Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 368
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 8 775
  • Мнения: 1
Ползвали ли сте тези тестове и имат ли изпарителна черта? Според вас бременност ли е или...?Цикълът ми е 29 дни. Последният цикъл започна на 20. 09.и на 6.10 ми беше овулацията(следя я с лентички), след което имах кафяво зацапване на 19,20,21. 10Не живея в Бг и не мога да си направя кръвен тест, а за доктор се чака доста време тук.Това е трети тест, като на първия имаше пак бледа черта, а вторият беше с почти въображаема, тази е най-наситена, но четох че на Clear Blue много често има изпарителна, тази се появи в еднага, но се насити около 15 мин

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 15:14 от Петя Златкова 642740

# 8 776
  • Мнения: X
Ползвали ли сте тези тестове и имат ли изпарителна черта? Според вас бременност ли е или...?Цикълът ми е 29 дни. Последният цикъл започна на 20. 09.и на 6.10 ми беше овулацията(следя я с лентички), след което имах кафяво зацапване на 19,20,21. 10Не живея в Бг и не мога да си направя кръвен тест, а за доктор се чака доста време тук.Това е трети тест, като на първия имаше пак бледа черта, а вторият беше с почти въображаема, тази е най-наситена, но четох че на Clear Blue много често има изпарителна, тази се появи в еднага, но се насити около 15 мин

Моята изглеждаше по подобен начин и беше изпарителна.

# 8 777
  • Мнения: 1 198
Здравейте, мили момичета.
Имам чуденка. Направих тест на 32 ден от цикъла, като по принцип ми идва на 28, 29 дни.





Имам 2 аборта, единия мисед през 2019та, и една извънматочна миналата година юли. Сега въпросът ми е, как ви се вижда този тест, щото аз си мисля, че ми се привижда. Твърде бледа е чертата. При първата бременност бях правила тест на 30ти ден и беше много по-видима. Дали е изпарителна черта или пък биохимична? Това, което виждам се появи във времето на отчитане.

Случвало ми се е да ми дойде и на 36ти ден, но рядко... Утре ще правя нов тест ако не ми дойде, този е правен вчера.
Благодаря предварително за всеки отговор.

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 18:01 от Bubbly . . .

# 8 778
  • Мнения: 4 850
На мен сякаш ми изглежда сива, а не розова.
Успех утре!

# 8 779
  • София
  • Мнения: 11 494
Здравейте, момичета! Моят въпрос не е по темата, но виждам, че тук има много компетентентни жени и се надявам да получа отговор! Реших да започна да пия противозачатъчни (Ясмин, не по медицински причини, а просто за контрацепция) Започнах да ги приемам в първия ден от цикъла, който започна на 16.10 (ден по- рано от очакваното), но ги пих само 2 дни, защото се изплаших, четейки страничните им ефекти. Днес, седмица по- късно, отново получих кървене същото като както си е по време на менструация. Въпроса ми е дали е възможно това да е в следствие на двете изпити хапчета??
Такова невежество рядко съм срещала. Реших да започна, пък се изплаших, пък не знам си какво.
Ти не чете ли за странични ефекти ПРЕДИ да започнеш да ги пиеш тези хапченца?

# 8 780
  • София
  • Мнения: 813
Противозачатъчни се пият само след консултация с лекар. Това не е витамин Це да си го пиете просто ей така. За това има генеколози, преглеждат , питат , обсъждате ситуацията и ви предписват количество и период.
Пълна глупост е всичко останало.

# 8 781
  • Мнения: 23
Здравейте! Тази сутрин си направих тест 1ви ден от закъснението. Вие виждате ли втора бледа черта, четох тук, че тези тестове дават изпарителни черти, но в аптеката нямаше друг вид освен този и престо. На живо чертичката е розова

# 8 782
  • Мнения: 4 850
Ако е розова, значи е положителен.
На снимката на мен ми изглежда сива обаче, така че не може да се каже.

# 8 783
  • Мнения: 230
Здравейте! Тази сутрин си направих тест 1ви ден от закъснението. Вие виждате ли втора бледа черта, четох тук, че тези тестове дават изпарителни черти, но в аптеката нямаше друг вид освен този и престо. На живо чертичката е розова
Вземете си или обикновения на sure check или някаква лентичка, защото тези писалки не са ми много достоверни!

# 8 784
  • Мнения: 1 198
Ето го и втори тест, на 34ти ден от цикъла, с първа сутрешна урина.


Наистина не знам какво да мисля, следа да ми идва няма, само ме болят гърдите много.

# 8 785
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Положителен изглежда 🍀 Успех.

# 8 786
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте! Тази сутрин си направих тест 1ви ден от закъснението. Вие виждате ли втора бледа черта, четох тук, че тези тестове дават изпарителни черти, но в аптеката нямаше друг вид освен този и престо. На живо чертичката е розова
Скрит текст:
Теста е отрицателен, а чертата изпарителна и е до мястото на което би следвало да се покаже 2та черта, докато на нейно място е бяло.

# 8 787
  • Мнения: 76
Здравейте, пиша само, за да препоръчам на дамите, които са в чуденка кой тест да изберат. Като за човек, който направи какви ли не тестове през последните 4 месеца и видя на почти всички изпарителни. Няколко пъти направих Express тест, няма такива черти там. И под 10 ъгъла да огледаш, не се появява изпарителна, поне в моите сличаи. Поръчах ги от аптека Ремедиум,тъй като в повечето не се предлагат. Надявам се да съм била полезна.

# 8 788
  • Мнения: 11
Здравейте дами! Не знам дали темата е подходяща, но въпросът ми е следния: Преди 2 дни си направих тест за бременност, на който веднага излезе една много бледа черта-не знам дали се вижда добре на снимката. След 2,3 мин малко се изясни. Преди 2 месеца цикъла ми беше редовен, но този месец ми закъснява вече  3-ти ден. Не знам защо, но днес реших да направя тест за овулация, който също излезе положителен. Утре ще отида на кръвен, но все пак ми е чудно възможно ли е това или теста е дал фалшив резултат? Благодаря!

# 8 789
  • Варна
  • Мнения: 854
tediemilova ,  при кръвен резултат 136 (положителен) и аз имах втора черта на тест за овулация.

Общи условия

Активация на акаунт