Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 210
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 468
Благодаря  много.
Имам леки притеснения
Аз съм с 0 детето с А и бащата с А. Постоянно мисля да не би дъщеря ми да е пт бившия ми приятел,който е с 0..

Единствената комбинация от кръвни групи, при която детето може да е само с една кръвна група, е комбинацията на майка и баща с 0. Тогава и детето винаги е с 0. Така че в твоя случай кръвните групи могат да послужат като тест за бащинство, защото ако бащата беше бившият ти, детето щеше да е с 0 кръвна група. Щом детето ти е с А, значи се изключва тази вероятност. Така че категорично той не е баща на детето ти. Дишай спокойно!

П.П. Тази информация я има в интернет. Едно прочитане щеше да ти спести много нерви и притеснения.

# 736
  • Мнения: 7
Здравейте  нова съм тук  искам да ви попитам с моят мъж правиме 6 месеца опити за бебе но нищо днес си направих тест и то на майтап но излезе втора много много бледа черта почти не забележима та се чудя може ли да е бременост или не след първя тест взех още 2 и показва същото многлоще съм благодарна ако ми помогмете да разбера дали е бременост 🙂🙂

# 737
  • Мнения: 590
Здравейте  нова съм тук  искам да ви попитам с моят мъж правиме 6 месеца опити за бебе но нищо днес си направих тест и то на майтап но излезе втора много много бледа черта почти не забележима та се чудя може ли да е бременост или не след първя тест взех още 2 и показва същото многлоще съм благодарна ако ми помогмете да разбера дали е бременост 🙂🙂
качи теста да го видим. Или повтори след няколко дни с първа урина . Късмет 🍀🤗

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
качи теста , иначе можем да кажем и ДА и НЕ Simple Smile

# 739
  • Мнения: 7
   
Много е бледа почти не се забелязва и това ме обърква ..

# 740
  • София
  • Мнения: 11 489
Закъснение имаш ли? Овулацията кога беше?

# 741
  • Мнения: 7
Закъснение имаш ли? Овулацията кога беше?

Не нямам закъснение дори този месец имах цикъл но със цикъла ми е объркано понеже аз и със първото ми детенце бях бременна но си имах цикъл и чак на 3 месец разбрах имах си редовен цикъл  а за овулацията беше на 3.05

# 742
  • Мнения: 450
При този резултат не може да се каже нищо конкретно. Теста като че ли се е размил и пигмента от контролната линия е оцветил тестовата. Бих го повторила.


Е... ако овуто ти е било на 03.05 вече имаш егати закъснението... Кървене при бременност не може да се нарича редовен цикъл. Нещо не се връзва.

# 743
  • Мнения: 7
При този резултат не може да се каже нищо конкретно. Теста като че ли се е размил и пигмента от контролната линия е оцветил тестовата. Бих го повторила.
Повторих го след този направих още два и показва абсолютно същото и на 3 те теста едно и също

При този резултат не може да се каже нищо конкретно. Теста като че ли се е размил и пигмента от контролната линия е оцветил тестовата. Бих го повторила.


Е... ако овуто ти е било на 03.05 вече имаш егати закъснението... Кървене при бременност не може да се нарича редовен цикъл. Нещо не се връзва.
При този резултат не може да се каже нищо конкретно. Теста като че ли се е размил и пигмента от контролната линия е оцветил тестовата. Бих го повторила.


Е... ако овуто ти е било на 03.05 вече имаш егати закъснението... Кървене при бременност не може да се нарича редовен цикъл. Нещо не се връзва.

Мислия да се консултирам с лекар кво ще кажете

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 12:50 от AnMary

# 744
  • Мнения: 505
Ако си имала О.на 3.05 е трябвало да ти дойде на 17-19.05 ,така че эакъснение имаш ,раэбира се ако е била О.на 3.05.
Да не се бъркаш с 13.05

# 745
  • Мнения: 7
Не не се бъркам найстина ми дойде на 17 и към 20 някъде спря

# 746
  • Мнения: 450
Най-добре би било да посетите гинеколог. Ще Ви прегледат и вероятно ще Ви назначат кръвен тест. При положение, че сте имали кървене, според мен дори да е имало бременност е приключила.

# 747
  • Мнения: 7
Най-добре би било да посетите гинеколог. Ще Ви прегледат и вероятно ще Ви назначат кръвен тест. При положение, че сте имали кървене, според мен дори да е имало бременност е приключила.


Задължително ще се отида благодаря че ми отговорихте 🙂🙂

# 748
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Не не се бъркам найстина ми дойде на 17 и към 20 някъде спря

На 20ти май цикъл?Защо правиш тест тогава?

# 749
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, от доста време следя вашите отговори и въпроси ,моята история е малко объркана .
става въпрос че си направих тест за бременост ,закасняваше ми със 6 дни и реших да си направя тест за бременност ,показа ми бледа втора черта ,а от доста време се интересувам ,чела сам доста отзиви ,който сочат че сам бременна ,между дрогото теста го направих на 4-я ден от закаснението ,и реших да си направя след два дни още един тест ,за да сам сигорна на 100% и чертата да е по наситена
така и направих ,но тестат ми показа отрицателен резултат .
след 3 отрицателни теста ,реших да отида на гинеколог ,и ми каза че не сам бремена,останах разочарована ,и още на същия ден ми дойде МЦ .след около 4,5 дни започна да ми се гади ,започна да мв боли глава
и мисля да си направя още един тест за бремвнност със надеждата вече да е положителен и със наситен цвят Sad
много неща ми идват на ум ,дали не е цветна или пак гинекологът да не е видял тъй като може да сам била във ранна бремвност ,на вас случвало ли ви се подобна кстория ?

Общи условия

Активация на акаунт