Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 109
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 11 489
Аз не бях доволна от Sure check, показа ми отрицателен резултат. В този ред на мисли, дори и дъщерната компания в случая не би ми вдъхнала доверие. И обикновен тест може да покаже наличие на бременност.
Показал ти е отрицателен резултат, защото е било рано за тест, най-вероятно. Няма какво да недоволствате. Имам предвид - тестът няма вина.

# 841
  • Мнения: 572
Нищо против марката, ама даже продават и дефектни тестове без наличие на контролна черта.

# 842
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Габриела теста ти е положителен !

# 843
  • Мнения: 6 604
Не, че съм правила много тестове, но не съм имала никакви проблеми с Шуър чек.
Аз не бях доволна от Sure check, показа ми отрицателен резултат. В този ред на мисли, дори и дъщерната компания в случая не би ми вдъхнала доверие. И обикновен тест може да покаже наличие на бременност.
Какво значи обикновен? 🤔
И Шуър чек си е съвсем обикновен.

# 844
  • Мнения: 572
Не, че съм правила много тестове, но не съм имала никакви проблеми с Шуър чек.
Аз не бях доволна от Sure check, показа ми отрицателен резултат. В този ред на мисли, дори и дъщерната компания в случая не би ми вдъхнала доверие. И обикновен тест може да покаже наличие на бременност.
Какво значи обикновен? 🤔
И Шуър чек си е съвсем обикновен.

Понеже акцентирате много силно на тази марка, направо си стана ''необикновен'', като за 5 лева.

# 845
  • Мнения: 1 781
Аз го взимам за 3,70 Grinning касета

Макар че ми даде 5 отрицателни теста когато всъщност бях бременна, не обвинявам тестовете, просто е била късна овулацията и въпреки закъснението в било рано да отчете. Така си обяснявам аз. Сега пак на тях ще се доверя, виждат ми се най ок като отношение цена-качество.

# 846
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile
Имам 5 дни закъснение и три теста с мнооого бледа чертичка. Знам че бързам но преди 3 месеца направих биологичен аборт и сега страх....
Та има ли чертичка според вас или е огромното ми желание Simple Smile

# 847
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Здравейте Simple Smile
Имам 5 дни закъснение и три теста с мнооого бледа чертичка. Знам че бързам но преди 3 месеца направих биологичен аборт и сега страх....
Та има ли чертичка според вас или е огромното ми желание Simple Smile

Положителен е!

# 848
  • Мнения: 251
Положителен е и според мен. Направи си кръвен тест и виж дали ти се удвояват стойностите горе долу през ден.

# 849
  • Мнения: 16
момичета, ето го и кръвния тест от днес, при закъснение 1 ден, на цикъл 32 - 35 дни. Как ви се струва?

# 850
  • Мнения: 251
Честито 🤗 с 1 ден закъснение и 32 дневен цикъл е добре

# 851
  • Мнения: 16
Благодаря за отговора. Мислех, че е нисък резултата, сега се поуспокоих маоки. Simple Smile

# 852
  • Мнения: 572
Това дъщерния тест на sure check ли е? Все с него се тестват гледам бъдещи майки.Wink

# 853
  • Бургас
  • Мнения: 145
Някой има ли отзиви за този тест дали е достоверен? Имам 3 дни до очакван цикъл.

# 854
  • Мнения: 2 515
True_Lady, голям процент тестове са достоверни. Нормално е понякога да дават грешни положителни или грешни отрицателни, ама вече взе да става масово питането „този достоверен ли е”.
Достоверен е колкото и Шуъра за 3-4 лева. Чувствителността му е еднаква, само си спестила някое левче.
Положителен е. Simple Smile И то преди закъснението.

Общи условия

Активация на акаунт