Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 193
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 632

дали да му вярвам? на 16.03 ми беше инсеминацията, а на 17.03 реинсеминация

# 271
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лукреция да ! Честито !

# 272
  • Мнения: 632
Благодаря! Страх ме е да повярвам, че е положителен. В понеделник ще отида да пусна кръвен

# 273
  • Мнения: 7

Току що си направих теста какво значи

# 274
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673

Току що си направих теста какво значи

Положителен е !

# 275
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Току що си направих теста какво значи
Значе, че ако на тези 2 ясни черти не разгадаваш резултата какъв е и теста ти е труден, не те виждам как ще гледаш бебето и ще разгадаваш неговите знаци, до момента в който се понаучи да говори и да си казва какво му е. Жалко, ако наистина си 93-ти набр, защото на 23 не е толкова малка възраст.

# 276
  • Мнения: 7
попитах защото едната черта е бледа и не съм сигурна...

# 277
  • Мнения: 25 739
попитах защото едната черта е бледа и не съм сигурна...
Упътването на кутията поне чете ли?
2 черти е положителен,
1 черта отрицателен.
Колко черти виждаш?!

# 278
  • Мнения: 19
Здравейте, направих си ето този тест сутринта:

https://www.afya-pharmacy.bg/productbg/8947

Бил най-новия и тъй като съм с нередовен цикъл реших да си го взема, но като резултат ми излезе само една много ясна черта в Т зоната и нищо в С. Това за невалиден резултат ли може да се сметне?

# 279
  • Мнения: 1 466
Невалиден е, да.

# 280
  • Мнения: 1 139
Здравейте момичета днес не издържа и направих един тест имам още време до цикъл, но се появи мн бледа черта вие виждате ли я?

# 281
  • Мнения: X
Здравейте момичета днес не издържа и направих един тест имам още време до цикъл, но се появи мн бледа черта вие виждате ли я?

Да, виждам я бледа. Simple Smile

# 282
  • Мнения: 15
Здравейте момичета днес не издържа и направих един тест имам още време до цикъл, но се появи мн бледа черта вие виждате ли я?
Аз също я виждам . Колко дни ти остават до м.ц. ?

# 283
  • Мнения: 1 139
Три дни ми остават има доста време знам, но се надявам да не е някоя изпарителна, благодаря ви Blush

# 284
  • Мнения: X
Три дни ми остават има доста време знам, но се надявам да не е някоя изпарителна, благодаря ви Blush

Изпарителната чертичка изглежда по друг начин - разлято. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт