Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 649
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 39 766
Потребителят Деси К. 615264 няма редакция на поста, няма незатворени тагове (за изображения), няма трити постове.

В постът на нейният на mariq2016 има изображение, което е видимо в темата.

# 301
  • София
  • Мнения: 2 082
Възможно е и да съм се объркала със снимките Simple Smile дано всички, които чакат две чертички на теста за бременност, да ги видят, а при тези, които се молят за обратното, да са отрицателни.

Бъдете здрави Simple Smile

# 302
  • Мнения: 1
Здравейте , направих си тест в петък на 3тия ден от закъснението. Втора чертичка  се виждаше  ,  но беше бледа. В събота отново напрвих и това беше резултата : 


Днес сутринто пак си направих и ето резултата :
 Толкова много го искаме и се притеснявам  , че чак ми се струва че е нереално .

# 303
  • Мнения: 783
Реално е,честито! Simple Smile

# 304
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Съвсем ясна чертичка !

# 305
  • Мнения: 260
Честито, лека и безпроблемна бременност.

# 306
  • Мнения: 1 890
Честито !

# 307
  • Мнения: 6
Здравейте, за първи път пиша във форума, но чета темите в тази категория от известно време тъй като се опитваме с приятеля ми да забременеем и съм много благодарна за информацията, която намирам.
Трябваше да ми дойде вчера или днес (апликацията на телефона нещо се побърка и сменя дните като въведа някакви симптоми) но днес си направих тест SureCheck който имаше супер бледа втора чертичка, едва се вижда. По-късно направих от Билив (в аптеката имаше само този и Престо) и се показа това на снимката. Дали са изпарителни? Показа се от първите 2-3 минути на теста.
Скрит текст:



# 308
  • Мнения: 1 073
3 теста с бледа 2-ра черта... мммм огромно доказателство за повишен ЧХГ Simple Smile честито Stuck Out Tongue

# 309
  • София
  • Мнения: 10 642
Ама и двамата ли?

# 310
  • Мнения: 6
той даже е по-напред от мен, отпрал е едно коремче Grinning Grinning Grinning

# 311
  • Мнения: 920
И аз вчера си правих тест на Билив, но направих тест само с розовият (този за ранното). Вчера ми беше четвърти ден закъснение, но не виждам и бледа черта даже... Според вас кога да направя вторият ?

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
И аз вчера си правих тест на Билив, но направих тест само с розовият (този за ранното). Вчера ми беше четвърти ден закъснение, но не виждам и бледа черта даже... Според вас кога да направя вторият ?

Качи снимката, ние тук виждаме втори черти Simple Smile

# 313
  • Мнения: 920
Качи снимката, ние тук виждаме втори черти Simple Smile
[/quote]

За съжаление днес ми дойде ....  Sad

# 314
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Нова съм в този форум, но виждам, че доста добре върви!   Имам въпрос към вас или поне тези, които са минали през моите случки. На 26ти януари забременях, (желана и чакана бременност), на 9-ти февруари сутринта прокървях! Нямаше кюртаж изчистих се сама и доктора ми каза, че няма смисъл да чакам веднага след 1-я цикъл да пробваме. На 7-ми април трябваше да дойде МЦ, но такова не се появи, а ден преди това направих тест, просто от любопитство. Оказа се положителен с втова бледа черта, която след ден се насити. Искам да знам според вас възможно ли е да се случи същото като предният път?


Това е тест на 2-ри ден закъснение! Просто имам страх да не се повтори пак същото

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 22:34 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт