Втора бледа черта на теста за бременност

  • 893 061
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 8 880
  • Мнения: 76
Изглежда положителен. Утре сутрин повторете с първа урина.

Здравейте,
2ри ден закъснение, теста е напранен пред час, като до указаното време беше много бледа втората черта. Снимката е от сега. Има ли шанс според вас???

# 8 881
  • Мнения: 148
Не съм спала, за да направя втори с първа урина Grinning има ли смисъл да се правят още тестове, днес ми е 3ти ден от закъснението? Thinking

# 8 882
  • Мнения: 3 597
Никакъв смисъл Simple Smile Супер чертичка , Честито и до термин !

# 8 883
  • Мнения: 2 695
Misha, няма смисъл. Моята беше дори по-бледа на 3 ден закъснение! Честито и лека и безпроблемна!

# 8 884
  • Мнения: 76
Честито! Лека бременност Ви желая! ☺️

Не съм спала, за да направя втори с първа урина Grinning има ли смисъл да се правят още тестове, днес ми е 3ти ден от закъснението? Thinking

# 8 885
  • Мнения: 18
Момичета това е теста ми от сутринта, показа се много много бледа чертичката доро само аз я виждах, сега когато е изсъхнал мисля, че се вижда повече

# 8 886
  • Мнения: 4 856
За мен този тест е отрицателен.

# 8 887
  • Мнения: 1 825
Това на кой ден закъснение е?

# 8 888
  • Мнения: 18
На 20ти ден закъснение, като съм ходила на  доктор на 2ри имаше съмнение за поликистоза, пуснахме иследвания оказа се че всичко е наред нямам поликистоза, доктора каза че вижда жълто тяло пусна ми кръвен тест беше 0.10 (отрицателен) като каза че с това закъснение може все още да е рано и да пробвам с тест след няколко дни.

# 8 889
  • Мнения: 691
Според мен закъснението не се дължи на бременност, а на нещо друго. При 20 дневно закъснение вече и сърчицето се чува. Още повече сте пускала и кръвен, който също е отрицателен...

# 8 890
  • Мнения: 230
Момичета това е теста ми от сутринта, показа се много много бледа чертичката доро само аз я виждах, сега когато е изсъхнал мисля, че се вижда повече
Теста ви е отрицателен на 20 ти ден, чертата ви трябваша да е вече изразена а тук не се вижда нищо.

# 8 891
  • Мнения: 6 917
И аз мисля, че е отрицателен за съжаление. На 20-ти ден щеше да се вижда с ехограф.

# 8 892
  • Мнения: 1 054
Xlena, аз виждам втора чертичка и смятам, че закъснението реално не е 20 дни /ако сте с дълъг, нередовен цикъл, то и овулацията е трудна за хващане / . Повторете теста след 2 дни или ако дте нетърпелива отново кръвен. Моя приятелка с такъв тест и уж такова закъснение я мотаха сигурно месец, докато видят точицата. Сега е в 22 седмица. Стиснати палци!

# 8 893
  • Мнения: 18
Да той и доктора това каза,че е имало според него много късна овулация и е възможно и кръвния тест за това да не показва. Взех днес Shure chek, и утре сутринта ще го направя.

# 8 894
  • Мнения: 7 898
Ако има дори и бледа черта, кръвния тест ще е положителен.

Общи условия

Активация на акаунт