Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 311
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 8 685
  • Мнения: 242
Здравейте момичета, отново съм аз, вече на 1 ден закъснение, но сякаш не така убедително, шуър чека отново е отрицателен, но тези ленти или са верни или си правят майтап с мен от няколко дни с тези втори черти във времето за отчитане са, как мислите...

# 8 686
  • Мнения: 4 660
Сакчета видях 7-10 дена при закъснение след положителен тест , но с много добра апаратура и вагинален видеозон.
И двете бременности бяха със бледи черти в началото.

# 8 687
  • Мнения: 213
[quote author=stoimenovaaa Рано е било за преглед.Нормално е да не се види.Четири седмици са много, според мен да чакаш още за преглед.След седмица би трябвало да се види сакче, а след две и сърдечен пулс.Успех🤗🤗🤗link=topic=1090449.msg43641486#msg43641486 date=1634346582]
Здравейте дами ето още един тест от мен направен вечерта
Тъй като трябваше да ми дойде Ц.на 08.10 на 09.10 си направих тест с още по бледа 2 ра черта но помислих че е изпарителна защото ми сивееше на 11.10 бях на генеколог обаче тя каза че няма нищо и аз я попитах защо тогава ми закъснява ц.при положение, че всички иследвания са ми  перфектни и тя каза че незнае да изчакам още 4с.и да отида пак
Но аз към 20часа на 15.10 си направих този тест и показа този резултат. Искам вашите съвети, рано ли е било ако има бебе да се види на видеозон с 3-4дни закъснение защото когато бях на генеколог беше 11.10 точно 3-4дни закъснение. Моля за съвети много ще съм ви благодарна и силно се надявам в крайна сметка да си имаме бебче.
[/quote]

# 8 688
  • Мнения: 71
Скрит текст:
Това е двуплодната ми бременност на 9 дни закъснение и ЧХГ -то в 6+1 г.с.Пресмятането не е сложно😉[/img]Лично съм си пускала с едноплодна и двуплодна бременност.На вас може и да не ви дава точен отговор, но всеки компетентен АГ ще го разчете и насочи по точно, какво се случва.Минала съм през четири бременности със и без усложнения и един спонтанен аборт.Плюс два месеца в родилно отделение с безброй процедури и изследвания.Достатъчно за да ми светне лампичката при такъв коментар от преглед за какво може да става въпрос.
# Благодаря първо ,надявам се всичко да е наред,просто ме посъветва защото август месец на 25 ми дойде ,а преди това имах положителни тестове и се оказа химична бременност. Сега не ми е идвало повече цикъла,но по думите на лекаря съм била между 23/28 септември в овулация,тъй като в началото на миналата седмица си правих тест лентичка и беше отрицателен ,но нещо не накара 5дни по късно да го повторя и вече бяха 2чертичкич
Дано ти помогне да се ориентираш🤗🤗🤗
Благодаря
Как се развиват нещата при теб?Прави ли кръвен?Пуска ли хемоглобин?
Пуснах си изследвания,хемоглобина ми е в норма и вече нямам спазми в левия яйчник. В петък съм на лекар и се надявам да се види вече нещо и така. Почивам си,храня се,имам на моменти киселини и леко гадене,всяка сутрин се будя към 4:30/5:00 и съм будна поне час и после пак си заспивам

# 8 689
  • Мнения: 213
Супер🤗Значи ще чакам снимчица на едно, две бебчета😉😉😉🤗🤗🤗🍀🍀🍀

# 8 690
  • Мнения: 19
[quote author=stoimenovaaa Рано е било за преглед.Нормално е да не се види.Четири седмици са много, според мен да чакаш още за преглед.След седмица би трябвало да се види сакче, а след две и сърдечен пулс.Успех🤗🤗🤗link=topic=1090449.msg43641486#msg43641486 date=1634346582]
Здравейте дами ето още един тест от мен направен вечерта
Тъй като трябваше да ми дойде Ц.на 08.10 на 09.10 си направих тест с още по бледа 2 ра черта но помислих че е изпарителна защото ми сивееше на 11.10 бях на генеколог обаче тя каза че няма нищо и аз я попитах защо тогава ми закъснява ц.при положение, че всички иследвания са ми  перфектни и тя каза че незнае да изчакам още 4с.и да отида пак
Но аз към 20часа на 15.10 си направих този тест и показа този резултат. Искам вашите съвети, рано ли е било ако има бебе да се види на видеозон с 3-4дни закъснение защото когато бях на генеколог беше 11.10 точно 3-4дни закъснение. Моля за съвети много ще съм ви благодарна и силно се надявам в крайна сметка да си имаме бебче.
[/quote]
Благодаря ви за информацията.
А защо имам сега болки като предменструация? Или е нормално.

# 8 691
  • Мнения: 213
Тук не мога да дам отговор от личен опит.Никога не съм изпитвала дискомфорт в начална бременност.Жените около мен са ми споделяли за тъпа болка и предърпване и пре консултация с АГ-то им е обясняваха, че е нормално.От хормоните и "натъртването" на матката от загнездването на яйцеклетката.Тук вече е отделен въпросът, ако е нетърпима, продължително срязваща, има кървене и имате предишен аборт.

# 8 692
  • Мнения: 4 844
Менструални болки са нормални по време на бременност.

# 8 693
  • Мнения: 21
Здравейте мами, искам да попитам възможно ли е бледа  и едвам незабележима като конец 2ра чертичка на теста за бременност Престо да си е положителен тест?

# 8 694
  • София
  • Мнения: 12 006
Вероятно е изпарителна. Има си тема за тестовете - да я беше попрочела.

# 8 695
  • Мнения: 4 844
Дайте снимка, така не може да изкажем мнение.

# 8 696
  • Мнения: 10



Здравейте, правим опити за бебе, и искам мнението ви, заскъснява ми 5 дни, на едната снимка е теста, който си направих и явно се размаза, реших, че е невалиден или по-скоро съм го напоила повече, отколкото трябва.
На втората снимка е същия тест, обаче след времето на отчитане, видях го след час, просто тръгнах да го хвърлям.
Моля за мнение.

# 8 697
  • Мнения: 370
Вторият изглежда невалиден

Поправка: На въпрата снимка изглежда невалиден

# 8 698
  • Мнения: 4 844
Тази черта е изпарителна, защото е сива. Трябва да е розова. Резултатът се отчита в указаното време, след час е нормално да се е появила изпарителна черта. На пет дни закъснение и отрицателен тест, най-вероятно не сте бременна.

# 8 699
  • Мнения: 10
Тази черта е изпарителна, защото е сива. Трябва да е розова. Резултатът се отчита в указаното време, след час е нормално да се е появила изпарителна черта. На пет дни закъснение и отрицателен тест, най-вероятно не сте бременна.

Да, ама не е сива, а е розова Simple Smile

Вторият изглежда невалиден

Поправка: На въпрата снимка изглежда невалиден

Да, теста е един и същи, просто ми стана странно, как се промени. Иначе и аз смятам, че е невалиден. Благодаря за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт