Втора бледа черта на теста за бременност

  • 884 851
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 614
Здравейте момичета,

Нова съм тук. Правим опити от 3-4  месеца за бебе с моя приятел и днес ми е вече 5 ден на закъснение. Сутринта си направих тест Sure check и имам втора бледо розава черта. Как мислите, дали ще си имаме бебче?
Здравей Simple Smile Щом вече си имаш закъснение,значи е положителен.Лично аз съм имала фалшиво положителен резултат от този тест,дават изпарителни черти.Вземи си един обикновен шуър чек,за да си подтвърдиш Simple Smile

# 1 141
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,

Нова съм тук. Правим опити от 3-4  месеца за бебе с моя приятел и днес ми е вече 5 ден на закъснение. Сутринта си направих тест Sure check и имам втора бледо розава черта. Как мислите, дали ще си имаме бебче?
Здравей Simple Smile Щом вече си имаш закъснение,значи е положителен.Лично аз съм имала фалшиво положителен резултат от този тест,дават изпарителни черти.Вземи си един обикновен шуър чек,за да си подтвърдиш Simple Smile

Благодаря много😊🤗.
Преди два месеца пак имах закъснение и на 3 ден си направих пак същия тест, но тогава си показа само една чертичка и Вечерта си ми дойде.
Ще взема от обикновения и утре сутрин ще го направя. Много се надявам да съм бременна. Чакано и искано е много 😊

# 1 142
  • Мнения: 105
Аз мисля,  че имате повод за радост.

# 1 143
  • Мнения: 18
Аз мисля,  че имате повод за радост.

Дано сте права. 🤗😊
Утре правя пак тест, но от обикновения и да видим. Не знам дали е редно да го направя утре сутрин или да изчакам до 10 ден и тогава, как мислите?

# 1 144
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не е рано. На 10-14 дни закъснение направо можеш да отидеш на преглед.

# 1 145
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Точно. Тест на 10 дни закъснение в случая е безсмислен, ти вече имаш достатъчно видима втора черта. На 10-тия ден лекарят и ехографът ще са по-информативни.

# 1 146
  • Мнения: 18
Не е рано. На 10-14 дни закъснение направо можеш да отидеш на преглед.

Дано сте права. Това ще ми е първа бременност и съм много развълнувана 😊☀️

Точно. Тест на 10 дни закъснение в случая е безсмислен, ти вече имаш достатъчно видима втора черта. На 10-тия ден лекарят и ехографът ще са по-информативни.

Дано сте права, защото една позната ми каза, че така бледа било ориентир, че теста е ок, а и друг път съм правила тестове и когато е бил отрицателен си ми е показвал само и единствено една черта.

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 05:37 от AnMary

# 1 147
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Понякога нямам думи какви глупости говорят хората...Било ориентир, че тестът е ок...Защото й е било трудно да прочете двете изречения на кутията на всеки тест.

# 1 148
  • Мнения: 18
Понякога нямам думи какви глупости говорят хората...Било ориентир, че тестът е ок...Защото й е било трудно да прочете двете изречения на кутията на всеки тест.
Ами какво да Ви кажа... И аз и обесних че това си е черта, но просто си го твърдеше. Стискай те палци момичета, дано най - накрая си имам бебче, толкова го искам, че чета и слушам всички какво казват, а май не трябва да е така.

# 1 149
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте! Аз уж съм от старите посетители в този форум и уж много съм чела и много знам, но се изправих пред дилема. Не че няма да стане ясно съвсем скоро, но женското любопитство е неконтролируемо явление.
Въпросът ми! Вчера направих 2 теста, деня на цикъла, когато трябваше да ми дойде, билийв и шуър чек с бледи черти, пуснах и кръвен с резултат 12,3. Днес сутринта направих шуър чек и пак същата черта едва видима като вчера, ядосах се и направих още един след 2 часа, въпреки че бях пишкала вече 3 пъти и почти я нямаше, само сянка, пуснах пак кръвен 20,260. Интересното ми е, че само шуър чек си прави гавра с мен, иначе другите отчитат що годе черти, лошото е че аз само на него вярвам и няма да мирясам, докато бе му видя втората чертичка, както трябва. Имате ли опит с шуърчека, толкова ли е капризен, верно че 20, 260 е малка концентрация, ама поне една идея да беше мръднала тази черта. Снимков материал по ред на тестовете, последният е от тази сутрин.

# 1 150
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Нали си направила кръвен тест, за какво продължаваш да правиш още "Шуърчек"?!

# 1 151
  • Мнения: 215
Момичета, моля ви дайте ми съвет. В сряда ЧХГ ми е било 3359, а днес 5824, не се е удвоило... какво да правя ..

# 1 152
  • София
  • Мнения: 1 248
Нали си направила кръвен тест, за какво продължаваш да правиш още "Шуърчек"?!
Е то този беше последният, повече няма да си късам нервите, ако ще го бъде, ще бъде. Просто ми стана интересно относно Прага му на отчетливост.

# 1 153
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
От един момент нататък ЧХГ започва да расте по-бавно. Ти защо още го изследваш? Бременността не се ли видя вече на ехограф?

# 1 154
  • Мнения: 215
От един момент нататък ЧХГ започва да расте по-бавно. Ти защо още го изследваш? Бременността не се ли видя вече на ехограф?
Видя се, но според лекарите е настъпила късна овулация, т.е. Плода отговаря на 5 или 6 г.с. и все още няма пулс. Много съм притеснена да не е кухо яйце.. изписаха ми утрогестан с нош-Па и бусколизин и да лежа, понеже вчера прокървих ..

Общи условия

Активация на акаунт