Втора бледа черта на теста за бременност

  • 890 683
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 2 715
  • Мнения: 57
Здравейте отново!
Сутринта си направих тест Шурчек и резултата :

Скрит текст:

Утре ми е датата на М.. Знам, че е рано, но аз поне виждам бледа втора черта и е в указаното време отчетена. Какво мислите? /! Neutral Face

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 16:51 от Не се сърди, човече

# 2 716
  • София
  • Мнения: 1 632
Положителен е...честито!!

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 16:50 от Не се сърди, човече

# 2 717
  • Мнения: 21
Здравейте,дами!Тестът е правен днес,но не с първа урина.Днес ми е датата на Ц,няма как да не е верен резултата,нали?Тестър е шуърчек - касета.
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 16:51 от Не се сърди, човече

# 2 718
  • София
  • Мнения: 1 632
Здравейте,дами!Тестът е правен днес,но не с първа урина.Днес ми е датата на Ц,няма как да не е верен резултата,нали?Тестър е шуърчек - касета.
Скрит текст:
Честитоо! успех!

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 16:52 от Не се сърди, човече

# 2 719
  • Мнения: 158
Здравейте,дами!Тестът е правен днес,но не с първа урина.Днес ми е датата на Ц,няма как да не е верен резултата,нали?Тестър е шуърчек - касета.
Скрит текст:
Честитоо! Прекрасни две чертичкиии!
Успеех и до финал! 🤰👶

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 16:52 от Не се сърди, човече

# 2 720
  • Мнения: 424
Позволете малко да се отклоня от темата... Момичета , прави ли ви впечатление , че на последните два теста чертите на Шуара са много наситени( единият на един ден закъснение , другият на дена на очакваната М) хубаво го бяха развалили като се размазваше , но явно има някакво подобрение Simple Smile)) Хубав ден и честито на дамите видяли двете чертички Simple Smile

# 2 721
  • Мнения: 175
Здравейте, искам да попитам възможно ли е теста да е положителен? Утре ще си направя и друг Шуърчек разбира се, но нямам търпение. Правих един на втори ден закъснение пак същият нямаше нищо, само една черта, а днес на 4ти ден се появи много бледа, не знам дали я виждате

# 2 722
  • София
  • Мнения: 11 532
Много е напоен тестът. Направете друг и спазвайте указанията.

# 2 723
  • Мнения: 175
Много е напоен тестът. Направете друг и спазвайте указанията.



Охх... Ами пишеше 5 секунди да се държи в урината и след товаа да се извади. И да се потопи естествено до макса? Реално като в така напоен може и да е невалиден така ли?! Да не бързам да се радвам

# 2 724
  • Мнения: 293
Направи си друг, аз лично не виждам втора черта.
Здравейте, искам да попитам възможно ли е теста да е положителен? Утре ще си направя и друг Шуърчек разбира се, но нямам търпение. Правих един на втори ден закъснение пак същият нямаше нищо, само една черта, а днес на 4ти ден се появи много бледа, не знам дали я виждате

# 2 725
  • Мнения: 5 468
Тестът е валиден, но втора черта не виждам, а само размазване заради прекалено напояване. Повтори теста, ако не ти дойде до 1-2 дни.

# 2 726
  • Мнения: 5
Здравейте, изчетох доста от темата, знам, че трябва да си направя кръвни изследвания и като цяло да посетя генеколог за да съм сигурна, но реших да споделя снимка с вас.
Един път решихме да не се пазим - умишлено си беше, ден преди пика на овулацията ми. Сега седя и гледам теста и не знам... просто не знам Grinning  Не е сива чертата, но е доста бледа...
Днес е втори ден от закъснението, и не е в първи зори правен, да кажем след кафето...


# 2 727
  • Мнения: 5 468
Положителен е. Кръвен се прави само при нужда, а не ей така без причина. Преди да се отиде на преглед, се изчакват най-малко 10 дни закъснение. На този етап трябва само да пиеш фолиева киселина и да си чакаш прегледа.

# 2 728
  • София
  • Мнения: 10 617
Хепи мама, синът ми така стана - от един - единствен път, че месеца, в който решихме да спрем да се пазим почти не се засичахме вкъщи😂.
И моят шуър беше с такава чертичка, даже по-бледичка.
Лека до финал! 💖

# 2 729
  • Мнения: 5
Усещах  го някак си,  но поради липса на опит съм много шашната. Явно съвсем в началото новата година са ни направили подарък 😅 🤭

Общи условия

Активация на акаунт