Втора бледа черта на теста за бременност

  • 883 660
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 321
Здравейте, искам да попитам тези изправителни черти на новите престо, веднага ли се появяват? Направих тази сутрин тест и ми се появи на 2-3мин и ми изглеждаше розова в началото, но към 10 Мин стана по-тъмна. Тази снимка е правена на 10 мин. Имам два дни до цикъл. Нямам никакви надежди, тази марка е ужасна, но само тези имаха в аптеката
На мен точно Престо ми даде втора черта преди да имам закъснение и то вечерта, т.е. не със сутрешна урина. Шуърчек касета в деня след закъснението ми даде доста бледа черта, а шуърчек писалка беше отрицателен.
Ако втората черта е в указаното време за засичане не би трябвало да е изпарителна.

# 421
  • Мнения: 3 096
На 11.02, 9-ти ден от началото на цикъла, ходих на фоликулометрия, видя се доминантен фоликул и АГ-то каза, че овулацията ще настъпи скоро. Предполагам, че беше на 13 или 14 февруари

# 422
  • София
  • Мнения: 12 006
На 11.02, 9-ти ден от началото на цикъла, ходих на фоликулометрия, видя се доминантен фоликул и АГ-то каза, че овулацията ще настъпи скоро. Предполагам, че беше на 13 или 14 февруари
Кой тест ти показа "+" толкова рано? Не че е невъзможно, но повечето не отчитат толкова рано, затова питам.

# 423
  • Мнения: 3 096
Лентичка от опаковка с тестове за овулация, на Клиър Вю май бяха или нещо такова. Чертичката наистина беше едва забележима, но се появи в указаното време и я видяхме двама Smiley

На следващия ден пробвах със сутрешна урина с Шуър чек, пак бледа чертичка, но си я имаше. И след това, неизбежно се почна с ЧХГ тестовете след толкова ранни уринарни тестове и бледи чертички

# 424
  • Мнения: 39
Аз да се отчета, оказа се  изпарителна разбира се, защото ми започват типичните болки като преди цикъл(явно и ще ми подрани). Явно при тези тестове няма значение кога се показва черта - в началото, в края все тая, подобни черти все са изпарителни.

# 425
  • Варна
  • Мнения: 725
Аз да се отчета, оказа се  изпарителна разбира се, защото ми започват типичните болки като преди цикъл(явно и ще ми подрани). Явно при тези тестове няма значение кога се показва черта - в началото, в края все тая, подобни черти все са изпарителни.
И аз имах бледа черта преди закъснението ми , после започнаха ,,типичните,, менструални болки , но резултата е до мен вече на 1 месец , така че нищо не се знае 😁

# 426
  • Мнения: 39
Благодаря, Симба, живо и здраво да ти е Simple Smile за съжаление имам и зацапване вече Sad

# 427
  • Мнения: 37
Момичета нормално ли е и на 1ви и на 3ти ден закъснение тестовете да показват едно и също.Значи ли това че бременноста се е прекъснала.И на двата теста чертите се появиха на втората минута.Благодаря !

# 428
  • Мнения: 320
Севи може и да си имала късна овулация и затова да е толкова бледа чертичката още.

# 429
  • Мнения: 632
Момичета нормално ли е и на 1ви и на 3ти ден закъснение тестовете да показват едно и също.Значи ли това че бременноста се е прекъснала.И на двата теста чертите се появиха на втората минута.Благодаря !



Според мен е нормално и мога да ти кажа Честито и дано да се насити и втората след някой ден още.И аз съм така,все още не съм направила дург тест,вече минаха 4 дни,но БТ не спада,напротив,и това ми дава надежди,че засега всичко е наред Simple Smile
 

# 430
  • Мнения: 572
Да, дано се насити още повече и да се сбъдне желанието ти. Изглежда бледа все още.

# 431
  • Мнения: 37
На 4 ти ден май малко се насити , но само една идея!

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте, моя приятелка си направи тест сутринта...с много бледа черта. Кръвния и показа 159. Качвам снимкта да си направите сами  изводите колко  25 търси Шуър чек Wink

# 433
  • Мнения: 2 515
Колко време е минало от Шуъра до кръвния?
Нали все пак е „хванал” бременност.

# 434
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, моя приятелка си направи тест сутринта...с много бледа черта. Кръвния и показа 159. Качвам снимкта да си направите сами  изводите колко  25 търси Шуър чек Wink
Има голяма разлика между нивата но ЧХГ в кръвта и тези в урината.
В кръвта 159, в урината съвсем реално може да е 15,9

Общи условия

Активация на акаунт