Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 856
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
О, и още един въпрос, след два дни според вас ще има ли някаква разлика в наситеността... Дали няма да е същия резултата? На какъв интервал ставаше увеличението на хормона? Плюс това за първи път пробвам този тест Belive, имате ли мнение дали е точен?

# 481
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Сиси и аз виждам , но това как се увеличава хормона в кръвта няма значение за нивото на хормона в урината

# 482
  • Мнения: X
Сиси и аз виждам , но това как се увеличава хормона в кръвта няма значение за нивото на хормона в урината
Охх, вярно.. глупав въпрос 😁 за урината имах предвид, кога ще се увеличи, за да я видя най-накрая тази пуста чертичка както трябва 😍

# 483
  • Мнения: 632
Сиси и аз виждам , но това как се увеличава хормона в кръвта няма значение за нивото на хормона в урината
Охх, вярно.. глупав въпрос 😁 за урината имах предвид, кога ще се увеличи, за да я видя най-накрая тази пуста чертичка както трябва 😍

На мен от бледа до наситена стана за 3 дни Wink Успех и купи Шуър Чек Simple Smile

# 484
  • Мнения: 32

Здравейте! Трябва да ми дойде след 2 дни, но реших от любопитство да си направя тест, понеже ми беше останал един. От 7 месеца опитваме с мъжа ми да имаме бебе, но още не е станало. И двамата сме в отлично здраве. Та въпроса ми е: Това изпарителна черта ли е?( появи се веднага, не след 2 часа😀) 

чертичката е тънка ....не ми се вярва да е положителен:(

Положителен е ! Моят тест беше на престо и ми изкара същата черта 8 дни след ову. Сега имам две тлъсти черти Simple Smile няма значение колко е дебела чертата щом има розовеещ цвят значи не е изпарителна!

# 485
  • Мнения: X


Здравейте .Направих си тест 3 дни по -рано .(знам глупаво е ама почти всички сме го правили Хаха) та на мен си ми изглежда напъшно отрицателен ама искам да попитам ей тази бяла черта дето се вижда (2ра) тя винаги ли си стои на лентичката?Като някаква маркировка къде трябва да е розовата ли ?Просто ми е любопитно Simple Smile

Извинете за спама  но ето още една снимка на слънчева светлина.И преди да се направи теста ли е била там ? 


Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 21:02 от Анонимен

# 486
  • Мнения: 783
Това си е маркировката за 2рата черта - там се появява розова линия ако е положителен,отрицателен е тестът.

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Тестът си е отрицателен. Тази черта просто обозначава мястото, което би трябвало да се оцвети, ако има повишено ЧХГ.

# 488
  • Мнения: X
А възможно  ли е просто още да няма резултат защото е рано ? Смисъл знам че има само 2 дни до цикъла ми ама не е задължително да е отчело нещо сега предполагам?

# 489
  • София
  • Мнения: 12 006
А възможно  ли е просто още да няма резултат защото е рано ? Смисъл знам че има само 2 дни до цикъла ми ама не е задължително да е отчело нещо сега предполагам?
Обикновено на 2-3 дена преди М има мноого бледа черта. При теб няма таква. Може и хормонът да ти е по-нисък или да си имала късна О, може и да не си бремнна. След 2 дена ще разбереш.

# 490
  • Мнения: X
Овулацията ми беше на 15ти април (13- ти  ден от М.) Simple Smile

# 491
  • София
  • Мнения: 12 006
Овулацията ми беше на 15ти април (13- ти  ден от М.) Simple Smile
Ако е точно засечена, т.е. от лекар,а не от приложение на телефона, днес е денят на /не/очакваната М. Ако не ти дойде, утре сутрин направи 1 тест и ще ти покаже резултата.

# 492
  • Мнения: X
Овулацията ми беше на 15ти април (13- ти  ден от М.) Simple Smile
Ако е точно засечена, т.е. от лекар,а не от приложение на телефона, днес е денят на /не/очакваната М. Ако не ти дойде, утре сутрин направи 1 тест и ще ти покаже резултата.

Благодаря ти Simple Smile

# 493
  • Смолян
  • Мнения: 64
Здравейте на всички бъдещи и настоящи майчета. Писах и в друга тема, но не качих снимка. Та според вас имали нещо на теста или само аз си внушавам. Благодаря.

# 494
  • София
  • Мнения: 11 484
Лично аз виждам само някаква черна снимка, но не и тест. Може в мен да е грешката, през телефон съм.

Общи условия

Активация на акаунт