Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 927
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 4 380
  • Мнения: 977
Доста е ярка чертичката,но все пак вземи по-хубав тест и дай пак.. да не се радваш или отчайваш излизшно Confused На моя тест и двата пъти чертичките бяха такива,доста бледи и сега бебата ми е на 7 месеца

# 4 381
  • Мнения: 56
Здравейте отново. Hug

Толкова много искаме бебче, че като видях неясната втора черта- реших да направя и кръвен тест. Резултата е 23.6, което отново е неясно, а трябва да съм в 4 с. + 4-5 дни. Cry
Под 5- няма Б, над 25- има според данни от форума.

Здравия разум ми казва, че най- вероятно отново има неуспешен опит. Cry

Но сърцето ми се надява. Вие как мислите? Confused

# 4 382
  • Мнения: 956
Mи ок си е. Ти не знаеп кога е била овулацията

# 4 383
  • Мнения: 56
Благодаря, но знам- правим опити от месеци вече, и разбира се следя с О с тестове. Трябва да е била на 26.06, затова не чаках М в петък, на 10.07. Т.е минали са 16-17 дни след О.
Дано, макар че е много мъчителна тази надежда толкова скоро след мисед-а. 

В сряда пак ще направя.

# 4 384
  • Мнения: 40
Здравейте имам 2 положителни теста преди закъснението и 1 след закъснението бях на лекар два дни след закъснението твърде рано заради предишен спонтанен аборт
Лекарката каза че се виждала удебелена лигавица и точка,но е била сигурна.
Изписа ми утрогестан сутрин 1 хапче вечер 2.След колко дни евентуално ще се види нещо.За теста каза че не бил достоверен,тъй като едната била по бледа

# 4 385
  • Мнения: 5 273
Бледата ми линия спи в леглото сега. Тестът е положителен според мен. Почивай си, пий/слагай утрогестан и го карай лежерно, без напрежения и натоварване. Около 5-6 седмица евентуално може да се види ембрион, при мен се видя на вагинален ехограф. С коремен не се виждаше. Около 8-9 сърдечна дейност.
Лека бременност.
И аз си казвах че чертата е бледа. Ама си бях бременна

# 4 386
  • Мнения: 40

Здравейте горния тест е 1 ден преди закъснение,вторият е на 2 дни закъснение бях на лекар,каза че вижда единствено удебелена лигавица и теста не бил достоверен тъй като чертата била по бледа.Знам че не се ходи толкова рано но заради предишен спонтанен аборт отидох.Изписа ми утрогестан 1 таблетка сутрин е 2 вечер както и но шпа 2 по 1

# 4 387
  • Мнения: 46 511
За теста каза че не бил достоверен,тъй като едната била по бледа
Направо не е за вярване, че това го е казал лекар...
Бременна сте, честито!

# 4 388
  • Мнения: 41
Извинявам се, че пиша и тук, но в другата тема получих едно мнение, а бих искала и друг да сподели своето мнение.
МЦ е 30/31 дни. Последната беше на 08.06
ОВУ не съм следила.
Този месец тря ваше да дойде на 06.07, но и днес го няма.
Направих тест на 10.07 (с бледа черта), направих друг на 11.07 (пак с блед черта)
Да вметна, че и двата не са правени сутрин, някъде към обяд са.
Полов контакт съм имала на 18.06 и на 21.06
Днес реших да направя още един, който беше отрицателен. Та вашето мнение какво е? Причвам снимка от първия тест.

# 4 389
  • София
  • Мнения: 11 486
Ти не си ли взе друга марка тест, както те бяха посъветвали?
Предишните бяха отрицателни, ако и днешният е отрицателен - не си бременна.

# 4 390
  • Мнения: 41
Ти не си ли взе друга марка тест, както те бяха посъветвали?
Предишните бяха отрицателни, ако и днешният е отрицателен - не си бременна.
Взех, да foliu,, който направих в събота и също беше с бледа черта, днешния няма нищо.

# 4 391
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Да,много положителен.Моите са с много по-бледи черти,но кръвния ми е категоричен,че има бременност.

# 4 392
  • Мнения: 34
Преди малко повече от седмица бях на фоликулометрия и ми каза, че имам овулация   и каза да действаме по въпроса и днес е точно 1 седмица, откакто сме имали полов акт и си направих ранен тест за бременност Presto и изобщо не съм изчакала 5 минути, а направо видях, че нямам втора черта и оставих теста и минаха няколко часа и погледнах, че имам съвсем лека бледа втора черта. А през тази последната седмица се чувствам много различно. Много ми се спи, не ми се яде любимата ми храна, имам малко киселини, главата ме боли. Та въпроса ми е дали мога да вярвам на този тест с бледата черта и дали съм бременна?
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 21:25 от Не се сърди, човече

# 4 393
  • Мнения: 13 544
Да си чула нещо за "изпарителна черта"?

# 4 394
  • Мнения: 624
Пролетно цвете ти отговори, най-вероятно е изпарителна черта. Чети си упътванията на тестовете и не ги отчитай след указаното време, за да нямаш после такива чуденки. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт