Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 173
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 1 350
  • Белгия
  • Мнения: 511
На мен също ми беше много бледа втората чертичка. Направих си два теста след като имах седмица закъснение и двата с такъв резултат. При всички положения преди АГ ходихме при личния за кръвен тест. Личния потвърди бремеността, в 8гс бях за пръв път на АГ и чухме и сърчице и всичко.
Просто изчакай и направи кръвен тест първо.

# 1 351
  • Мнения: 8

Здравейте дами това е резултат от 3дневно закъснение какво е мнението ви?

# 1 352
  • Мнения: 2 515
Щом тестът е от старите „Престо”, вярвам му. Положителен е и честито. 😊

# 1 353
  • Мнения: 8
Благодаря

# 1 354
  • София
  • Мнения: 10 582
Честито! Лека бременност до финал!

# 1 355
  • Мнения: 23
Какво мислите?

# 1 356
  • София
  • Мнения: 10 642
Отрицателен е

# 1 357
  • Мнения: X

Според мен, трябва да направиш нов... Успех!!!

# 1 358
  • Мнения: 562
Според мен е невалиден. Нещо се е разлял. Пробвай или с друга марка или още един

# 1 359
  • София
  • Мнения: 10 642
Невалиден е тест, при който липсва контролна черта. Този е валиден и отрицателен. Въпреки петното, ясно си личи зоната напоена с реактив, която е останала бяла (без химическа реакция)

# 1 360
  • Белгия
  • Мнения: 511
Най-сигурно е да си пуснеш кръвни изследвания ❤
Пробвай още един тест след 1-2 дни и след това иди при личния лекар ако е същия резултат! Успех и късмет!

# 1 361
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Диди какво точно може да направи личният лекар на два дена закъснение, в случая не виждам смисъл и от кръвни изследвания.

# 1 362
  • Белгия
  • Мнения: 511
Е, да изчака няколко дена и тогава. Аз имах една седмица закъснение и след кръвен тест се установи, че съм бременна Simple Smile

# 1 363
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Този тест е отрицателен. За да се пусне кръвен (макар че в случая не виждам смисъл), не е нужно да се ходи при личния лекар.

# 1 364
  • Мнения: 5 468
Този тест е отрицателен. Там, където трябва да е втората черта, зоната е бяла, а не е оцветена. Кръвни тестове, ей така за спорта, не са на необходими.

Emi.emi.emi, имаш ли закъснение?

Общи условия

Активация на акаунт