Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 311
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 10 642
Ами и аз като мъжа ти ще кажа - освен да чакаш друго не можеш да направиш!

# 811
  • Мнения: 538
Аз на третия тест се отказах. Запазила съм си час за другата седмица, пък да видим какво ще излезе (ще излезе ли въобще). Докато няма кръв, болка или нещо тревожно ще си чакам спокойно. Казвам ви от опит, нищо добро не излиза от това вайкане (макар че съм пълна паника и аз). При биохимичната ми пременност си правих кръвни тестове през ден в рамките на 1 месец... вени ни ми бяха останали... Това е излишна паника за мен. Ако няма нещо тревожно, като кървене например, най-добре преглед след 10-15 дни. Така или иначе нищо не зависи от нас...

# 812
  • Мнения: 1 729
Bu Covet , ако последният тест от снимката е от днес - има насищане .

# 813
  • Мнения: 23
Bu covet,затова съществува сайта за да се споделя и обменя инфо. Няма смисъл повече от тестове ,бременна си. Както казах по рано насищатето става бавно не е с магическа пръчка днес бледо утре ярко. Още 20 да направиш пак ще е същото с разликата че ще има минимална промяна.Отиди си на лекар да ти потвърдят. Няма смисъл да се тревожите,но няма смисъл и да чакате! Аз отидох с 8 дневно закъснение и пак се видя! После ми казаха ела след 10 дни пак...та всичко точно и дай Боже да бъде за напред! Търпение и спокойствойствие само трябва! Hug

# 814
  • Мнения: 2




Бледа черта или изпарителна?😣

# 815
  • Мнения: 646
То с тоя засъхнал и изкормен тест как да ти кажем Grinning Изчакай поне още един ден и повтори със сутрешна урина. Успех

# 816
  • Мнения: 303
Този тест да не е 6,7 дена преди очаквания Ц?? Изчакай си датата и тогава няма да се чудиш и да го изкормяш Grinning

# 817
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз лично не виждам проблем в това дали теста е изкормен. Вижда се бледа черта и дано започне да се насища.
Не виждам защо трябва да се присмивате на един или друг тест, има момичета, които за пръв път правят и нямат идея кое как и защо. Процентно по голяма част жените забременяват непланирано и не са се ровили в хиляди тестове като други.

# 818
  • Мнения: 303
Аз лично не виждам проблем в това дали теста е изкормен. Вижда се бледа черта и дано започне да се насища.
Не виждам защо трябва да се присмивате на един или друг тест, има момичета, които за пръв път правят и нямат идея кое как и защо. Процентно по голяма част жените забременяват непланирано и не са се ровили в хиляди тестове като други.

Извинете, но не виждам някой да се присмива на момичето на теста, но сигурно нещо съм много разсеяна Rolling Eyes  Просто казваме на девойката да изчака още мъничко и да си направи пак тест, та тогава няма да има съмнения дали е положителен или не, ако иска пак да го качи да го разгадаваме, но всички знаем психически как действа чакането и надяването на един пластмасов тест да покаже +, затова говорим и за “изкормянето”. Малко по- спокойничко. Blush

# 819
  • Мнения: 2
Ще изчакам още 3-4 дни и ще повторя теста.😊 Ще ви пиша отново.

# 820
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Аз лично не виждам проблем в това дали теста е изкормен. Вижда се бледа черта и дано започне да се насища.
Не виждам защо трябва да се присмивате на един или друг тест, има момичета, които за пръв път правят и нямат идея кое как и защо. Процентно по голяма част жените забременяват непланирано и не са се ровили в хиляди тестове като други.

Извинете, но не виждам някой да се присмива на момичето на теста, но сигурно нещо съм много разсеяна Rolling Eyes  Просто казваме на девойката да изчака още мъничко и да си направи пак тест, та тогава няма да има съмнения дали е положителен или не, ако иска пак да го качи да го разгадаваме, но всички знаем психически как действа чакането и надяването на един пластмасов тест да покаже +, затова говорим и за “изкормянето”. Малко по- спокойничко. Blush
Всички виждаме как НЕ хапете....не само това момиче , но и други. Айде малко да се засрамите и да спрете с тези  подигравателни тонове. Темата не е за Всезнаещи , а за Начинаещи .
Успех момиче ! Дано зад изтерзания тест се крие сбъдната мечта Wink

# 821
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Честно казано, без да желая да се подигравам всеки път се чудя защо е нужно да се разглобяват тестове. Вижда се достатъчно ясно и без разглобяване (ако има какво да се види изобщо). Това е някаква нова мода, която по мое време я нямаше. Странно ми е просто.

# 822
  • Мнения: 303
Честно казано, без да желая да се подигравам всеки път се чудя защо е нужно да се разглобяват тестове. Вижда се достатъчно ясно и без разглобяване (ако има какво да се види изобщо). Това е някаква нова мода, която по мое време я нямаше. Странно ми е просто.

Сега ще кажат, че хапеш и се подиграваш, много криворазбрано.. Confused
Аз пък лично никога не съм се подигравала на някой, ама няма да се оправдавам. Живи и здрави и на финал всички с желаните бебета Blush

# 823
  • Мнения: 4
Здравейте,

За пръв път пиша тук. Вчера си направих тест за бременност, който според мен има видима втора розова чертичка. Според вас - това положителен ли е (в първи ден от закъснението)?



Тази сутрин направих още един, на който втората чертичка ми се струва по-бледа, какво мислите?

# 824
  • Мнения: 5 468
Има черти и на двата теста, но ми се струва, че това е Престо. Ако е така, направи един обикновен Шуърчек, който при закъснение ще даде достоверен резултат. Престо редовно дават изпарителни черти и не можеш да им имаш вяра, затова е добре да потвърдиш с друга марка тест. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт