Втора бледа черта на теста за бременност

  • 887 282
  • 15 079
  •   4
Отговори
# 720
  • Мнения: 23
Благодаря  много.
Имам леки притеснения
Аз съм с 0 детето с А и бащата с А. Постоянно мисля да не би дъщеря ми да е пт бившия ми приятел,който е с 0..
Излишно се филмираш,успокой се!
Виж табличката по нагоре,ваше си е!
Аз съм с 0 мъжа ми А ще видим и при нас кое ще надделее Hug

# 721
  • Мнения: 5
Благодаря! Леко раждане 😊

# 722
  • Мнения: 2 516
Ходих на лекар днес и каза че трябва да дойда пак след две седмици и се надява да падне плода от ескапела, защото в момента е започнал да се смъква надолу. Това възможно ли е?
Няма как да „падне” от Ескапел. Ескапелът предотвратява бременност, а не я прекъсва. Ако беше така, нямаше да се правят кюретажи, а ще се взимаше това хапченце. И този лекар, меко казано е малоумен, смени го. Има ли вероятност да не си разбрала какво точно ти говори?

# 723
  • София
  • Мнения: 169
На 7.05 приятеля ми свърши в мен веднага след това пих ескапел, трябваше на 15.05 да ми дойде закъсня ми и на 18.05 ми дойде обаче беше много оскъден цикъла и беше така в продължителност на 4 дена след това се увеличи обаче с по-тъмен цвят. Преди да ми дойде ден след закъснението на 16.05 си направих тест и беше една черта след като ми дойде направих и имаше и втора, но бледа и след няколко дена направих пак тест защото цикъла ми продължава 9 дена вече и показа втора черта малко по-наситена. Ходих на лекар днес и каза че трябва да дойда пак след две седмици и се надява да падне плода от ескапела, защото в момента е започнал да се смъква надолу. Това възможно ли е?

При неуспешните аборти, има голяма вероятност от сериозни деформации на плода. Щом си започнала с такава процедура, постарай се тя да е до край.
Всичко е възможно в този случай. Чувала съм за подобни случаи с Ескапеле. Това са хормони, които в някои случаи(според хормоните на жените в момент на прием) имат обратен ефект.

# 724
  • Мнения: 505
Благодаря  много.
Имам леки притеснения
Аз съм с 0 детето с А и бащата с А. Постоянно мисля да не би дъщеря ми да е пт бившия ми приятел,който е с 0..

Не се притеснявай не в от бившия,и ние сме така ,аэ 0 ,мъжът ми А ,детето А

# 725
  • Мнения: 10
Здравейте, с мъжа ми за пръв път правихме опити за бебе този месец. Вече съм на 4ти ден закаснение от МЦ. Днес сутринта си направих тест, но ми се вижда, че втората черта е много бледа ? Ще се радвам да чуя и вашето мнение. Поздрави 😊

# 726
  • Мнения: 617
Здравейте, с мъжа ми за пръв път правихме опити за бебе този месец. Вече съм на 4ти ден закаснение от МЦ. Днес сутринта си направих тест, но ми се вижда, че втората черта е много бледа ? Ще се радвам да чуя и вашето мнение. Поздрави 😊
Здравей Simple Smile Теста е абсолютно положителен.Няма значение,че чертичката е по-бледа,след ден два ще е още по-наситена.Изчакай две седмици закъснение и си запиши час за доктор❤

# 727
  • Мнения: 10
Здравейте, с мъжа ми за пръв път правихме опити за бебе този месец. Вече съм на 4ти ден закаснение от МЦ. Днес сутринта си направих тест, но ми се вижда, че втората черта е много бледа ? Ще се радвам да чуя и вашето мнение. Поздрави 😊
Здравей Simple Smile Теста е абсолютно положителен.Няма значение,че чертичката е по-бледа,след ден два ще е още по-наситена.Изчакай две седмици закъснение и си запиши час за доктор❤

Благодаря ти много за мнението. Надявам се наистина да е положителен и скоро време да си запиша час при гинеколог. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета. Днес на обяд си направих тест. Вече ми закъснява . Последната ми М беше на 28.04... та реших да си направя тест днеска, но втората черта беше доста бледа почти не се долавя. Мисля след няколко дена пак да си направя тест но рано сутрин. Вие какво мислите по въпроса ще има ли радот или е рано да се каже?

# 729
  • Мнения: 572
Най-логично е след няколко дни да повториш теста. Пожелавам ти да е положителен.

# 730
  • Мнения: 1 135
Повтори теста след няколко дни и стискай палци. И моя първи тест беше едва забележим но вече с 4 дена закъснение е ,,идеален''. Искам да благодаря на момичетата тук в тази страница за помоща и бързите отговори. На човек му трябва малко подкрепа а е твърде рано за споделяне с познати та мисълта ми е БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИмА.

# 731
  • Мнения: 572
Затова сме тук, да си споделяме ценна информация, да си даваме съвети и препоръки, та дори и да се критикуваме.

# 732
  • Мнения: 900
Може би не са готови за бебе, всеки си взима решенията сам.Съдейки по снимката па профила да дадените години ако инфото е вярно и не е дори на17.По-притеснителното и безотговорното е, че пият ескапел като вит.С.Свършил вътре...Ако моят приятел по грешка свърши вътре-шута.Явно на младежа не му пука, важно е кефа за момента, а сега девойката търчи по лекари и се вайка.
Ива Светлинова, дори да не падне само ще ти дадат хапченце с което ще падне.И се грижи за тялото и здравето си!

На 7.05 приятеля ми свърши в мен веднага след това пих ескапел, трябваше на 15.05 да ми дойде закъсня ми и на 18.05 ми дойде обаче беше много оскъден цикъла и беше така в продължителност на 4 дена след това се увеличи обаче с по-тъмен цвят. Преди да ми дойде ден след закъснението на 16.05 си направих тест и беше една черта след като ми дойде направих и имаше и втора, но бледа и след няколко дена направих пак тест защото цикъла ми продължава 9 дена вече и показа втора черта малко по-наситена. Ходих на лекар днес и каза че трябва да дойда пак след две седмици и се надява да падне плода от ескапела, защото в момента е започнал да се смъква надолу. Това възможно ли е?
С риск да ме нападнеш...не знаеш какво истинско щастие губиш! Хора се молят и надяват на този дар с години...Хора,които го получават ей така го захвърлят с лека ръка...жалко! Твърде жалко!
Продължи консултирането с лекар за това,тук надали някой може да изгадае какво точно ще се случи................

# 733
  • Мнения: 23
Знам какво е да се бориш за дете,как света ти се изчерпва и каква трудност е...как само се молиш да стане чудото като Господ дал,да се питаш къде си збъркал защо точно на мен на теб или на някого другиго...настръхвам като видя нещо от сорта на този пост който коментирах,не съм видяла години и прочие! Затова се прави секс с предпазни средства,като не иска да забременее,но всичко в живота се случва! Нищо не е гаранция! Далече съм от мисълта да съдя някого! И се извинявам ако някой е приел така думите ми!

# 734
  • Мнения: 8 090
На 7.05 приятеля ми свърши в мен веднага след това пих ескапел, трябваше на 15.05 да ми дойде закъсня ми и на 18.05 ми дойде обаче беше много оскъден цикъла и беше така в продължителност на 4 дена след това се увеличи обаче с по-тъмен цвят. Преди да ми дойде ден след закъснението на 16.05 си направих тест и беше една черта след като ми дойде направих и имаше и втора, но бледа и след няколко дена направих пак тест защото цикъла ми продължава 9 дена вече и показа втора черта малко по-наситена. Ходих на лекар днес и каза че трябва да дойда пак след две седмици и се надява да падне плода от ескапела, защото в момента е започнал да се смъква надолу. Това възможно ли е?
Темата в която пишеш е подфорум/група "Искам бебе" Rolling Eyes
Има си тема ""Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори за непланиращи бебе - 1 част"
https://bg-mam.ma/p/1089979/38112066

Общи условия

Активация на акаунт