Втора бледа черта на теста за бременност

  • 889 952
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 8 865
  • Мнения: 4 855
И за мен са отрицателни тези тестове.

# 8 866
  • Мнения: 213
Този е втория

# 8 867
  • Мнения: 18
Здравей мила, аз направих около 10 такива лентички и всички имаха такава чертичка, която се оказа изпарителна, въпреки, че се появеваше още на 2рата минута. Надявам се при теб да не е така!

# 8 868
  • Мнения: 2
Здравейте момичета не знам дали да се радвам ние сме с 2 не успешни ин витро опита последният не успешен беше август месец на 7 октомври ми беше  последния цикъл на 26 октомври получих тъмнокафяво зацапване и днес си направих тест + после още 3 различни марки и пак+ прикачам снимка на тестовете вие какво мислите истина ли е

# 8 869
  • Мнения: 1 825
Здравейте момичета не знам дали да се радвам ние сме с 2 не успешни ин витро опита последният не успешен беше август месец на 7 октомври ми беше  последния цикъл на 26 октомври получих тъмнокафяво зацапване и днес си направих тест + после още 3 различни марки и пак+ прикачам снимка на тестовете вие какво мислите истина ли е

Според мен всички са плюс и имате повод за радост. Бих отишла във вашия случай да пусна ЧХГ през 2 дни да се види удвоява ли се правилно и ако да при 10-14 дни закъснение на лекар

# 8 870
  • Мнения: 308
3дни преди очакван цикъл? Да се радвам, или да чакам закъснение

# 8 871
  • Мнения: 602
3дни преди очакван цикъл? Да се радвам, или да чакам закъснение

Доколкото знам тестовете със син реактив често дават изпарителни черти, та моят съвет е да чакате закъснение преди да се радвате.

# 8 872
  • Мнения: 213
Здравей мила, аз направих около 10 такива лентички и всички имаха такава чертичка, която се оказа изпарителна, въпреки, че се появеваше още на 2рата минута. Надявам се при теб да не е така!
Аз съм се записала вече с четири раждания😁😁😁И честно казано нямам и желание за още, но никога не се знае🤣🤣🤣Моя приятелка ми ги прати, не че и тя има голяма желание, но ако е станало ще им е добре дошло😍😍😍

# 8 873
  • Мнения: 134
Момичета,родих на 30.08.2021,днес правих тест за бременност.Не кърмя.
Показвам снимка на теста,искаме много бебчо,но се страхувам да не би заради това,че скоро съм родила и теста да е с фалшив резултат и напразно да се радвам....

# 8 874
  • Мнения: 213
Тук вече и доктор няма да може да ви отговори.Всеки организъм е различен.Предвид, че сте родили преди два месеца.Само кръвен тест през 48 часа ще ви даде отговор.

# 8 875
  • Мнения: 4 855
Едно бързо търсене в Гугъл показва, че би трябвало до 4-5 седмици след раждането ЧХГ да се е изчистило от организма, така че е възможно и да сте бременна. Все пак не можем да кажем със сигурност.

# 8 876
  • Мнения: 18
Аз се записвам пак с лентичките Lady test, според вас има ли втора чертичка ило отново е изпарителна

# 8 877
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Няма нито реална, нито изпарителна черта, просто се вижда мястото с реактив.

# 8 878
  • Мнения: 5 101
Аз черта , че виждам, виждам. При мен така изглеждаше положителният в началото. Стискам палци и при теб да е.

# 8 879
  • Мнения: 148
Здравейте,
2ри ден закъснение, теста е напранен пред час, като до указаното време беше много бледа втората черта. Снимката е от сега. Има ли шанс според вас???

Общи условия

Активация на акаунт