Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 792
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 8 082
И да е положителен, зацапването продължава. Май вече няма значение. Ще го броя БХ Б.
Сестра ми беше със зацапване след седмица закъснение и бледа втора чертичка, преминало в кървене на втората седмица... След вливания и лежащ режим до 14 седмица зацапванията спряха... (плоден сак в дясно на матката, хематом ляво ниско долу... причини неясни)... резултата търчи наоколо!
Положителен тест с кървене/зацапване е силно препоръчително лекар да види какво става Hands V

# 781
  • Мнения: 105
Аз не казвам ,че не е положителен! Споделям при мен как беше. Повтори теста със същата марка. Ако се насища е добър знак. При мен не само че не се насити, а и последващите тестове си бяха напълно отрицателни. Ако ти отчете отново втора чертичка, най-вероятно си бременна. Успех! Стискам палци

А при мен се оказа киста, а не бременност ;-(
да ти кажа само, че и моят син беше "киста" в първите 2 седмици.А ей го сега! Мъж на 11 години по-голям от мен. То не, че е трудно някой да е по-голям от мен {метър и петдесет с вдигнати ръце}

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 10:47 от AnMary

# 782
  • Мнения: 5
Здравейте, може би съм едно голямо изключение, но при мен случая беше такъв,че си направих теста на деня,в който трябваше да ми дойде,просто защото имах усещане, че със сигурност съм бременна и ми показа втора бледа чертичка! Ето,че вече съм в почти 25г.с!

# 783
  • Мнения: 450
Е защо да си изключение? Първият ми тест също го направих в деня на очакваната М и беше с много бледа черта. Моят резултат е на почти 11 месеца. ✌🏻

# 784
  • Варна
  • Мнения: 25 258
И аз не виждам какво изключение е това, има жени, на които им показва и преди закъснение, нищо странно Wink На мен вечерта преди датата ми показа бледа втора черта.

# 785
  • Мнения: 70
А на мен 4 дни преди датата. Ранна овулация сигурно.

# 786
  • Мнения: 424
Аз не казвам ,че не е положителен! Споделям при мен как беше. Повтори теста със същата марка. Ако се насища е добър знак. При мен не само че не се насити, а и последващите тестове си бяха напълно отрицателни. Ако ти отчете отново втора чертичка, най-вероятно си бременна. Успех! Стискам палци

Тези китайчета Оне степ имат две партиди едните са с бял надпис , другите с черен... от тези с белия и аз съм си патила и вече не ги поръчвам Simple Smile

# 787
  • Мнения: 12
Моята чертичка днес е още по-бледа, значи да не се надявам на чудо... Въпреки, че го правих в 4 през нощта, ставах 3пъти до тоалетната и реших, че това ще ми е сутришната урина.. да де няма значение. Другия месец..

# 788
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
прикачи теста Simple Smile

# 789
  • Мнения: 538
Здравейте. С 6 дни закъснение съм и малко мижави бледи черти на 3 теста. Първия беше 1 ден преди закъснението едва доловима. Втория на 3 дни закъснение пак доста бледа. 3тия е от днес. Мислих си, че на такова закъснение трябяа да е ясна и наситена като контролната, но мира не ми дава тая бледа черта.
Имам една биохимична бременноат преди 2 месеца с 12 дневно зацапване и ходене при лекаря през ден и сега си имам едно наум.
В дните преди и малко след очакваната дата на цикъла имах предменструални болки и пих но шпа, но сега се чувствам добре и само гърдите ме болят.
Чертичката се появи след около 40-50 сек, но като изсъхна стана доста по-видим. Прикачвам снимка и се извинявам за дългото писание 

# 790
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Тези тестове не могат да дадат някаква информация дали ЧХГ се покачва и с колко. Ако имате съмнения - кръвен тест през 48 часа.

# 791
  • Мнения: 12


Зацапания е вчерашния.. Има  още 1 обикновен шуър, но не виждам смисъл да го правя.. Пък и пишкам през 2 часа не знам какво ще излезе изобщо.

# 792
  • Мнения: 23
Здравейте. С 6 дни закъснение съм и малко мижави бледи черти на 3 теста. Първия беше 1 ден преди закъснението едва доловима. Втория на 3 дни закъснение пак доста бледа. 3тия е от днес. Мислих си, че на такова закъснение трябяа да е ясна и наситена като контролната, но мира не ми дава тая бледа черта.
Имам една биохимична бременноат преди 2 месеца с 12 дневно зацапване и ходене при лекаря през ден и сега си имам едно наум.
В дните преди и малко след очакваната дата на цикъла имах предменструални болки и пих но шпа, но сега се чувствам добре и само гърдите ме болят.
Чертичката се появи след около 40-50 сек, но като изсъхна стана доста по-видим. Прикачвам снимка и се извинявам за дългото писание  

Не става така бързо насищането,аз в рамките на няколко дни ,всеки ден тестове все бледи и все леко се понасищаха,когато си записах час при доки ,сутринта преди да отида пак такава бледа,несигурна.На коремния нищо не се видя(за цвят и разкош съм с обърната матка,което много ме тревожеше)
Но на вагиналния се видя! ( наред със бремеността ,имам и киста,казаха ми да не ме притеснява тя,макар че я мисля)
Съветвам те да си запишеш час! И честито от мен! 😘😘😘



Зацапания е вчерашния.. Има  още 1 обикновен шуър, но не виждам смисъл да го правя.. Пък и пишкам през 2 часа не знам какво ще излезе изобщо.
Не знам защо шуър чек бяха по бледи, лейди теста и престо(макар че за престо прочетох много недоволни отзиви,не знаех че са малко проблемни) и още една марка но сега не се сещам коя, ми дадоха малко по наситени.
Категорично няма шанс няколко теста да лъжат! 😘😘😘

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 12:05 от AnMary

# 793
  • Мнения: 12
Ох.. дано дано.. Чак сега ви разбирам момичета каква буря от емоции е.. Нямам лаборатория наблизо и ми остава едно чакане.. и чакане.

# 794
  • Мнения: 23
Ох.. дано дано.. Чак сега ви разбирам момичета каква буря от емоции е.. Нямам лаборатория наблизо и ми остава едно чакане.. и чакане.
Не се притеснявай,смело записвай час и бягай да ти потвърдят хубавата новина!
Дотогава,спокойствие!!!
Аз все още не мога да повярвам,като знам колко много съм го чакала този момент! А емоциите покрай тези бледи черти бяха неуписуми,аптекарката ме гледаше като всякаш бях извънземна! 😁😘😘😘

Общи условия

Активация на акаунт