Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 609
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 5 468
Отрицателен е.

# 1 696
  • Мнения: 12
Моята втора бледа чертичка вече е в 10та седмица. От сърце ви желая това щастие мили момичета. Честито на бъдещите мами и успех на бебе-правещите. Hug

# 1 697
  • Мнения: 2
Здравейте момичета Simple Smile първо се извинявам ако въпроса ми не е за тук.Не съм съвсем невежа, но имам нужда от вашия съвет.Имам детенце на 3г. И решихме че е време за второ (не ми е фикс идея и не съм следяла овулация) цикъла ми е що годе редовен на 28-30 дни, този месец трябваше да ми дойде на 15-ти, на 16-ти си направих тест (шуър-обикновен) които показа съвсем бледа черта не беше с първа урина, на следващия ден си купих twip които беше с доста по ярка втора черта но пак по бледа от контролната.Днес обаче имам странно кафяво течение а имам час при АГ на 27-ми, с първата ми бременност не ми се е случвало и в момента съм в чуденка какво да правя, Моля за съвет, благодаря предварително

# 1 698
  • Мнения: 5 468
Добре е да посетиш лекар по-скоро, защото зацапването може да говори за проблем.

# 1 699
  • София
  • Мнения: 10 584
Възможно е и да не е станало както трябва и да ти дойде.
За зацапване толкова рано, а и не само, може да има много причини.
Успех!

# 1 700
  • Мнения: 2
Да, явно не се е случило този месец, защото направо си ми дойде.Много ми е странно заради тестовете и друг път ми е закъснявало но теста е бил категорично отрицателен а сега тези черти.Ще посетя лекар все пак.Благодаря ви 😘

# 1 701
  • Мнения: 5 468
Било е биохимична бременност-много ранна загуба на бременността. Случва се понякога. Успех следващия месец!

# 1 702
  • Мнения: 264
Здравейте,

Имам нужда от вашите мнения. Цикълът ми трябва да ми дойде на 27 септември, имам положителни тестове за бременност, но от снощи имам много леко жълто-кафеникаво зацапване, което е доста оскъдно (само при забърсване). Моля да ме посъветвате какво да правя.

# 1 703
  • Мнения: 539
Здравейте,

Имам нужда от вашите мнения. Цикълът ми трябва да ми дойде на 27 септември, имам положителни тестове за бременност, но от снощи имам много леко жълто-кафеникаво зацапване, което е доста оскъдно (само при забърсване). Моля да ме посъветвате какво да правя.
Отиди на лекар. Вероятно ще назначи изследване на прогестерон. Ако е нисък - Дуфастон/Утрогестан. И все пак - лекар.

# 1 704
  • Мнения: 3
Здравейте , да попитам и аз , това е теста ми от днес , ден преди евентуалното ми закъснение . Според Вас положителен ли е , притесняваме ме факта , че пия противоалергични Медикаменти , за това и избързах с теста ?

# 1 705
  • Мнения: 5 468
Да, положителен е.

# 1 706
  • Мнения: 3 324
Спри противоалергичните. Абсолютно са забранени при бременност. Изписват се само ако има риск за живота на майката. Имам богат опит с тях.

# 1 707
  • Мнения: 3
Спряла съм противоалергичните , втори ден не ги пия , дано само не са навредили. Благодаря Ви за бързите отговори и пожелания !

# 1 708
  • Мнения: 1


Положителен ли е според вас?
Направен е 4 дена преди очакваната менструация?

Последна редакция: вт, 24 сеп 2019, 18:21 от AnMary

# 1 709
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Положителен е, честито! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт