Втора бледа черта на теста за бременност

  • 887 972
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 9 195
  • Мнения: 21
Здравейте, осъзнавам че въпроса ми е малко тъп и не е много адекватен, но удавник за сламка се хваща дето се вика. Последния ми М беше на 29.10 (7дни) и е с продължителност около 33 дни (+/-). Според приложението, което ползвам трябваше да ми дойде вчера и имам симптоми на ПМС от няколко дни преди това. Вчера не ми дойде и тази сутрин реших да си направя тест. Във времето за отчитане ми се стори че има бледа черта, но не успях да го снимам, защото не се виждаше ясно от светлината на лампата. Снимката която прилагам е около час по-късно. Питането ми е възможно ли е да се появи такава черта която да е изпарителна например или да се е появила после без да е имало? Правила съм и други тестове, които са били отрицателни и никога не е излизала черта, след това. Аз разбира се ще изчакам и ще повторя теста, направим опити от година и реших все пак да се допитвам.

# 9 196
  • София
  • Мнения: 13 383
Ако е излязла във времето за отчитане, е положителен. Ако е след това - отрицателен.
На повечето тестове след времето за отчитане излиза изпарителна черта.

# 9 197
  • Мнения: 16
Здравейте, осъзнавам че въпроса ми е малко тъп и не е много адекватен, но удавник за сламка се хваща дето се вика. Последния ми М беше на 29.10 (7дни) и е с продължителност около 33 дни (+/-). Според приложението, което ползвам трябваше да ми дойде вчера и имам симптоми на ПМС от няколко дни преди това. Вчера не ми дойде и тази сутрин реших да си направя тест. Във времето за отчитане ми се стори че има бледа черта, но не успях да го снимам, защото не се виждаше ясно от светлината на лампата. Снимката която прилагам е около час по-късно. Питането ми е възможно ли е да се появи такава черта която да е изпарителна например или да се е появила после без да е имало? Правила съм и други тестове, които са били отрицателни и никога не е излизала черта, след това. Аз разбира се ще изчакам и ще повторя теста, направим опити от година и реших все пак да се допитвам.

Здравей! Аз бях по абсолютно същия начин миналия месец, само че със Sure check! Никога не бях виждала черта на тест, правим опити също от близо година и мислих, че се е получило, но на мен ми дойде на следващия ден. Възможно е тестът ти да е положителен, но за по-сигурно не бързай да се радваш, понеже разочарованието е голямо!

Силно вярвам при вас да се е получило!!! Heart

# 9 198
  • Мнения: 5 401
Ariel, аз я виждам като напълно сива чертата и за мен е изпарителна, а тестът е отрицателен.

# 9 199
  • Мнения: 7 898
След като не ти е дошло още имаш големи шансове теста да е положителен.

# 9 200
  • Мнения: 16
Здравейте,
2ри ден закъснение, теста е напранен пред час, като до указаното време беше много бледа втората черта. Снимката е от сега. Има ли шанс според вас???
Здравей, имах 4ри положителни от различни марки , а 5 6 ден от закъснението ми дойде. Направих си и шуар чек на същия ден в който по-късно ми дойде беше отрицателен , така че за мен шуар чек е най верен и щом има втора дори и бледа черта е наистина положителен. Стискам палци . Успешно бременеене с приказен край! Simple Smile

# 9 201
  • Мнения: 148
Здравейте,
2ри ден закъснение, теста е напранен пред час, като до указаното време беше много бледа втората черта. Снимката е от сега. Има ли шанс според вас???
Здравей, имах 4ри положителни от различни марки , а 5 6 ден от закъснението ми дойде. Направих си и шуар чек на същия ден в който по-късно ми дойде беше отрицателен , така че за мен шуар чек е най верен и щом има втора дори и бледа черта е наистина положителен. Стискам палци . Успешно бременеене с приказен край! Simple Smile
Здравей, тази снимка е от 09.11 сутринта, на 18.11 бях на първи преглед и потвърдена бременност. Сега съм на 09.12 и нямам търпение, дано всичко е наред. Благодаря! Blush

# 9 202
  • Мнения: 16
Ще бъде!!! А от днес направих и аз тестове и незнам да се радвам ли да не се ли. На щур чека има ,но е едва забележима. Как мислите???? Закъснение 1 ден. Прикачвам и снимка      

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 18:46 от neeeliiiinka

# 9 203
  • Мнения: 4 853
Нели, радвай се, честито!

# 9 204
  • Мнения: 32
Момичета дали е положителен.Направих го 5 дни преди датата за менструация и го направих към 18:30ч а не със сутрешна урина знам че не се прави така ама пусто му нетърпение 😔

# 9 205
  • Мнения: 76
На мен ми изглежда положителен. Дали не сте в грешка обаче, че датата за менструация е чак след 5 дни? Моя с първата бременност дори на 1 ден закъснение нямаше толкова наситена втора.
Момичета дали е положителен.Направих го 5 дни преди датата за менструация и го направих към 18:30ч а не със сутрешна урина знам че не се прави така ама пусто му нетърпение 😔

# 9 206
  • Мнения: 32
На мен ми изглежда положителен. Дали не сте в грешка обаче, че датата за менструация е чак след 5 дни? Моя с първата бременност дори на 1 ден закъснение нямаше толкова наситена втора.
Момичета дали е положителен.Направих го 5 дни преди датата за менструация и го направих към 18:30ч а не със сутрешна урина знам че не се прави така ама пусто му нетърпение 😔
Последната ми менструация беше на 11 ноември цикъла ми е като часовник редовен и е на 27 дни и календарчето ми дава следваща менструация на 07 декември . Трябва ли да се притеснявам че може да е фалшив резултат? 😔

# 9 207
  • Мнения: 21
Здравейте, след като вчера сутринта си направих теста със съмнителната черта си взех още един на pregnancy, който се води за ранна бременност. Споделих с приятелка и тя ме нави за шуарчек, но взех касета. Направих шуарчек вечерта и аз и мъжът ми го гледахме и до указаното време беше отрицателен (някога след това се е появила втора черта), а на сутринта с първа урини си направих другия тест. При него втората бледа черта се появи в указаното време, прилагам снимка направена на 3-4 минута от началото. Според Вас трябва ли да ме притеснява шуарчек-а ? Днес ще говоря с моя АГ и ще отида на преглед, но да попитам..

# 9 208
  • Мнения: 7 898
РАно е за преглед!

# 9 209
  • Мнения: 21
Не съм го написала ясно, няма да ходя днес, а ще говоря с АГ и когато тя ми каже, ще отида. Имам репродуктивни проблеми и я държа в течение за всичко.

Общи условия

Активация на акаунт