Втора бледа черта на теста за бременност

  • 885 226
  • 15 079
  •   2
Отговори
# 5 970
  • Мнения: 37
Здравейте, и моя беше същия, вия разбрахте ли дали има бременност или е невалиден..

# 5 971
  • Мнения: 230
Здравейте, и моя беше същия, вия разбрахте ли дали има бременност или е невалиден..
При такава розова черта, според вас невалиден ли е ?

# 5 972
  • Мнения: 602
Здравейте, и моя беше същия, вия разбрахте ли дали има бременност или е невалиден..

В друга тема пишете, че сте с 15 дни закъснение, на първия тест чертата е изчезнала за няколко минути, а втория е бил отрицателен. Това означава, че не сте бременна и е наложително да отидете на лекар, за да предизвикате менструация.

# 5 973
  • Мнения: 37
Теста ви е положителен, и не е невалиден..

# 5 974
  • Мнения: 6
Здравейте. Може ли мнение за този тест. 4 дни преди М

# 5 975
  • Мнения: 450
Теста е отрицателен и много престоял. Изхвърлете го.

# 5 976
  • Мнения: 230
Здравейте. Може ли мнение за този тест. 4 дни преди М

Отрицателен е !

# 5 977
  • Мнения: 28
Три дни преди МЦ 😳

# 5 978
  • Германия
  • Мнения: 510
Тихичко честито! И моите ранни тестове изглеждаха така🤗

# 5 979
  • Мнения: 230
Честито 🙂🙂

# 5 980
  • Мнения: 20
Здравейте! Закъснява ми вече 5- ти ден. Възможно ли е да съм бременна? Правя си втори тест и отново е толкова бледа чертичката. След няколко дни мисля отново да направя. Имам редовен цикъл.

# 5 981
  • София
  • Мнения: 1 603
Мисля, че е положителен.

# 5 982
  • Мнения: 28
Здравейте! Закъснява ми вече 5- ти ден. Възможно ли е да съм бременна? Правя си втори тест и отново е толкова бледа чертичката. След няколко дни мисля отново да направя. Имам редовен цикъл.
Според мен е положителен щом ти закъснява и е втори тест с такава бледа черта.. иди на кръвен по-добре 🤗🤗😬

# 5 983
  • Мнения: 20
Здравейте! Закъснява ми вече 5- ти ден. Възможно ли е да съм бременна? Правя си втори тест и отново е толкова бледа чертичката. След няколко дни мисля отново да направя. Имам редовен цикъл.
Според мен е положителен щом ти закъснява и е втори тест с такава бледа черта.. иди на кръвен по-добре 🤗🤗😬

За жалост ми прокървя преди малко , явно е отрицателен

# 5 984
  • Мнения: 2 081
Може да е биохимична бременност .

Общи условия

Активация на акаунт