Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 079
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Категорично не е вярно, че бледа черта винаги има. Аз никога не съм имала бледи черти, освен когато тестът си беше положителен.

# 1 576
  • Мнения: 5 468
Всяка черта, независимо колко е бледа, е положителен тест. Това го пише в инструкциите, така че е добре да не се пишат глупости, които само объркват четящите. Но щом потребителката говори за тестове от преди години, то е възможно да не са били много качествени и често да са излизали изпарителни черти по време или след указаното, за отчитане, време. То и в днешно време половината тестове на българския пазар дават изпарителни черти, пък какво остава за преди. Но розова черта, появила се във времето за отчитане, е положителен тест. Множество такива около закъснението означават повтарящи се биохимични бременности, което говори за репродуктивен проблем. А втори чертички по всяко време на МЦ говорят за друг здравословен проблем. Някои лекари твърдят, че и някои видове кисти предизвикват повишаване на ЧХГ, но не знам до колко е вярно. Някой по-запознат може да каже.

# 1 577
  • Мнения: 632
Повтарящи се положителни тестове и след това идване на МЦ според мен се получава от това,че когато се случи първата биохимична пна бременност,не се изчаква организма да се възстанови и се забременява веднага.И тъй като лигавицата все още не се е нормализирала,не може да се захване хубаво ембриона индансе имплантира добре,следва дрога биохимична бременност.И отново,ако не се предпазват от забременяване веднага се случва пак и пак..което си е много опасно нещо.
Извинявам се,ако аз съм в грешка нещо,но поне аз така си обяснявам жената да е имала все положителни тестове пък да не е имало по нейни думи бременност.

# 1 578
  • Мнения: 58
Момичета как ви се струват тия тестове,възможно ли е да си въобразявам???

# 1 579
  • София
  • Мнения: 11 489
Положителни ми се виждат на мен.

# 1 580
  • Мнения: 515
Момичета как ви се струват тия тестове,възможно ли е да си въобразявам???

Положителни са, моите черти бяха по-бледи, сега вече са на 4 месеца и половина реалност и спинка до мен 😁💙

# 1 581
  • София
  • Мнения: 1 248
Повтарящи се положителни тестове и след това идване на МЦ според мен се получава от това,че когато се случи първата биохимична пна бременност,не се изчаква организма да се възстанови и се забременява веднага.И тъй като лигавицата все още не се е нормализирала,не може да се захване хубаво ембриона индансе имплантира добре,следва дрога биохимична бременност.И отново,ако не се предпазват от забременяване веднага се случва пак и пак..което си е много опасно нещо.
Извинявам се,ако аз съм в грешка нещо,но поне аз така си обяснявам жената да е имала все положителни тестове пък да не е имало по нейни думи бременност.
След биохимична бременност обикновено не се чака няколко месеца преди да се подновят опитите. БХ бременност обикновено приключва на ранен етап и не предизвиква кой знае какви щети. След БХ обикновено се забременява бързо, основавайки се на паметта на лигавицата.  Не се налагат хирургични интервенции, точно което е показател за изчакване на няколко цикъла. Повтарящи се БХ бременности говорят за проблем, но според мен по скоро с ембрионите и евентуални грешки в тях, поради тази причина се правят различни изследвания и се уточнява проблема.
Момичета как ви се струват тия тестове,възможно ли е да си въобразявам???
Положителни! Успех!

# 1 582
  • Мнения: 5 468
Катето е права за биохимичните бременности. Не е нормално да има повтарящи се такива и няма общо с това, че се забременява веднага след това. Даже е точно обратното, след биохимична се забременява лесно и обикновено успешно(когато няма друг здравословен проблем), тъй като матката "помни", т.е. женският организъм е подготвен да приеме бременност. Повтарящи се биохимични, обаче, означават проблем. Освен проблем с ембрионите, както написа Катето, може и да се касае за нисък прогестерон или някаква друга причина за неспособността на женският организъм да задържи бременността. Моя позната, например, установила, че има няколко биохимични бременности и се оказало точно нисък прогестерон. Следващия път веднага след положителния тест й предписали прогестеронова терапия и бременността й била успешна.

# 1 583
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Най-добре е при дефицит на прогестерон да се почне след О. Не да се чака + тест Wink

# 1 584
  • Мнения: 5 468
Сигурно е така. Не съм се сблъсквала лично, а само написах какво ми е разказала моята позната. На нея са й назначили прогестеронова терапия след положителния тест.

# 1 585
  • Мнения: 19
Момичета как ви се струват тия тестове,възможно ли е да си въобразявам???


Мисля че е положителен!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
На мен днес трябваше да ми дойде,но бях много нетърпелива и направих и аз един тест! Имаше втора бледа чертичка,няма да бързам да се радвам ще направя още един утре сутринта и ще ви пиша! Nelita стискам палци и на двете ни!!! Simple Smile

# 1 586
  • Мнения: 153
Момичета как ви се струват тия тестове,възможно ли е да си въобразявам???


Мисля че е положителен!!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
На мен днес трябваше да ми дойде,но бях много нетърпелива и направих и аз един тест! Имаше втора бледа чертичка,няма да бързам да се радвам ще направя още един утре сутринта и ще ви пиша! Nelita стискам палци и на двете ни!!! Simple Smile

И аз се присъединявам към теб  .. също очаквах днес да ми дойде но още не е 
 🤗🤗🤗🤗   ще изчакам и утре ако не ми дойде ще си направя тест

# 1 587
  • Мнения: 19
Добро утро момичета Simple Smile Ето го и моя тест на първи ден закъснение Simple Smile Какво мислите?

# 1 588
  • София
  • Мнения: 10 581
И моят изглеждаше така преди много години, даже на 2 ден закъснение!
Лека бременност до финал! 🥰

# 1 589
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Положителен е, честито! 🙂

Общи условия

Активация на акаунт