Втора бледа черта на теста за бременност

  • 890 731
  • 15 079
  •   4
Отговори
# 2 610
  • Мнения: 20
Здравейте момичета 🙂 нова съм тук . Днес си направих тест и тази бледа черта излезе, това изобщо значи ли нещо ? Закъснява ми с 1 ден .
Мисля, че е положителен. От колко време опитвате? Имаш ли някакви симптоми? Тихичко честито.
Ами вчера си направих тест пак имаше много трудно забележима чертичка.  Все ми се спи и ми се гади

# 2 611
  • София
  • Мнения: 837
Sisi88, изчакай и направи нов тест.
Този изглежда положителен, но времето след закъснението не е достатъчно за категоричен резултат

# 2 612
  • Мнения: 5 468
Сиси, тестът означава, че си бременна.

Косара, какво, според теб, значи категоричен положителен резултат? Всяка втора черта означава положителен резултат!

# 2 613
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Това въобще не е бледа черта, не знам колко по-категорично трябва да изглежда. От ясна по-ясна е.

# 2 614
  • София
  • Мнения: 837
Сиси, тестът означава, че си бременна.

Косара, какво, според теб, значи категоричен положителен резултат? Всяка втора черта означава положителен резултат!
Мили дами, категоричен резултат може да даде само лекар и то, след извършване на преглед!
Не всяка втора чертичка означава положителен резултат и по тази причина съм изразила мнение, че най-вероятно дамата е бременна.
Ето една статийка по въпроса:
https://agleu.eu/%D0%B7%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0% … 0%BE%D1%81%D1%82/

# 2 615
  • София
  • Мнения: 11 532
Естествено, че всяка втора черта означава положителен резултат.
Освен изпарителните.

# 2 616
  • Варна
  • Мнения: 25 306
Тестът е категорично положителен, това въобще не е изпарителна черта. Другите изредени в статията възможности не знам какво има да им коментираме. Биохимичната и извънматочна бременност също са бременности. И да потвърди лекар впоследствие бременността може да спре да се развива, така че не виждам за чий изобщо обсъждаме тези възможности. Скорошен аборт, медикаменти... Нищо такова не е споменали момичето, за да го допускаме изобщо.

# 2 617
  • Мнения: 2 516
Това, че една бременност може да приключи още преди закъснение (БХ), в ранна седмица, в късна...не означава, че я е нямало.
Щом само лекар може да потвърди положителен резултат, направо да спрат тестове от производство.

# 2 618
  • Мнения: 441
Здравейте,
от многл време искаме да сме в тази тема, но не се получаваше. Туко що направих тест, днес е датата на МЦ. Дали може чертата да е изпарителна? Силно притеснена съм, защото е желано, но днес разбрах, че съм с хашимото и високо TSH.. Самичка съм с детето и не мога да излезна да купя още тестове...

# 2 619
  • София
  • Мнения: 11 532
Аз я виждам розова чертата, не е изпарителна. За ТСХ се консултирайте с ендокринолога ви, ще се коригират нещата.

# 2 620
  • Мнения: 441
Аз я виждам розова чертата, не е изпарителна. За ТСХ се консултирайте с ендокринолога ви, ще се коригират нещата.

Днес бях назначиха ми лечение, но разбрах за всичко буквално днес и сега не знам да се радвам ли или да се тревожа, вече имам един аборт не искам да пребивя всичко отново Sad

# 2 621
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Аз я виждам розова чертата, не е изпарителна. За ТСХ се консултирайте с ендокринолога ви, ще се коригират нещата.

Днес бях назначиха ми лечение, но разбрах за всичко буквално днес и сега не знам да се радвам ли или да се тревожа, вече имам един аборт не искам да пребивя всичко отново Sad
Достатъчно е рано, със започнатата терапия няма да има проблем. Честито и бъдете спокойна Simple Smile

# 2 622
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
На твое място бих звъннала на лекаря, за да му кажа за бременността и той ще прецени каква да ти е терапията.

Иначе теста си е положителен. Честито и успешна бременност ти пожелавам! 🙂

# 2 623
  • София
  • Мнения: 11 532
Следвай си лечението и всичко ще бъде наред.

# 2 624
  • Мнения: 3 794
Mommy_v, аз изкарах втората си бременност с Хашимото. Откриха ми го следпървото раждане. Щом се следите и сте с терапия - всичко ще е наред! Много е важно да се чуете с ендокринолога още утре и да му кажете , че сте бременна. Той ще прецени дали да пиете по-висока доза от назначената. Колко ви е TSH?

Общи условия

Активация на акаунт