Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 629
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 572
Здравейте, хора .. имах закъснение на МЦ 11 дни.. След което реших да си направя тест ( вчера ) и резултата беше втора бледа черта с просто око се вижда.. И в момента имам кафеникаво зацепване...

Щом имаш зацапване е добре да посетиш лекаря си. Не бива да се осланяш на това, че може да е в рамките на нормалното.

# 931
  • Мнения: 9


правих си тест в деня на закаснението и беше  с бледа черта, но понеже беше рано реших да изчакам поне 3 дни от закаснението и да проверя отново.Тази сутрин си направих отново тест и отново бледа черта.
Как мислите положителен ли е или е изпарителна черта?
[/quote]  положителен е

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 09:40 от DanyIvanova

# 932
  • Мнения: 1 730
Честито Blush

# 933
  • Мнения: 1

Здравейте, вчера си направих тест искам да ви попитам дали теста е положителен ?

# 934
  • София
  • Мнения: 2 082
Nyane88, положителен е Simple Smile Честито!

# 935
  • Мнения: 215
Здравейте момичета. Вече 2ра година се опитваме да правим бебе със съпруга ми, но така и не се получаваше. Оказа се че при него имаше проблем, който след като му назначиха лечение от ТУРЦИЯ се подобри, но ни казаха да очакваме да стане нормално поне след година и половина. Имаме насрочен час за ин витро, но трябваше да ми се направи цветна снимка (която все още не съм направила) тъй като д-р Богомил Бойчев (Тутракан) след преглед на вагинален ехограф установи че са ми запушени и двете тръби. Вчера 07.07 🦋 след 4 дневно закъснение на цикъла реших да си направя тест, доста скиптична разбира се, но след като видях втора бледа черта нещо в мен се преобърна. Моля ви помогнете, мислите ли че съм бременна 🤔 прилагам снимка на тестовете които си направих

# 936
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Тези тестове за мен са положителни ........ Дано!

# 937
  • Мнения: 215
Тези тестове за мен са положителни ........ Дано!
Не знам дали е налудничево, но се моля на Бог да не ми дойде цикъла 😑

# 938
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Анастасия положителни са всички тестове, дано всичко е наред. Дано диагнозата на този доктор е грешна, защото при запушени тръби и бременност, означава че тя е извънматочна ( оплоденият ембрион не може да достигне матката поради запушените тръби)

# 939
  • Мнения: 215
Анастасия положителни са всички тестове, дано всичко е наред. Дано диагнозата на този доктор е грешна, защото при запушени тръби и бременност, означава че тя е извънматочна ( оплоденият ембрион не може да достигне матката поради запушените тръби)
Според доста други лекари, от вагинален ехограф не може да се установят запушени тръби, така че се надявам да не съм в тази ситуация..

# 940
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз така се надявам, но не ходи при този доктор Simple Smile ! Лека и пухкаво бебе пожелавам !

# 941
  • Мнения: 215
И аз така се надявам, но не ходи при този доктор Simple Smile ! Лека и пухкаво бебе пожелавам !
И аз така се надявам, но не ходи при този доктор Simple Smile ! Лека и пухкаво бебе пожелавам !
Ходила ли си при него Simple Smile

# 942
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако запушени тръби се виждаха на ехограф, нямаше да правят цветни снимки, хидротубации...
Абсолютно невъзможно е да се види на ехограф, освен ако няма ОГРОМЕН  хидросалпингс

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 09:47 от Nandin

# 943
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не не съм ходила и няма и да ходя Simple Smile

# 944
  • Мнения: 215
Ако запушени тръби се виждаха на ехограф, нямаше да правят цветни снимки, хидротубации...
Абсолютно невъзможно е да се види на ехограф, освен ако няма ОГРОМЕН  хидросалпингс
До сега при мен никой не е виждал хидросалпингс


При теста на surecheck чертата е още по-бледа... едва ли отново се е получило...

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 11:35 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт