Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 686
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 225
  • Мнения: 175
Пак аз ви занимавам. След теста сутринта отидох и пуснах кръвен. Преди малко ми излезе резултатът  39,51. Днес ми е 11-12 ден след овулация съдейки по БТ. Как ви  се струва, дали е добре?

# 226
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен, днес бях на лекар, Рой каза че се вижда че има нещо и съм бременна, но за по голяма сигурност пусна и кръвен тест, 1 ден преди МЦ съм и ЧХГ-то 65,75 точно както трябва да е по МЦ от миналия месец. По въпроса с бледите чертички аз съм доволна от тестовете на престо сега ще ви пусна снимки да видите! Успех на всички бъдещи мами.

# 227
  • Мнения: 3 096
Предпоследният тест е за овулация...

# 228
  • Мнения: 7
Не е за овулация а за бременност туку що изхвърлих кутията

# 229
  • На остров
  • Мнения: 13 498
По скоро предпоследния, иначе честито но няма доктор, който да види нещо преди датата на мц и при чхг под 1500.

# 230
  • София
  • Мнения: 11 483
Баш за овулация е Grinning

# 231
  • Мнения: 7
Явно не мога да чета

# 232
  • Мнения: 783
Мисля,че става дума за зеления (в някои от опаковките пускат по един тест за ОВУ промо 😂) Но няма значение,бременна си,честито! ❤

# 233
  • Мнения: 7
А и няма значение какъв е важното е всичко тук да се радваме на двете чертички

# 234
  • Мнения: 9
Здравейте, колко време след закъсняване на цикъл и предполагаемо забременяване и втора бледа по-наситена черта, мога да разбера дали наистина е факт?

# 235
  • Мнения: 84
KristiaSt , аз си направих тест 3 дни преди да трябва да ми дойде и трите пъти ми показа втора бледа чертичка , която след 2 дни вече беше по наситена и ясна. Тестовете и трите пъти бяха най - ефтините лентички за ранна диагностика.Около 1 лв.След около 7- 10 дни можеш да си пуснеш кръвен тест.Аз отидох на ехограф 3 дни след закъснението , защото нямах търпение гледаха ме с вагинален ехограф ,изказаха предположение за бременност нищо повече.Беше много рано.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 15:01 от Elinka 85

# 236
  • Мнения: 3 321
10 дни след закъснението можеш да отидеш на лекар да те види на ехограф. Това е единствения сигурен начин да разбереш и да се види дали всичко е наред.

# 237
  • София
  • Мнения: 10 642
KristiaSt , аз си направих тест 3 дни преди термина и трите пъти ми показа втора бледа чертичка , която след 2 дни вече беше по наситена и ясна. Тестовете и трите пъти бяха най - ефтините лентички за ранна диагностика.Около 1 лв.След около 7- 10 дни можеш да си пуснеш кръвен тест.Аз отидох на ехограф 3 дни след закъснението , защото нямах търпение гледаха ме с вагинален ехограф ,изказаха предположение за бременност нищо повече.Беше много рано.
😱 3 дни преди термина?
9 месеца не си знаела, че си бременна?

# 238
  • Мнения: 84
Преди дата на предполагаемата менструация .😂

# 239
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
KristiaSt , аз си направих тест 3 дни преди термина и трите пъти ми показа втора бледа чертичка , която след 2 дни вече беше по наситена и ясна. Тестовете и трите пъти бяха най - ефтините лентички за ранна диагностика.Около 1 лв.След около 7- 10 дни можеш да си пуснеш кръвен тест.Аз отидох на ехограф 3 дни след закъснението , защото нямах търпение гледаха ме с вагинален ехограф ,изказаха предположение за бременност нищо повече.Беше много рано.
😱 3 дни преди термина?
9 месеца не си знаела, че си бременна?

Това е заради ефтините тестове Joy

Общи условия

Активация на акаунт