години с мъжа ми не се пазим , все не се получаваше бебчо вчера 2 дни преди цикъл си направих тест положението е това и съм много объркана , защото правих и други които бяха отрицателни .. Според вас възможно ли е това да са изпарителни чертички или нивото на ЧХГ все още е прекалено ниско ?
Може би съм твърде глупава, но каква е целта на това да счупите тестовете?

Общи условия

Активация на акаунт