Втора бледа черта на теста за бременност

  • 882 933
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 96
Няма как на 6ти ден след О да има чертичка от бременност! Повторете теста след седмица и използвайте друга марка за по-сигурно!
При последната ми бременност имах втора черта на най -обикновена лентичка ,7 дни след овулацията,засечена с ехограф .

# 706
  • Мнения: X
Не е възможно да е била от бременност. Поставян ли е ЧХГ препарат- прегнил, хориомон, овитрел...

# 707
  • София
  • Мнения: 10 642
Не е възможно да е била от бременност. Поставян ли е ЧХГ препарат- прегнил, хориомон, овитрел...
Абсолютно. На 7 ден тепърва започва имплантацията

# 708
  • Мнения: 96
Не е възможно да е била от бременност. Поставян ли е ЧХГ препарат- прегнил, хориомон, овитрел...
Нищо не е поставяно .От бременност е ,започнах ги от тогава всеки ден до деня на цикъла .На никой от лекарите не им се стори чудно и невъзможно . По учебник е от 7-ми ден ,да, в момента в който се имплантира, започва да отделя ЧХГ,защо да е невъзможно да отчете ???

# 709
  • Мнения: 532
Защото дори и да започне имплантирането на 7 ден, би трябвало нивата на ЧХГ да са прекалено ниски, за да бъдат отчетени от уринен тест. 🤔

# 710
  • Мнения: 96
Извинете ,че споделих лично преживяване . Вероятно е в разрез на мненията ви,но аз нямам мотив да си измислям . Както казах овулацията беше засечена с УЗ ,ако не беше ,не бих търдяла ,че на 7-ми ден ми отчита най-обикновен пиклив тест .В деня на закъснение -ЧХГ - 1700 ,с 26 дневен цикъл съм ,на 2 дни закъснение видяхме плоден сак. При всяка жена ЧХГ се отделя различно ,би трябвало да го знаете . Имам 4 аборта  в рамките на 3 години ,направила съм много тестове ,но не се бях сблъсквала с Престо,затова писах и тук... На всички борещи се -желая много наситени чертички,до финал  ! ♥️

# 711
  • Мнения: 532
И аз ви желая скорошна наситена чертичка от по-надежден тест! Дано престото този път не бърка! Успех! 🙂
Лошото е, че когато нетърпеливи момичета четът такива постове, почват да дават една камара пари за тестове и ги подкарват от 6ти ден след някаква предполагаема О. И така препикават 10 теста преди датата си и остават разочаровани. Другото е, че най-много да си хванат някоя биохимична с това ранно тестване и още повече да се сдухат. Инъче няма лошо в споделянето на опит. Всеки е в правото си да споделя каквото желае тук! 🙂

# 712
  • Мнения: 5
Здравейте
Незнам дали въпросът ми е за тук,но все пак ще попитам.
Аз съм с кръвна група 0 ,бащата и той е с 0 детето задължително ли трябва да е 0? Могат ли кръвните групи да се използват за определяне на бащинство поне в моя случай?
Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Май не. В Общия случай и детето трябва да е 0, но всъщност не е толкова просто.
Цитат
Има случаи, когато показаните на таблиците “правила” няма да са точни, когато е настъпила случайна мутация в определен генен вариант (алел). Оттук следва изводът, че “нареждането на пъзела бащинство” по кръвните групи “А”, “В” и “О” може да даде само някои предварителни индикации за възможно бащинство.
От тук:
https://zdrave.to/zdravni-novini/kak-se-predavat-kryvnite-grupi- … itelite-na-decata

# 714
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте
Незнам дали въпросът ми е за тук,но все пак ще попитам.
Аз съм с кръвна група 0 ,бащата и той е с 0 детето задължително ли трябва да е 0? Могат ли кръвните групи да се използват за определяне на бащинство поне в моя случай?
Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет.
Детето в случая не може да бъде кръвна група различна от 0.
Не, не може кръвната група да се използва за определяне на бащинство.

# 715
  • Мнения: 2 515
Здравейте
Незнам дали въпросът ми е за тук,но все пак ще попитам.
Аз съм с кръвна група 0 ,бащата и той е с 0 детето задължително ли трябва да е 0? Могат ли кръвните групи да се използват за определяне на бащинство поне в моя случай?
Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет.
Задължително ще е с 0 кръвна група.

# 716
  • Мнения: 23
Моите родители са кръвна група 0
двамата с брат ми също сме групи 0
Една дама е дала таблица,която считам за вярна. Колкото до бащинството се прави тест за бащинство

# 717
  • Мнения: 6
На 7.05 приятеля ми свърши в мен веднага след това пих ескапел, трябваше на 15.05 да ми дойде закъсня ми и на 18.05 ми дойде обаче беше много оскъден цикъла и беше така в продължителност на 4 дена след това се увеличи обаче с по-тъмен цвят. Преди да ми дойде ден след закъснението на 16.05 си направих тест и беше една черта след като ми дойде направих и имаше и втора, но бледа и след няколко дена направих пак тест защото цикъла ми продължава 9 дена вече и показа втора черта малко по-наситена. Ходих на лекар днес и каза че трябва да дойда пак след две седмици и се надява да падне плода от ескапела, защото в момента е започнал да се смъква надолу. Това възможно ли е?

# 718
  • Мнения: 5
Благодаря  много.
Имам леки притеснения
Аз съм с 0 детето с А и бащата с А. Постоянно мисля да не би дъщеря ми да е пт бившия ми приятел,който е с 0..

# 719
  • Мнения: 23
На 7.05 приятеля ми свърши в мен веднага след това пих ескапел, трябваше на 15.05 да ми дойде закъсня ми и на 18.05 ми дойде обаче беше много оскъден цикъла и беше така в продължителност на 4 дена след това се увеличи обаче с по-тъмен цвят. Преди да ми дойде ден след закъснението на 16.05 си направих тест и беше една черта след като ми дойде направих и имаше и втора, но бледа и след няколко дена направих пак тест защото цикъла ми продължава 9 дена вече и показа втора черта малко по-наситена. Ходих на лекар днес и каза че трябва да дойда пак след две седмици и се надява да падне плода от ескапела, защото в момента е започнал да се смъква надолу. Това възможно ли е?
С риск да ме нападнеш...не знаеш какво истинско щастие губиш! Хора се молят и надяват на този дар с години...Хора,които го получават ей така го захвърлят с лека ръка...жалко! Твърде жалко!
Продължи консултирането с лекар за това,тук надали някой може да изгадае какво точно ще се случи................

Общи условия

Активация на акаунт